Musisz tu wejść, powiedz co tym myślisz, ustal atak!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto powinien grać na ataku ??
Raul&Ronaldo
39%
 39%  [ 36 ]
Raul&Owen
30%
 30%  [ 28 ]
Ronaldo&Owen
23%
 23%  [ 21 ]
Owen&Portillo
5%
 5%  [ 5 ]
Raul&Portillo
1%
 1%  [ 1 ]
Ronaldo&Potillo
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 0
Wszystkich Głosów : 91

Autor Wiadomość
Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2005.08.11 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na dień dzisiejszy (10.08) powinien grać Owen Robinho Wink

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.08.11 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dzien dzisiejszy to powinni grac Owen & Raul, bo trudno, by Robinho byl w dwoch miejscach na raz.

Taras
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.08.12 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ronaldo i Owen powinni grać w ataku bo są to najlepsi napastnicy Realu narazie.

Powrót do góry
cisgadek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.08.12 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ataku powinien grac robinho i raul

Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.08.12 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uzasadniać, ludzie. Uzasadniać, bo zacznę hojniej rozdawać ostrzeżenia.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
ikskwadrat
Habemus Zlatan

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2005.08.12 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako ze wrecz uwielbiam rozpieszczac pana Airwolfa, napisze cos wiecej niz tylko prostackie dwa nazwiska z kropka na koncu. No coz, to caly ja - chlopak o golebim sercu... 8) 8) 8)

Na wstepie zaznacze, ze bardzo odpowiada mi, ze Zidane wrocil do swojej pozycji, to znaczy do takiej, do ktorej byl stworzony - mediapunto. Nastepnie dodam, ze to wiaze sie z pewnymi zmainami - szczesliwie tym razem - na lepsze. Otoz przez ostatnie kilka lat Real Madryt, w moim mniemaniu, za bardzo skoncentrowal sie na pomocnikach. Mam na mysli przesadne rozgrywanie pilki i tego typu przynoszace samo zlo akty. Teraz w obliczu Zidane na koronnej pozycji, miejsca w skladzie nie widze niestety dla mojego ulubienca Raula. Ronaldo na szpicy grac musi - to kazdy wie, Robinho idelany na drewnianych, wielkich obroncow jakich w Champions League i Primera Division nie malo, a to z racji jego gibkosci i brazylijskiego dryblingu. Jako ze w Madrycie tylko trzech zawodnikow nie gra typowo w ataku (Iker, Helguera, Pavon), rozwazajac atak, rozwaze pozostala osemke. Tak wiec R. Carlos i Salgado - obrona, atak, obrona... nie ma sie nad czym rozwodzic. Gravesen - rozbijanie atakow przeciwnikow i podanie - krotkie lub dlugie Wink. Baptista - taran, podanie tudziez strzal. Becks - idelana kompozycja z... Morientesem, lecz wystepuje maly kruczek w postaci braku wlasnie Morientesa. Gra glowa to nie jest specjalnosc naszych napastnikow, a w obliczu zagran Becksa typu "granica bledu = 1 mm" ta umiejetnosc bylaby bardzo przydatna. Zidane - coz wiecej - mediapunto... Robinhood - jak wyzej wspomnialem - gibkosc i drybling, a R9, czyli nasz fenomen... po prostu jest geniuszem i jemu ufam. 8)

PS Szkoda, ze nie kibicuje Juventusowi czy Chelsea - mialbym zamiast osmiu to 2 zawodnikow do rozpatrzenia 8) O golebim sercu, ale zlosliwy... Wink

- iksiokwadracik 8)

Powrót do góry
realmania
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.09.30 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta Ankieta jest nieaktualna. Ponieważ Portillo i Owen nie grają już w Realu. A w ankiecie nie uwzględniony jest Robinho. Jednak skoro tu jestem to podam mój atak : Raul - Ronaldo.

Powrót do góry
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2005.09.30 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

realmania ma rację. Zmieńcie (uaktulanijcie) ankietę. Dajcie Ronaldo, Raul'a, Robinho, Baptistę i Soldado.

Powrót do góry
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2005.09.30 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro temat nieaktualny to zamykam 8) (po co było go odświeżać?) Nie da się zmienić ankiety, skoro ludzie głosowali już na obecne opcje/warianty wyboru. Uprzedzam też, że nowy temat jest raczej średnio potrzebny, skoro jest temat o składzie. Choć oczywiście, jeżeli ktoś ma coś bardzo ciekawego do powiedzenia na ten temat (a nie samo "na ataku Raól i Gruby. Hala Madrid!") - niech zakłada

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7
Skocz do: