Jak oceniacie prace trenera polskiej reprezentacji?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.14 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda.

Engela wiele osób krytykowało ale Jerzy miał głowę jak nikt inny w tym kraju i wiedział doskonale jak sobie poradzić z reprezentacją.Głupotą było wywalanie Go ze stołka po nieudanym Mundialu.Teraz mamy Janasa,który przejoł bajzel po nie lepszym Bońku.Wszyscy potrafili tylko krytykować Engela a jak przychodzi co do czego to wychodzi że nawem Mu do pięt nie dorastają.Janas jest strasznie tandetny w tym co robi.U Engela było widać że facet ma plany i wiedział gdzie kogo wstawić czy kiedy dokonać zmiany.Jestem przekonany że jeżeli Engel zostałby w reprezentacji to dziś mielibyśmy bardzo silną reprezentacje,która z powodzeniem walczyłaby z Anglią,Niemcami czy Portugalczykami o takich rywalach jak Austria nie wspominając.No ale tak to już jest że gdy się w Polskiej piłce pojawia iskierka nadziei i szansy zaraz musi znaleść się jakiś idiota i wszystko roz...Szkoda bo było tak pięknie a po meczu Polska vs Norwegia nawet się popłakałem.

Ostatnio zmieniony przez FigoRonaldo dnia 2004.09.14 15:51, w całości zmieniany 1 raz

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.09.14 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram obydwu przedmówców Smile i mogę dodać tylko, że nasza reprezentacja jest totalnie niezgrana, Janas powołuje co parę meczy z 5 zawodników zupełnie innych niż wcześniej + faworyzuje drewnianych graczy, zamiast wpuścić odpowiednich, będących w ligowym rytmie oraz formie. Confused Co gorsza ustawia skład w sposób kiepsko przemyślany i bez jakiegokolwiek pomysłu na grę, a potem siedzi na ławce i kiedy kamera do niego podjeżdża to udaje znawcę wielce zafrasowanego :/ Janas to porażka dla naszej reprezy, ogółem największy błąd jaki możnabyło popełnić było odwołanie Engela, facet znał się na rzeczy i wierzę, że po nieudanych mistrzostwach jednak odbudowałby reprezę, a tak.. :|

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
mart
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.09.14 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaro ma rację..cały PZPN to jedna wielka mafijna rodzina...oni będą się stołkami wymieniać aż do końca świata....A co do kadry to tylko trzęsienie ziemi może jej pomóc...niech większość piłkarzy powpada w szczeliny swojej cienizny. I właśnie..jak Zdebel wymiata w niemieckiej. Frankowski w polskiej( akurat to może nie być dobrym wyznacznikiem:P) to Janas dalej tych swoich pupilków wystawia...Przecież w Lidze Mistrzów z takim Lewandowskim to będą robili co będą chcieli, chyba że ktoś na oczy przejrzy i posadzi go na końcu ławki rezerwowych tam gdzie jego miejsce...a może Lewandowski miał za ciężki numer i dlatego tak rzadził:P

Powrót do góry
Jaro
Culé
Culé

PostWysłany: 2004.09.14 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym cos jeszcze dodac...A mianowicie w reprezentacji Engela widac było bardzo dobrze przeciwczone stałe fragmenty gry jak równiez pewne klasyczne sytuacje na boisku(bramki Karwana z Norwegia ,czy Kałuznego z Białorusia)Widac było w miare czytelna klasyfikacje zawodników na kazda pozycje.NIe było zawodnika ktory narzekałby ,ze Engel go nie widzi ,tylko zamiast gadac zapiepszał dwa razy wiecej na trenigach ,bo wiedział ze jak sie przyłozy szansa go nie ominie...Trener budził respekt u zawodnikow swoja wiedza , doswiadczeniem , umiejetnosciami ,a nie tylko donosym głosem gdy wydziera sie na trenigu lub na meczu.
P.S.
Listkiewicz po meczu z Anglia powiedział ,ze nie bedzie wyrzucał trenera tylko dlatego ,ze przegrał z ćwiercwinalista ME.Jakos Engela wyrzucił za odpadniecie z połwinalista i cwiercfinalista tamtych MŚ(tu wygralismy 3-1) oraz polfinalista ME z 2000 roku(czyli z przed 2 lat)...gdzie tu logika???

Powrót do góry
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.09.14 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, gdzie? Listek, to jest już tak fałszywy i obłudny, że aż mi się nie chce czasem o nim gadać, bo niedobrze się człowiekowi robi. Niestety, wyrzucił Engela, wiadomo, trzeba na kogoś winę było zrzucić - no bo w końcu nie na siebie i ten cały skorumpowany zarząd. Lepiej zwalić winę na trenera - trenera który nam udowodnił, że Polska potrafi grać w nogę, który po 16 latach doprowadził nas do upragnionego startu w mistrzostwach. Engel dobrze wiedział co robi, tak jak powiedział Jaro, miał autorytet u piłkarzy, a teraz? Spora ilość niezgranych ze sobą zawodników pod wodzą błazna Janosika.... :/ Bez większego sensu wyselekcjonowani, poustawiani byle jak Confused I tak szczęście, że nie zagraliśmy tak jak ze Szwecją na Rasundzie (0:3), bo byłby dopiero blamaż. A może szkoda, bo być może wtedy Janas zostałby zwolniony?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2004.09.19 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapraszam do przeczytania ciekawego tekstu...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Swan
Nil admirari

PostWysłany: 2005.10.14 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak oceniacie trenera Janasa po ostatnim meczu z Anglią Question
Moim zdaniem zrobił pare ważnych błędów, jednak to wciąż najlepszy trener od paru lat Wink

Taras
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.10.15 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc myśle że wyszedł za bardzo defensywnie nastawiony to znaczy za bardzo kazał graczom grać defensywnie.Żle zrobił że zostawił Rasiaka, mógł Smolarka przesunąć do ataku za Rasiaka a Rasiaka zdjąć i wstawić Krzynówka.Lewandowskiego też powinien wogule wywalić z tej Reprezentacji.

Powrót do góry
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2005.10.15 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taras - też uważam to samo. Rasiak nic nie grał, a Smolarek, np. teraz zdobył hat-trick w Borusi do przerwy, a co będzie się dziać w 2 połowie :O (grają z Kaiserslauten czy jakoś tak). Franka dałbym od początku meczu. Mam nadzieję, że Janas zmądrzeje (bo zmiany ma niekiedy fatalne) i np. Rasiak na ławę i niech wchodzi w końcówkach meczów gdy prowadzimy, żeby przetrzymywać piłki i grać wybijać je głową tak jak np. w meczu bodajże z Walią tym 2 czy z Irlandią Płn. też tym 2.

Powrót do góry
radek-1989
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.10.15 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie engel był bardzo słabym trenerem:) gdyż bardzo źle przygotował "s-kadrę" do mistrzost świata ( gdzie polacy pokazali jak nie grać w piłkę i oczywiście jak nie śpiewać naszego hymnu)Smile a ostatnio też dał ciałą z wisłą kraków Smile pojechał do grecji i sie broniłSmile to był największy błąd. według mnie polacy osiągneli by jakieś sukcesy jakby ich trenował jakiś znany zagraniczny trener (lub mój tato, który by wiele zmienił (mówię to po tym co mówił na meczu(było ostro)));)SmileSmileSmileSmile.ale vincetne del boske (czy jakoś tak ) byłbym dobrym trenerem:) i jeszcze benitez on ma styl i klasę Smile pozdro

Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.10.15 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radek-1989 napisał:
"s-kadrę"

Jak przez mgłę, ale jednak pamiętam, że tak nazywano naszą reprezę w Bravo Sport.

radek-1989 napisał:
zagraniczny trener (lub mój tato, który by wiele zmienił (mówię to po tym co mówił na meczu(było ostro)));)SmileSmileSmileSmile.

Que? I jaki Vincente?

I prośba - oszczędniej wstawiaj emoty. 5 pod rząd to zdecydowana przesada.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2005.10.15 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Airwolf napisał:
radek-1989 napisał:
"s-kadrę"

Jak przez mgłę, ale jednak pamiętam, że tak nazywano naszą reprezę w Bravo Sport.

Jezu, może znalazł się ktoś to kto mi to w końcu wytłumaczy, bo przez kilka miesięcy parę lat ładnych temu próbowałem dojść do tego, dlaczego właśnie nazywano ich s-kadrą Question O co chodzi z tym "s" Question Exclamation

Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.10.15 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może readek-1989 wie. Ja niestety nie. I jestem pewien, że nigdy nie wiedziałem.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
kamilWK
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.10.15 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie bardzo dobrze jak narazie prowadzi reprezentacje Polski,lepeij od Engela.

Powrót do góry
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.10.15 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to juz przegiales. Staralem sie byc tolerancyjny, ale niestety, zmuszony jestem zbanowac Cie za Twoje.. a zreszta.. uzasadnienie bedzie w SERWISIE.

Amen [']

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12
Skocz do: