FC Barcelona - Real Madryt [Półfinał LM -II mecz] [1-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy Real przejdzie FC Barcelonę?
Tak, cuda się zdarzają
54%
 54%  [ 70 ]
Ni chuja
27%
 27%  [ 35 ]
hahahahaha
18%
 18%  [ 24 ]
Głosowało Użytkowników : 129
Wszystkich Głosów : 129
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
KDRM
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.05.05 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtrącę też swoje 3 grosze i powiem tak, faktycznie w tym meczu (jak i w poprzednich) było sporo błędnych decyzji sędziów ale to też tylko ludzie. Real Madryt też nie raz skorzystał z tego że sędzia się pomylił i nie ma co stękać że losy LM potoczyły się tak czy inaczej bo gdyby Real był lepszą drużyną to by wygrał a tak jest dupa.

Trzeba wziąć też pod uwagę słowa Mourinho (ciągła krytyka sędziów i kreowanie się na ostatniego sprawiedliwego) to też mogło wkurzyć sędziów i przez to podejmowali takie a nie inne decyzje (warto czasem się postawić w roli takiego sędziego i zapytać się samego siebie co ja bym w takiej sytuacji zrobił).

Szczerze to mam dość Mourinho, jeszcze na początku jak przechodził do Madrytu to nawet się cieszyłem ale to co prezentuje obecnie to jest jakaś żenada, cały czas pieprzy o jakimś spisku że wszyscy go dymają itp itd, a prawda jest taka że jakby wziął się za trenowanie i ustawianie drużyny to może coś by z tego wszystkiego wyszło.

Niektóre osoby krytykują zachowanie graczy Barcelony że udawali, nie grali fair (czego faktycznie bardzo ale to bardzo nie lubię) ale z drugiej strony warto też popatrzeć na Real który robił to samo (wiadomo że po przegranym ważnym meczu wytyka się tylko błędy przeciwnika no ale myślę że warto patrzeć też na swoją drużynę).

Dziwi mnie mówienie o tym że w tym roku LM była jedną wielką farsą w związku z meczami (zdaniem Mourinho i niektórych kibiców) Realu ponieważ podobne sytuacje zdarzały się już wcześniej np rok temu mecz między Barceloną a Interem gdzie Barcelona została skrzywdzona ale jakoś Pep potrafił to przyjąć i nie mówił o spisku itp itd.

Według mnie powinni w klubie zostawić Pellegrini'ego chociaż na dwa sezony i zobaczyć co on zrobi bo wydaje mi się że by osiągnął więcej w tym sezonie niż Mourinho.

Jeszcze taki cytat :

W ostatnich dwóch latach klub zainwestował 450 milionów euro, aby zbudować mocny zespół. Jeśli przegrywasz mając taką drużynę, to nie możesz winić kontuzji, braku szczęścia czy sędziów. Jedyne co musisz zrobić, to pogratulować rywalom - Ramon Calderon

Ronaldinho

Lionel Andrés Messi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Prelude
Nowa Era

PostWysłany: 2011.05.05 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CdR z Pelle i nie mam pytań. Mourinho jest TSO. Jest jedyny w swoim rodzaju. To pierwszy trener z jajami. To pierwszy trener który udźwignął ogrom tego Realu. To pierwszy trener, który nie jest ciotą i potrafi powiedzieć "trzy" swoje słowa. To trener, który w końcu sam rządzi szatnią.
Powiem jeszcze raz to trener który wygrał w końcu po 18 latach CdR. To trener, z którym w końcu jesteśmy tak daleko w LM. Pelle? nie wiem jak Ty ale ja pamiętam obraz Realu bojącego grać się z Lyonem ;) tyle w temacie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
KDRM
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.05.06 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii jaj Mourinho to jest takie przysłowie " Lew z małym przyrodzeniem głośno ryczeć musi" - moim zdaniem w pełni oddaje wizerunek Mourinho.

Co do Pellegrini'ego to mi się tylko wydaje że osiągnąłby więcej z tego względu że jest to drugi rok tego zespołu i lepiej się zgrali + doszło kilku świetnych zawodników (ale to może mi się tylko wydaje) .

Ale czy jest to pierwszy trener który udźwignął ogrom realu hmmm tu bym się nie zgodził chociażby ze względu na osobę Vicente del Bosque - szczerze to żałuje że Perez go wywalił.

Mam też nadzieję że w przyszłym roku Real wygra więcej niż w tym i że MU wygra LM oraz to że Mourinho nigdy nie trafi do MUFC.

Ronaldinho

Lionel Andrés Messi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2011.05.07 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz racje, tak Ci się tylko wydaje. Bredzisz. Też jestem za MUFC w finale LM <hahaha>

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39
Strona 39 z 39
Skocz do: