Carlos Tevez
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2005.09.03 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra ludzie, już będę mniej natarczywy Rolling Eyes Smile .

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.09.03 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza tym people, o czym Wy w ogole talking? Jakis czas temu Tevez przeszedl za ciezkie pieniadze do Corinthians, latynoamerykanskiego odpowiednika Chelsea, i z pewnoscia wcale nie widzi mu sie wyjazd do Europy...

Powrót do góry
kamilWK
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.09.04 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carlos Tevez to piłkarz grajacy na poziomie wysokiej klasy,sądzę że wiele korzyści by przyniósł królewskim.Bardzo szybki,dobrze gra technicznie.Idealnie się nadaje do Hiszpanii lub do Włoch.

Powrót do góry
R.I.P_osta
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.09.05 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie ten argentyńczyk przydałby się w Realu. Wole go niż Adriano. Choć jednak wątpię, żeby Tevez dołączył do Realu. Jakoś mi nie pasuje do naszego białego tykotu.

Powrót do góry
Fufu
Bydgoszcz 2008
Bydgoszcz 2008

PostWysłany: 2005.09.06 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tevez to dobry grajek i choc nie widze narazie dla niego miejsca w Realu to moze kiedys.... Z nim jest jednak jeden bardzo powazny problem Exclamation Na chwile obecna jest zawodnikem Corinthians i tak jak napisal Chooberrcik to taka poludniowo-amerykanska Chelsea w przenosni i doslownie bowiem powazna czesc udzialow w klubie nalezy do Abramowicza Fakt ten nei pozostawia zludzen gdzie bedzie gral Carlos jesli wybierze sie do Europy :(

Powrót do góry
soc9
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.09.07 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to chłopaczek zmarnuje się raczej w Premiership, no chyba, że przejdzie do Cska Wink
A co do tego Corinthiasu to tam jeszcze chyba gra C. Alberto?- kolejny wielki talent niby się marnuje Rolling Eyes

Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2005.10.26 13:31    Temat postu: Potrzebny napadzior??? Chyba jednak tak:D Odpowiedz z cytatem

Na początek wszystkich witam Very Happy Jest to mój pierwszy post, hoć konto na forum mam już dość długo.

Moim zdaniem Tevez to naprawdę olbrzymi talent, jednak mam wrażenie, że po przenosinach z Boca Juniors do Corintians (nie wiem czy dobrze napisałem:))

Hmmm... w sumie tyle się mówi, że w Madrycie za dużo napadziorów, a ja jednak mam wrażenie, że ktoś jeszcze by się przydał. Z perspektywy czasu niepotrzebna wydaje mi się sprzedaż Owena, chociaż gdyby Owen nie odszedł, to pewnie teraz w Realu nie grałby Ramos... Jednak mam wrażenie... ba! nawet pewność, że za rok zawita do nas Adriano!!!Very Happy przecież z jakiego niby powodu Perez oddał Solariego za 1mln. euro, a Figo sam nie wiem za ile odszedł. No i jeszcze przecież Samuel. Warto też wsponmnieć, że Floro obioecywał chyba 169 mln. euo na transfery, a łączna kwota tegorocznych zakupów wyniosła ok. 70-80 mln. euro. Z czego połowa pochodziła ze sprzedaży zawodników.

Heh Pozdrawiam wszystkich kibiców Blancos i przepraszam za jakość tego posta Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7
Skocz do: