Real Madryt - Valencia CF
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pred
Vamos Guddy
Vamos Guddy

PostWysłany: 2005.10.24 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sedzia znowu pomogl Barcelonie, ale tym razem niebezposrednio gdyz zrobil to przeszkadzajac Realowi Smile

Odnosnie reki w polu karnym to wydaje mi sie, ze tam nie ma przepisu o rece nastrzelonej, i nawet reka nastrzelona powoduje ze sedzia wskazuje na wapno.

Wojtek[wk]
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2005.10.24 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i niestety przegralismy oby to nie byl poczatek kolejnego dolku1

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2005.10.24 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam mam gdzies sedziow, zreszta mylil sie w obie strony glab, ciekawi mnie tylko jak putki(eksperci od sedziowania, ktorzy nie tak dawno potrafili podwarzyc kazda decyzje arbitra na korzysc Realu/niekorzysc Barcy)tak ewidentne bledy bagatelizuja, ba twierdza ze bledow nie bylo

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
sloneczko:*
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.10.24 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dotknięcie piłki ręką poza własnym polem karnym przez zawodnika znajdującego się wewnątrz pola karnego podlega karze rzutu wolnego bezpośredniego. Miejscem przewinienia jest miejsce kontaktu ręki z piłką, nie zaś miejsce, w którym znajdował się zawodnik w chwili popełnienia przewinienia.

Cytat:
Bramkarz, który pozbawia przeciwnika .realnej szansy zdobycia bramki przez zatrzymanie ręką piłki poza własnym polem karnym, musi być wykluczony z gry (czerwona kartka), a drużyna jego ukarana rzutem "wolnym bezpośrednim z miejsca zatrzymania piłki ręką przez bramkarza

Odnośnie interwencji Canizaresa :] Najbardziej mi się podoba lament na sędziego po meczu, w którym real mógł przegrać jeszcze wyżej :]

Powrót do góry
Damian2902
transcendentalista

PostWysłany: 2005.10.24 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No trudno przegraliśmy mecz i teraz będzie trzeba szukać szansy w meczu z Deportivo na wyjeździe. Jak będziemy grać tak nierówno to wątpie w końcowe zwycięstwo w lidze. Widać, że niektórzy zawodnicy Blancos potrzebują jeszcze czasu, żeby na dobre zaaklimatyzować się w zespole. Bardzo martwi fakt, że tak łatwo puszczają nerwy naszym piłkarzom i niepotrzebnie zbierają czerwone kartki.

Moim zdaniem Valencia, wcale nie była lepsza od Realu. Gdyby mecz zakończył się remisem to byłby sprawiedliwy wynik.

Newcomer
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.10.25 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zauwazylem dzis ze fani Realu sa juz tak sfrustrowani(przewodzi niejaki Ring z rm.com), ze twierdą, UWAGA! JEŻELI ZAWODNIK REALU DOTKNIE PIŁKĘ REKA W POLU KARNYM SĘDZIA NIE MA PRAWA PODYKTOWAC KARNEGO! no czegos takiego to jeszce nie słyszałem. Przepisy musza sie zmienić, specjalnie dla piłkarzyków Realu, gwiazdeczek hiszpańskiej piłki. Od dzis w polu karnym piłke oprocz Casillasa moze lapac kazdy zawodnik Realu Madryt!
Czytałem tez jaka chora tezę(tegoz samego Ringa), ze Villa nieprawidłowo strzelil bramke z karnego !!! ci ludzie z podowu cieżkich objawów frustracji chyba sami nie wiedzą juz co piszą i mówią.

Ciekawa teoria kibica Barcy. Laughing Na wyróżnienie zasłużył "frustrat" RinG, który jest chyba popularny wśród kibiców Barcy. Laughing

Powrót do góry
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2005.10.25 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję, dziękuję za wyróżnienie, postaram się z dumą nosić to miano :] Do BarcoDobrych z tym, i podaj źródło :>

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
Newcomer
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.10.25 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.pilka.pl/forum/viewtopic.php?t=517&start=2640
Dla twojej wiadomości napisał to niejaki "welcome". Wink
Mam to wkleić jeszcze do BarcoDobrych Question Tutaj nie wystarczy Question

Powrót do góry
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2005.10.25 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wklejaj, masz moje błogosławieństwo :] Trzeba było od razu tam to zrobić, ale to detal ;)

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
polonista15
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.10.27 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda gadac mecz pezygrany na wlsne zyczenie. Oby w przyszlosci bylo lepiej.

HALA MADRID

Powrót do góry
Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2005.10.31 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wypowiadalam sie jeszcze na ten temat. Bardzo chcialam obejrzec ten mecz, nawet wysoko obstawialam zwyciestwo Realu, i co? Wylaczyli mi prad w miescie i nie moglam go obejrzec. Moze lepiej sie stalo...

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2005/06 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: