List do Madrytu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 101, 102, 103  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nesz1
Real Madryt A
Real Madryt A

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2011.09.11 00:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku oficjalna sesja zdjęciowa wcześniej. Można wysyłać listy Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
simonx10
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2011.09.15 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc przeczytalem wiekszosc tego teamtu i mam kilka pytan:

1. Chcę wysłac tego sesa to mam wyslac wieksza koperte do madrytu i w niej list + mniejsza koperta zwrotna ze znaczkiem zwrotnym???
2. Czyt jest roznica miedzy znaczkiem normalnym a zwrotnym???
3. Chcę tez wyslac list do piłkarzy realu mianowicie Ronaldo i Kaki ewentualnie mogą być oczywiście inni realu gracze. Skąd mam wziąć ich adresy i czy wyslac taki sam list jak do klubu czy cos tam jeszcze dorzucic lub bez tej koperty zwrotnej???

Dzieki za odp. Sorki jak niezrozumiale napisalem ale nie znam sie na tym bo nigdy nie wysylalem lsitu do klubu ;)

PS: Do listu jak dopisze hala madrid to zwiekszy szanse??? :PP

Hala Madrid!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2011.10.01 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie apropos "Międzynarodowego kuponu na odpowiedź" - jeśli chcemy go użyć to go wysyłamy w liście a adresat w danym kraju wymienia go sobie na odpowiedni znaczek za darmo tak? Bo sądząc po wymiarach chyba się go nie nakleja bezpośrednio na kopertę Tongue

Powrót do góry
PatriQ
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2011.10.01 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
Mam pytanie apropos "Międzynarodowego kuponu na odpowiedź" - jeśli chcemy go użyć to go wysyłamy w liście a adresat w danym kraju wymienia go sobie na odpowiedni znaczek za darmo tak? Bo sądząc po wymiarach chyba się go nie nakleja bezpośrednio na kopertę Tongue

Ale o co kaman ?

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2011.10.01 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usuń cytat Tongue

No chodzi mi o to, że wystarczy włożyć ten kupon wraz z kopertą z adresem zwrotnym do naszego listu i tyle? A adresat, który otrzyma nasz list wymieni sobie ten kupon na dany znaczek pocztowy u siebie?

Powrót do góry
Bartush
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2011.10.01 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jest Sondokan. W gruncie rzeczy pokręć się gdzieś po stronach kolekcjonerów i ściągnij sobie hiszpańskie czy inne zagraniczne znaczki - wyjdzie taniej niż 4,50 za IRC Smile

[ Dodano: Dzisiaj o 0:21 ]
simonx10 napisał:
Czesc przeczytalem wiekszosc tego teamtu i mam kilka pytan:

1. Chcę wysłac tego sesa to mam wyslac wieksza koperte do madrytu i w niej list + mniejsza koperta zwrotna ze znaczkiem zwrotnym???
2. Czyt jest roznica miedzy znaczkiem normalnym a zwrotnym???
3. Chcę tez wyslac list do piłkarzy realu mianowicie Ronaldo i Kaki ewentualnie mogą być oczywiście inni realu gracze. Skąd mam wziąć ich adresy i czy wyslac taki sam list jak do klubu czy cos tam jeszcze dorzucic lub bez tej koperty zwrotnej???

Dzieki za odp. Sorki jak niezrozumiale napisalem ale nie znam sie na tym bo nigdy nie wysylalem lsitu do klubu ;)

PS: Do listu jak dopisze hala madrid to zwiekszy szanse??? :PP

Hala Madrid!!!

1. Tak.
2. Tak. Normalny znaczek za 2,40 naklejasz na kopertę i idzie. Zwrotny musi pochodzić z kraju do którego wysyłałeś chyba, że dasz polski IRC.
3. Wysyłasz na adres klubu.

Jak dopiszesz "I like kebap" to dostaniesz autografy naszej tureckiej kolonii gratis - sprawdzałem!

Powrót do góry
El_Konrad
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2011.10.04 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj poszedłem na pocztę, proszę o IRC - a dokładnie powiedziałem "Poproszę międzynarodowy kupon na odpowiedź", a kobitka do mnie "Yyy nie rozumiem o co Panu chodzi" Very Happy
Wytłumaczyłem ale dalej nie widziała... dobrze, że jakaś inna babka z poczty wiedziała o co mi chodzi i się tym zajęła Very Happy
Tak czy owak list wrzucony i teraz czekam, aż odpiszą (tak wiem, wiem mogę czekać i rok Smile ) Poprosiłem o zdjęcie piłkarza + autograf z dedykacją może być obojętnie którego, a nawet wspomniałem o Zizou lub Di Stefano ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
PatriQ
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2011.10.04 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ocb z tym IRC.. ?
Nie wyśle teraz normalnie prio za granice za 3zł czy jak ?

Bartush
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2011.10.04 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja pieprzedole.. Sama nazwa - Międzynarodowy kupon na odpowiedź mówi, że odbiorca naszego listu może go sobie wykorzystać na odpowiedź. Wysyłamy za 2,40 (3 zł) list i dodajemy jeszcze IRC (4,50), a odbiorca wymienia to na znaczek do najtańszego listu zwykłego w jego kraju.

Powrót do góry
Karbon315
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2011.10.05 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy na odpowiedziach po SAE od piłkarzy z Realu jest pieczątka o opłaceniu przesyłki?

PS. Dostał ktoś odpowiedź po SAE od Ramosa lub Xabiego? Listy mam i tak już gotowe. Tylko włożyć do skrzynki

Powrót do góry
Bartush
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2011.10.05 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ślij, sam próbuj, proszę! Kolekcjonerstwo polega na sprawdzaniu i ryzykowaniu (O BOŻE 2,40 W PLECY!). Jak Dudek mi odpisał to miałem pieczątkę.

Powrót do góry
A.S
La Saeta Rubia

PostWysłany: 2011.10.08 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy warto wysyłać listy do zagranicznych federacji piłkarskich?

Bartush
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2011.10.08 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na 6 wysłanych ostatnio, dostałem dwie odpowiedzi. Cudów nie ma, czasami odpisują nawet po roku (mi tak Dania odpisała) ale chyba się opłaca bo fajne rzeczy przysyłają Smile

Powrót do góry
Czarny94.
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2011.10.08 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykładowo , chcę wysłać list do Realu , to okej muszę zapłacić za znaczek Europejski , wrzucić do koperty te IRC i wysłać piękny list . A co warto napisać w takim liście ?
A i czy większe szansę są jak się ręcznie napisze ? Bo mnie chyba nie rozczytają jak sam napiszę :lol2: Proszę o odpowiedź bo z chęcią się w to bym pobawił , a w życiu tylko raz cokolwiek wysyłałem (pocztówkę) Smile

Powrót do góry
El_Konrad
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2011.10.09 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałem list na komputerze, wydrukowałem i złożyłem swój podpis. Też miałem chęć napisać list własnoręcznie (ładniej to wygląda Smile ) ale stwierdziłem, że odpuszczę, ponieważ nie piszę zbyt ładnie i zapewne by mnie przeklinali, że muszą czytać albo by olali mój list :lol2:

Jeżeli chodzi o wysyłkę... to był mój pierwszy wysłany list w życiu Very Happy Zrobiłem błąd, ponieważ dałem kopertę do której zmieścił się list z A4 (złożony) + włożyłem taką samą kopertę w tą kopertę + IRC Very Happy zbyt małe koperty ale człowiek się zawsze uczy na błędach :/ Wyniosło mnie to około dyszki (10zł)... 2 koperty, IRC, znaczki...

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 101, 102, 103  Następny
Strona 83 z 103
Skocz do: