Real Madryt - Villarreal CF [3-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Soker.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.10.27 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie co poniektórym podobało się wcześniejsze rozgrywanie meczów, czyli przespana pierwsza połówka i budzenie się z ręką w nocniku w drugiej. Wyrachowanie przede wszystkim.

Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2011.10.27 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny środek obrony, świetne kontry, bardzo dobry wynik. Czekam na Sociedad Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Oskarek
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2011.10.27 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

desperados007 napisał:

Shocked

bez urazy, ale mecze o 22.oo to dla niektorych zdecydowanie za pozna pora. Cool

Chyba dla Ciebie Smile
Zobacz ile miał strat i w ogóle z Ronaldo kiepsko grali, nie mogli się dogadać
Poza bramką dużo nie pokazał

Powrót do góry
uohronin
prawie Ignacy Prądzyński

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2011.10.27 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj polaczki, polaczki zawsze wam będzie źle, zawsze będziecie krytykować dla samej zasady. Mou stworzył drużynę, niesamowity kolektyw, który jest w stanie pokonać każdego, również najsilniejszą barkę w historii. Gramy kapitalny mecz, kontrolujemy wydarzenia na boisku, zaczynamy grać tak, że ręce same składają się do oklasków. Maryśka gra na miare swoich umiejętności, choć jeszcze z miesiąc temu grał beznadziejnie. We wczorajszym meczu były dwa minusy- to, że Ronaldo zagrał słabo, jak na jego umiejętności nawet bardzo słabo i to, że próbowali naszym połamać nogi. Postawa drużyny w drugiej połowie to po prostu efekt taktyki i chęci równomiernego rozłożenia sił na najbliższe spotkania. Jeżeli utrzymamy ten poziom, wrócimy na Cibeles. I żadna kurwa, żaden pedał z gwizdkiem, indywidualna dyspozycja danego gracza czy zbieg okoliczności w tym nie przeszkodzą.

Ludzie, którzy krytykują drużynę, chcą ją wygwizdywać i mówią wprost, że żądaliby zwrotu pieniędzy za bilet i to po takim meczu, gdy każda akcja w ciągu sekundy może stać się szansą na gola po prostu powinni sie rozpędzić i uderzyć głową w mur albo po prostu zacząć myśleć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2011.10.27 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt normalnie myślący nie krytykuje drużyny za wczorajszy mecz. Zagrali po mistrzowsku. Ale sam musisz przyznać, że oglądając takie spotkanie serce chce kolejnych akcji i bramek. Jednak rozum podpowiada, że taka taktyka jest idealna i na dłuższą metę przyniesie nam same korzyści.

Powrót do góry
uohronin
prawie Ignacy Prądzyński

PostWysłany: 2011.10.27 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, tylko gdyby chcieli zdobywać wiecej bramek to po prostu musieliby niepotrzebnie się forsować, zostawić na boisku więcej sił, których w spotkaniu z jakimś autobusem mogłoby zabraknąć. Zwłaszcza, że styl Józka i tak wymaga, by piłkarze zapierdalali :]

Jest dobrze, ciekawe jak w następnym meczu zaprezentuje sie nasz osławiony atak pozycyjny

Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2011.10.27 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem atakowaliby, gdybyśmy grali 1 mecz w weekend. Ale mamy akurat okres 4 mecze w 11 dni i nie ma co przesadzać. I gdyby nie było planu odpuszczenia, to po Maladze w drugiej połowie Villarreal wciągnąłby manitę.

Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2011.10.27 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak myślę, ale i tak jestem zawiedziony że nie zagraliśmy na pełnym gazie całej pierwszej połowy. Wiem, że trzeba szanować zdrowie - ale do cholery kończyć grę w 15-20 minut?! Strasznie się to potem oglądało.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2011.10.27 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba było wyłączyć telewizor, przytulić jaśka i spać.

Strasznie się to oglądało? Pomyślcie gdzie byliśmy niecały nawet miesiąc temu, jak wtedy wyglądała Nasza gra. Teraz gramy momentami kosmos, który wystarcza żebyśmy kończyli z rywalem po pierwszej połowie, najdalej na początku drugiej, jak z Lyonem czy Betisem. I olać to, że w drugiej połowie gramy na pół gwizdka.

Mamy dwóch napastników w super formie, który gra, ten strzela, bez żadnych przeszkód. Mamy wreszcie Kakę, który gra zawsze co najmniej poprawnie, a miewa mecze bardzo dobre, jak wczoraj czy z Ajaxem.

Wszystko wygląda idealnie, ja wczoraj pierwsze 30 minut oglądałem z rozdziawioną gębą, nie wierzyłem, że gramy taki kosmos. Jedyne czego żałowałem to to, że po drugiej stronie boiska nie biegali piłkarze w bordowo - granatowych strojach. Na pewno przyjdą mecze ciężkie, być może już na Anoeta, ale jestem pewien, że nawet po ciężkich bojach będziemy wygrywać, Levante i Santander już się nie powtórzą.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
raulitko
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2011.10.27 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jest to bardzo metodyczne granie, wolniejsza gra w drugiej połowie nie wynika ze słabości, a z oszczędności. Jestem pewny, że przy niekorzystnym wyniku LUB grze z silnym przeciwnikiem Real nie będzie zwalniał.

Co do samego meczu, cieszę się podwójnie. Nie dosyć, że Real zagrał świetnie, to jeszcze Di Maria gra świetnie. Zawsze go lubiłem, nawet jak na niego narzekaliście, że nurkuje itd. Moim zdaniem, może być z niego drugi Messi. Ma szybkość, ma spryt, technicznie jest świetny, ma dobry ogląd boiska. Oby tak dalej.

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2011.10.27 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stary, oświeciłeś mnie.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7
Skocz do: