Twórczość :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kibic RM
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2011.08.12 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już to Real Madryt C.F. a nie F.C.

Hombre.
Schwarz-Gelbe
Schwarz-Gelbe

PostWysłany: 2011.08.12 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bania,pograj lepiej w Fifę czy coś jak Ci się nudzi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2011.08.12 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopak tak się postarał, a wy go dołujecie.

TxC
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2011.08.12 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MISZSZOFFSSSSKI PYNDZEL BANIACZEK! Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
FeveRox
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2011.08.19 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje dzieło:
Miejsce Messiego ;D http://kwejk.pl/obrazek/384564/%5E%5E.html Udostępniać na facebooku i gdzie sie da ; D

Powrót do góry
Fisiek.
Trener
Trener

PostWysłany: 2011.08.20 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widzę w tym nic dziwnego ani śmiesznego. Może jestem głupi ale nie rozumiem dlaczego spuszczasz się nad tym, że Messi jest obok Meza. Kurewsko pojebanie głupie.

"Kpili, bo zazdrościli. Mieli kompleks. Magik rzucał zwrotkę i ta zwrotka w umysł się wbijała. Nie myślał komercyjnie. Dla niego tylko uczciwość w sztuce się liczyła. W emocjach szedł na całego, nigdy na pół gwizdka"
Powrót do góry
Betoo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.08.20 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie, o co niby w tym chodzi? Wrzucasz to już któryś raz...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
kielczak
prawie jak szachista

PostWysłany: 2011.11.06 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno na forum mnie nie było i raczej już tak zostaje... Tutaj zawitałem tylko z ciekawości, czy maksymalnie nagrane demo(dema?) mojego zespołu odnajdą tu jakiś odzew...

Wszelkie opinie, krytyka, pochwały, mile widziane. Choć najmilej propozycje jak można ulepszyć to co jest.

http://www.youtube.com/watch?v=KvtKtQCfc_Y

Tak jak wspomniałem jakość techniczna jest okropna, nagrywane mikrofalówką na próbie Tongue Są jeszcze dwa inne nagrania, jeśli wam się spodoba to łatwo znajdziecie ;)

Powrót do góry
wcisu07
(1, 2, 3, 4)

PostWysłany: 2011.11.06 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to przez jakość dźwięku, ale jak dla mnie wokalista powinien popracować nad wymową. Utwierdziłem się w tym po przesłuchaniu "You're absolutely girl". ;)

Rafal85r
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2011.11.07 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paczcie jak zajefajna twórczość Very Happy

http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/48931/najpiekniejsze_rzezby_w_dyni

kubaR7
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2011.11.19 01:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak na próbę postanowiłem coś stworzyć.

Kod:
Śledztwo w sprawie brutalnego seryjnego mordercy ochrzczonego przez media jako Chirurg z Soho zataczało coraz szersze kręgi. Rząd zdecydował się na zaangażowanie w sprawę wszystkich państwowych sił policyjnych na czele ze Scotland Yardem. Mimo tego wciąż nie było widać końca rozwiązania tej sprawy co, rzecz jasna, rzucało blady strach na niemal każdego obywatela Wlk. Brytanii.
W takim samym stopniu zaintrygowany bezradnością policji, jak i samą aurą tajemniczości otaczającą Chirurga, postanowiłem nieco samemu powęszyć w tej sprawie. Jako dziennikarz zajmujący się w przeszłości wieloma kryminalnymi przypadkami byłem święcie przekonany, że mimo wszystkich zawiłości będę mógł przedstawić jakieś nowe, świeże spojrzenie na temat.
Tytułem wstępu muszę jeszcze nadmienić, że niezwykle ważne było dla mnie pozostanie anonimowym wśród ludzi, których miałem zamiar przesłuchać. Biorąc pod uwagę sposób, w jaki ten patologiczny typ pozbawiał życia swoje ofiary, ujawnienie swojej tożsamości nie było najlepszym sposobem na uniknięcie zostania kolejnym potencjalnym trofeum w jego kolekcji.
Niemal cały listopad zajęło mi skompletowanie wszystkich wycinków prasowych i materiałów telewizyjnych związanych z Chirurgiem. Poza bardziej szczegółowym zaznajomieniem się z przebiegiem życia jego ofiar, ogromnie zależało mi na stworzeniu portretu psychologicznego mordercy, który miałem nadzieję, okaże się pomocny jeśli nie w schwytaniu, to chociaż w ujawnieniu jego tożsamości. Jedyne co na razie mogłem stwierdzić na temat mordercy, to fakt, że raczej na pewno nie jest osobą w pełni zdrowia psychicznego, za to na pewno kimś o silnych skłonnościach socjopatycznych.
Był 13 grudnia, w powietrzu dało się wyczuć atmosferę zbliżających się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia. Spoglądając z okna mojego mieszkania na Bloomsbery Street obserwowałem pełnych entuzjazmu ludzi, rodziny z dziećmi, pary zakochanych, wszyscy w otoczeniu wszechogarniających lampek choinkowych i świątecznej muzyki, oczekujący na rozpoczęcie tych pełnych miłości dni. Widok ten przywoływał w mojej głowie kolejne wspomnienia z dzieciństwa, kiedy w końcu odwróciłem wzrok od okna i wróciłem do rzeczywistości, którą na chwilę obecną, przynajmniej dla mnie, było śledztwo.
Jessica Yellowstone, lat 23. Wycięte obie nerki, umiera w agonii po niespełna 24-ech godzinach od dokonania zbrodni. Oprócz wyraźnie widocznych szwów na ciele nie odnaleziono żadnych śladów przemocy.
Owen McDonald, 28 letni szczęśliwy mąż i młody ojciec u progu zawodowej kariery. Pozbawiony wątroby również umiera w bardzo krótkim czasie.
To tylko ostatnie dwa przykłady z listy ośmiu dokonanych zbrodni. Oddając się kilkuminutowym rozmyślaniom marszczę brwi i decyduję się na spacer.
Pomimo ujemnej temperatury na dworze siedzę na jednej z ławek w Hyde Parku, a sprawa Chirurga nie daje mi spokoju. Wypalając jednego papierosa za drugim postanowiłem wybrać się do Sary McDonald, żony ostatniej z ofiar. Pomimo całego programu ochrony świadków znalezienie jej adresu nie należało do specjalnie trudnych zadań, a już na pewno nie jest takim, kiedy można pochwalić się bratem hackerem. Teraz jedynym problemem w kontakcie z nią może okazać się odmowa, co w jej obecnej kondycji psychicznej byłoby działaniem w pełni uzasadnionym.
Wyposażony w notatnik wielkości telefonu komórkowego, po 35 minutach w końcu docieram do domu Sary znajdującego się przy 25 Greenball Street. Naciskam dzwonek do drzwi. Po chwili moim oczom ukazuje się niesamowicie piękna twarz, na której jednak trauma ostatnich wydarzeń zdążyła już odcisnąć wyraźne piętno. Wahając się sekundę decyduję się rozpocząć rozmowę

- Przepraszam najmocniej za najście o tak późnej porze. Jestem dziennikarzem The London Post, pracującym w sekcji krymi… - w tym momencie kobieta uniosła brwi i przez chwilę obawiałem się, że moja próba spełźnie na niczym zanim w ogóle usłyszę samą barwę jej głosu. Moje podejrzenie w jednej sekundzie okazało się błędne, a dokładnie w momencie, kiedy Sara powiedziała  - Proszę, niech pan wejdzie.

Powrót do góry
BaniaCR7
Golden Boot

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2011.11.19 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, rysował ktoś kiedyś herb Realu Madryt. Jak tak, to jak wychodziło?

Asika
Universal Traveler

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2011.11.19 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba! Dawaj dalej! I więcej o Lądku, więcej!

Rafal85r
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2011.11.20 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BaniaKaka8 napisał:
Mam pytanie, rysował ktoś kiedyś herb Realu Madryt. Jak tak, to jak wychodziło?

Ja rysowałem i nie było źle Smile

BaniaCR7
Golden Boot

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2011.11.20 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mógłbyś pokazać na forum, lub mi na privie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11
Skocz do: