Gonzalo Higuaín (cz. 2)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 205, 206, 207, 208  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2011.10.02 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

narton napisał:
Cube
Chcesz napisac sprawdz dokladnie ile on strzelil goli a nie walisz z gówna wyjete argumenty.
NIech Igla zagra takie 2-3 mecze , wtedy mozna go wychwalac i 1 sklad, lecz do tej pory oprocz tego spotkania to jedynie co robil to strzelanie do pustej bramki , bo jego skutecznosc to byla bardzo tragiczna.
P.S Co do tematu z Barcelona to przypomnij ile lacznie goli jej strzelil Higuain i ile rozegral meczy przeciwko nim i wtedy pisz.

Pominąłem jakiś karny Ronaldo? Sorry, mój błąd. (E: O, nawet dwa.)

PS: To nie na mnie psiocz. Ja jestem ostatnią osobą, która przedwcześnie wychwalałaby któregokolwiek zawodnika.

I czy czasem Higuain nie strzelił Barcelonie więcej z gry niż Ronaldo? To tak na zakończenie tematu.

Papatki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
werwer
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2011.10.02 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie sztuką jest zagrać jeden dobry mecz.
Sztuką jest utrzymać wysoką formę przez 2-3 miesiące.

Czyżbyś sugerował, że Pipita nie utrzyma wysokiej formy przez 2-3 miesiące, bądź dłużej? :>

Powrót do góry
mozdok
el mártir

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2011.10.02 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[ Dodano: Dzisiaj o 0:37 ]
Rauer napisał:
Obaj są w niezłej formie...

Dobry żart :]

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Arturo
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2011.10.02 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to chyba oczywista oczywistość krytykować za piach i chwalić za dobre mecze. Nic nowego. Jeżeli ktoś jest hejterem jak to nazywacie to nie może być prawdziwym kibicem drużyny no bo jak kibicować drużynie i jednocześnie trzymać kciuki aby się któremuś piłkarzowi nie udało. Jedno przeczy drugiemu. Chyba ze ktoś z Was jest 'menagerem' któregoś z zawodników no to wtedy zrozumiem.;) Często nie podoba mi się gra Pipity, nie raz go krytykowałem i pewnie jeszcze nie raz będę krytykował ale kiedy zagrał zajebiście to też to mówię. Nie zganiam na słabego przeciwnika, ogórki itp, nie szukam wymówek, nie próbuje udowadniać że oprócz 3 strzałów i 3 bramek nic wielkiego nie zrobił. Dla mnie dzisiaj gracz meczu, zagrał super zawody i to się liczy. Liczą się przede wszystkim 3 pkt i pewne zwycięstwo Realu Madryt.Proste.

Powrót do góry
Yaguarek
Ka-boom!

PostWysłany: 2011.10.02 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu zachował się jak na napastnika przystało.

Powrót do góry
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2011.10.02 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cube. napisał:
I czy czasem Higuain nie strzelił Barcelonie więcej z gry niż Ronaldo? To tak na zakończenie tematu.

Ano - Gonzalo dwie bramki z Barceloną, a Cristiano dwie bramki z Barceloną z gry. Niech Ci będzie. W sumie jednak ma ich trzy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2011.10.03 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawel27 napisał:
W tym sezonie napisałem tylko 3 posty w temacie o Igle, z czego dwa dzisiaj. A po za tym skończmy dyskusję. Nie chcę podpaść nowemu moderatorowi.
Ja też wiele nie pisałem w tym temacie, ale nie patrzyłem na to, czy pisałeś tu wcześniej czy nie. Widzę, że podłączasz się do hejtowania niby-hejterów, więc się odezwałem. Ty natomiast w żadnym punkcie nie odniosłeś się do tego, co napisałem, więc uznaję temat za zakończony.
Pixik napisał:
Nowa definicja słowa hipokryzja-obrona zawodnika przed hejterami.
Przyszedł Pixik i dorzucił swoje, oczywiście nie rozumiejąc nic z tego, o czym pisałem. Chodzi o to, co pisałem do Pawła. Cytuję samego siebie: "Pisząc o hejterach po dobrym meczu Igły prowokujesz. Świadomie lub nie. I dokładnie tak jak piszesz o nich, robisz to na siłę, byle dopiec, byle pokazać wyższość. Hipokryzja." Teraz rozumiesz? Jak piszesz, że nie lubisz, jak ktoś pisze coś na siłę, byle dopiec, a sam robisz to samo, to tak - jest to hipokryzja.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2011.10.03 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja tęskniłem za tą debatą "Gonzalo vs Karim"..

Powinno się stworzyć jakiś taki temat w liczniku-off i tam do woli można by się obrzucać czym się tylko chce w obronie swojego pupila.

Powrót do góry
augusto
Me, you! Fuck, Fuck!

PostWysłany: 2011.10.03 00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tej pory nie powstal temat Zbieram na Gonzalo wiec i tak jest dobrze. Mamy przynajmniej nastepce Raula pelna geba.

Powrót do góry
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2011.10.03 06:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo za skuteczność Gonzalo. Cieszy fakt, że pod nieobecność Karima nie graliśmy bez napastnika. Druga bramka cud-miód. Zapierdolił tak, że aż mi gacie w rów weszły z radości. Jeszcze raz brawo Pipitka!

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
Mr Yoda
AlvaroCap17an

PostWysłany: 2011.10.03 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pisząc o hejterach po dobrym meczu Igły prowokujesz. Świadomie lub nie. I dokładnie tak jak piszesz o nich, robisz to na siłę, byle dopiec, byle pokazać wyższość.

Ale to samo odnosi się do Ciebie i do krytykowania Higuaina na siłę. Zagrał parę minut z Ajaxem pod koniec meczu i już trzeba najeżdżać na niego, że nic nie wniósł do gry, chociaż drużyna miała już inne priorytety jak wszedł na boisku, a nie strzelanie bramek. Teraz pokazał dlaczego był w Realu najlepszym strzelcem w dwóch czy trzech sezonach i historia obecnie nie ma nic wspólnego do oceny jego gry ale przez właśnie tą historię należy mu się szacunek i zachowanie cierpliwości, a nie najeżdżanie na niego bo każdym meczu w którym nie strzeli hattricka. Bo jego problemy z formą to nie problem obijania się, braku ambicji tylko kontuzji, potem wyjazdu na CA i brak regularnej gry.

Passion, yet serenity.
Chaos, yet harmony.
Death, yet the Force.
Powrót do góry
Cinek_R9
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.10.03 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takim Igłą, patrząc na aktualną formę naszych grajków, cholernie bym chciał zobaczyć od pierwszych minut dokładnie taki skład w ofensywie jak wczoraj, ale z Benzem zamiast Mesuta, jako ofensywnego skrzydłowego/bocznego napastnika z inklinacjami do zbiegania do środka i wymieniania się z Igłą pozycjami :P

Powrót do góry
RealCampions
Putka
Putka

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2011.10.03 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaka+Ozil, Higuain+Benzema. Żel na ławkę.

Sorry Cristiano.

Powrót do góry
Mr Yoda
AlvaroCap17an

PostWysłany: 2011.10.03 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za dużo zarabia na ławkę. Sprzedać City póki jest coś wart. <hahaha> I ewentualnie za kasę zarobioną na nim kupić Messiego <serce>

Passion, yet serenity.
Chaos, yet harmony.
Death, yet the Force.
Powrót do góry
Cover
Obersturmbannführer
Obersturmbannführer

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2011.10.03 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do berła. Tongue

Każda z bramek świetna, najlepsza chyba trójka, zrobił, to z takim spokojem. <serce>

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 205, 206, 207, 208  Następny
Strona 206 z 208
Skocz do: