RCD Mallorca - Real Madryt [1-4]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
~michuuu~
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2010.05.05 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martwi mnie Gonzalo, gra w takim klubie a nie wie, ze trzeba głowe podniesc i podac.... no i zastanawiam sie czy Kaka grał w tym meczu? :P

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2010.05.05 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat przez te 15 minut drugiej połowy szło Kace całkiem nieźle. Świetnie podał do Cristiano po wznowieniu gry - szkoda, że to się golem nie skończyło.

Pierwsza połowa słaba. Jednak w drugiej już pełna kontrola i gole były kwestią czasu.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
~michuuu~
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2010.05.05 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak sam widzisz..godzina gry i jedno zagranie warte zapamietania Smile od Niego chyba wszyscy oczekuja wiecej.

Powrót do góry
Athlete.
My better is better than your better

PostWysłany: 2010.05.05 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No przeciez wszyscy widza ze Kaka nie moze sie odnalezc na boisku w takim ustawieniu.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
damikor
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2010.05.05 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W drugiej połowie były momenty, w których naprawdę fajnie klepali między sobą piłkę i właściwie nie pozwalali przeciwnikom na nic. Oczywiście Cristiano zasługuje na osobne brawa, ale cała drużyna zaprezentowała godny poziom. Solidnie, z odrobiną finezji i z wielką szybkością.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2010.05.05 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardziej w stylu. Dusi się jak cholera w ataku pozycyjnym i nie ma jak rozwinąć skrzydeł.

Jedna akcja mi się bardzo bardzo podobała, gdzie było kilka podań z klepki i wszystko odbywało się szybko. Jednak nie mogę się oprzeć wrażeniu, że temu zespołowi przydałby się jakiś kop mentalny, jakby ktoś im wmówił, że zaczynają od 0-1 i mają gonić.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.05.06 00:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacząłem oglądac zaraz przed bramką na 1:1, więc nie wiem jak to wyglądało na początku. Wiem za to, ze od GD bliżej nam do gry z początku sezonu, niż do tej z lutego, czy marca. Za duża przestrzeń między formacjami i zdecydowanie za mało ruchu. Albo gwiazdkom ten sezon dał w kość, albo per sezon nieodpowiedni, albo mundial w glowie, albo cokolwiek innego mniej lub bardziej istotnego. W kazdym razie dobrze ze mamy indywidualnych przechujów, dzięki którym ciułamy te punkciki.

Dziś Marjolka wyraźnie spuchła po naszej trzeciej bramce. Iker ładnie nam wyłapał parę piłek, bo przy wyniku 2:1 byłoby duuuzo gorzej. Dobrze, ze nie mają juz Etonczyka w skladzie.

Dośc subiektywnie powiem, że byłby to wyjątkowo dobre zawody sędziego. Nawet pomimo tego, że nie zagwizdał ewidentnego karnego i nie wyrzucił Borjy za atak na Gutim. Nie przerywał niepotrzebnych akcji, nie gwizdał każdego upadku, skończył mecz bez bezsensownego przedłużania. Pozwalał grać, czego w Hiszpanii od dawna nie widziałem. Dlatego ode mnie ma plusa.

Indywidualnie chciałbym tylko wspomnieć o, jak zwykle, solidnym Mahumodonie. Brawo. No i wymieńmy Granera na Valera- liczba wychowanków pozostanie nienaruszona, a jakościowo wyjdziemy zdecydowanie na plus. ;)

nie dajemy się połamać Baskom i liczymy na Sevillę. trzeba mieć nadzieję, bo nic innego nie pozostaje.

Powrót do góry
KubaPP
Killer Elite

PostWysłany: 2010.05.06 06:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz zasłużenie zwyciężony i pora modlić się, trzymać mocno kciuki za Sevillę...
Troszkę się rozmarzyłem, Barca zremisuje Sevillą... Real Madrid rozgromi Bilbao 4-0 i z Malagą zagramy walcząc o utrzymanie Lidera co za tym idzie mistrza Hiszpanii rozbijając Malagę 7-0 tym samym wyrównując rekord bramek. Smile
Taki scenariusz przebiłby nawet tę remontade za Capello. :]
Trzeba się zjednoczyć i się modlić!!

RaulTercian
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2010.05.06 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem tego zdanie, że w pierwszej połowie my słabo graliśmy ponieważ mallorca grała na pełnych obrotach. W drugiej połowie osłabli to wtedy my ich zniszczyliśmy. Taki club jak real nie może sobie pozwalać na to żeby słabsza drużyna nas tak jechała. Jeszcze ta nasza obrona wczoraj to była żenada. Jedyni zawodnicy którzy coś grali to Ronaldo, Ramos i ten który nas dużo razy uratował Iker. Zauważyłem, że z Barca też p;rzegraliśmy przez obronę, ale barca to już nie mallorca, że nasz atak da radę odrobić to co zjebie obrona.

Powrót do góry
steff
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.05.06 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a gawarisz pa polski?

Powrót do góry
Kaiser
hatamoto

PostWysłany: 2010.05.06 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i kolega pisze nieskładnie ale w pewnym sensie ma racje. Obrona a dokładnie para stoperów to jakas kpina. W pierwszej połowie napastnicy Mariolki mieli 2-3 setki i tylko Iker ratował nasz tyłek. Osobna sprawa to beznadziejne centry Granero, ogolnie Esteban i "wielebny" to poziom dna i wodorostów. Osobna sprawa to gra Gonzalo, a raczej jej brak. W oczy rzuca sie akcja gdzie Krystyna mija 3 obrońców podaje do Gonzalo a ten wpieprza sie w pierwszego obrońce Mariolki. Na koniec trener którego nie lubie, Manolo to nie jest trener na miare tego klubu. Juz nawet jego asystent przejawiał wiecej oznak życia niż nasz geriatryk.

zizou555
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 8

PostWysłany: 2010.05.06 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co wy z tym reamisem fcb?
jesli zremisują a my wygramy to i tak oni będą mistrzem bo wygrali dwa razy GD
sorki za pomyłke, pomyliłem pkt ale itak będzie cięzko o remis dla Sevilli :/

Ostatnio zmieniony przez zizou555 dnia 2010.05.06 10:24, w całości zmieniany 2 razy

Lex7
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2010.05.06 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będą punkt za nami ;)

Powrót do góry
Gutierrez
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2010.05.06 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wyprzedzimy Barcę to będzie fajnie, jeśli nie to nie ma co płakać, bo po prostu wygra lepszy, a tak sie łatwiej przegrywa aniżeli byśmy z nimi wywalczyli chociaż 1 punkt i byłby niedosyt.

Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2010.05.06 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raol napisał:
Srodek pola wyglada zabojczo Smile Mnostwo kreatorów gry Very Happy

Galaktyczny wpierdol na Majorce coraz blizej Hopsa

:(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: