Podziel się swoim szczęściem! (cz. 3)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 233, 234, 235, 236  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hugh hefner
forumowy ekspert

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.10.05 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to była moja pierwsza myśl.

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.05 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja gratuluję! I jaka była w łóżku? I tak i tak się to rozkłada indywidualnie, ale na jej podstawie będziesz już oceniał każdą Meksykankę w przyszłości :>

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Cement
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.10.05 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będę opowiadać szczegółów, ale fajna, uległa i jednocześnie niespożyte siły Very Happy 158cm, duże pośladki, na których punkcie ma bzika, jak to latynoska. Very Happy

Nie wiem czy będzie kolejna, zakochałbym się, a tą Meksykankę traktuję jako 'kropkę nad i' mojego życia jako singla.

a Ty, miXUE, duże doświadczenia z latynoskami? ;)

Powrót do góry
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.10.05 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nisko upadliśmy.

Cement
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.10.05 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie, kiedys to były tematy, o sraniu, nie to co teraz ;)

szczęściem się podzieliłem, temat kończę, bo ewidentnie nie pasuje to tutejszej śmietance intelektualnej. ;)

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.05 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej brak Smile Kiedyś zdarzyła się sytuacja z Hiszpanką z hostelu studenckiego(też z Erasmusa), w którym mieszkałem, ale nie skończyło się na 'wszystkim'(i to jedyny raz kiedy było 'coś' bez stosunku w moim życiu, tak to zawsze kończyło się całkowicie seksualnie). Jeśli chodzi o jakiekolwiek zagraniczne kobiety to tylko jedna, Węgierka i wspominam bardzo fajnie. No i było trochę gadki z Argentynką(z tindera na Messengera), ale one - albo tylko ona - raczej nie mają dużego dystansu do siebie i na dłuższą metę nie wypaliło, kropką nad i dla niej było gdy powiedziałem, że znacznie bardziej bym chciał zwiedzić Brazylię niż Argentynę :lol2: Także całe życie Polki - na co oczywiście nie ma co narzekać. Gorzej, że praktycznie wszystkie (tak z pamięci tylko jedna nie) harde palaczki, ale mam wrażenie ostatnio, że kobiety znaaaacznie bardziej palą niż faceci.

Powrót do góry
bartoloo92
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.05 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tam to nie przeszkadza. Zawsze ciekawe doświadczenie, ale musi Cię to nieźle jarać, że aż musiałeś tutaj o tym napisać :>

miXUE też mam takie wrażenie odnośnie palenia, ale to chyba zależy od tego w jakim towarzystwie się obracasz

Powrót do góry
Cement
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2018.10.05 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy co do sytuacji, w których było blisko a ostatecznie bez kropki nad i, to miałem cirkawe doświadczenie tego lata. W lipcu imprezowalem w Katowicach, poznałem dziewczynę, ostatecznie do niczego większego nie doszło. Mija miesiąc, jestem w Chorwacji, poznaje Polkę, wszystko książkowo, oboje zajarani, idziemy do niej do hotelu. Przekazujemy sobie Instagrama i okazuje się, że mamy wspólnego znajomego, laska z Katowic to jej najlepsza przyjaciółka. No i laska się zmieszała i ostatecznie kazała spierdalac, bo doszliśmy do tego, że w lipcu o mnie rozmawiały. W Katowicach, jak i Chorwacji byłem pierwszy raz w życiu. Very Happy

Powrót do góry
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.10.05 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam problemu z tym, że ktoś dzieli się swoimi przeżyciami - ja wczoraj miałem mocne rozwolnienie. Ale żeby tego gratulować? Nie dość, że zalatuje pewnym uprzedmiotowieniem relacji ludzkich to jeszcze nie jest to jakieś wielkie osiągnięcie. Pogratulowałbym 50 letniego szczęśliwego związku, a nie jakiegoś hook upa. Dlatego piszę, że niskie - bo trochę boli mnie sprowadzanie wszystkiego do prostej konsumpcji.

Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2018.10.05 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą tak nawiązując do tematu. Mnie strasznie obrzydzają duże dupy i cycki. Was nie :>

miXUE
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.05 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo to jest konsumpcja i nikt tu nie robi z ons'ów jakichś wielkich życiowych osiągnięć czy filozofii. Ale mogą to być małe osiągnięcia, które cieszą i które ktoś chciał przeżyć - ja np. mam nadzieję w przyszłości na seks z jakąś ładną mulatką. Czy zbawi to moje życie? Absolutnie nie. Czy spełnię się w swoim życiu? Nie. Czy mnie to ucieszy? Bardzo, a i nie omieszkam się tą informacją podzielić z paroma osobami.

Jedna osoba ma swój życiowy ascetyzm, ew. szwedzki minimalizm, ew. jest stoikiem, a inni preferują epikureizm. Każdy wybór jest równie dobry i zapewne równie [życiowo] uzasadniony.

Powrót do góry
Guti16
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.05 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobiety świadczą usługi seksualne za określone korzyści, pieniądze. Ten krawiec przeleciał wzdłuż, wszerz i wyliczył wzrost. Krawiec, policjant, przewodnik...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.10.05 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i spoko mixue, przecież i tak cię nie szanowałem to nic się nie zmienia. ¯\_(ツ)_/¯

saymen
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.10.11 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crawler wygląda na takiego, co zbyt nie rucha. I nie dlatego, że uważa to za prostackie i płytkie, a samo bzykanie sprowadza do miłości, a dlatego, że pewnie ma wygląd trolla i przy dupkach jest nieśmiały Very Happy

Powrót do góry
Crawler
Madrid, banuj!

PostWysłany: 2018.10.11 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy takich dupkach jak ty jestem bardzo śmiały. Ale nie zapomnij o tym, że nie mam kolegów bo nie piję alkoholu, a bez alko dobrze nie wchodzę w towarzystwo.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 233, 234, 235, 236  Następny
Strona 234 z 236
Skocz do: