Fábio Coentrao [wypożyczony]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 184, 185, 186

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goldschmidt
Captain Banhammer
Captain Banhammer

PostWysłany: 2018.05.15 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:
Na moje nie ma ambicji na Real Madryt, jest nieprofesjonalny.

No zależy czym mierzysz ambicję...
Zizou się kiedyś rok temu wypowiadał, że Coentrao bardzo chce wrócić do formy. Tak bardzo chce wrócić i tak honorowo podchodzi do spraw swojej dyspozycji, że nie chce też robić tego w miejscu gdzie na dochodzenie do formy kibice dają czas tylko zaufanym zawodnikom. U niego podkreślana była głównie kwestia braku rozsądku i psychiki ogólnej. Podczas rehabilitacji i łapania rytmu meczowego był jak młody, głupi sprinter podchodzący do maratonu i nakurwiający na pełnej przez pierwszy kilometr. Taki typ, że bardzo chce, ale zazwyczaj efekty jego pracy są odwrotne do tych zamierzonych.

Zależy komu to przeszkadza. Mi osobiście nie. Wystarczy być cierpliwym, a tego nie brakuje Zizou więc jako budżetowe rozwiązanie kwestii Theo byłoby spoko.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2018.05.15 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gość jest niewiarygodny, naprawdę, jakieś oświadczenia znowu jakieś płacze, co to w ogóle jest?
Jak najdalej z Madrytu, 100 razy bardziej wolę Theo który wciąż ma wiele do pokazania i duży margines rozwoju, niż tego pajaca który już pokazał swoją prawdziwą twarz.

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.05.15 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie, że jego samokrytyka względem siebie połączona z myśleniem "A mogło być inaczej"(na rm.pl na fejsie pod każdym postem o Coentrao są komentarze, że w formie był lepszy/pewniejszy od Marcelo, że mógł się bardziej rozwinać(!) niż Brazylijczyk etc) dodaje mu tutaj strasznie dużo sympatii.

Powiem tak. Theo jaki jest, taki jest, ale przynajmniej na te 1100 minut odciążył Marcelo. To ok 35% łącznej ilości minut Marcelo, co już robi wrażenie.
Coentrao pewnie jest lepszy od Hiszpana, ale przy jego sprowadzeniu nie miałbym pewności czy i 500 minut uzbiera i czy nie będzie znów sytuacji, w której przed półfinałami LM Marcelo ma 4 koła minut w nogach, a musi grać co mecz.

Ja podziękuję, weszliśmy z inwestycją w Theo to niech chłopak dostanie jeszcze jedną szansę na pokazanie, że jest w nim potencjał(szczególnie, że mamy inne, ważniejsze wydatki), Fabio ich już trochę w Madrycie miał.

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2018.05.15 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cube. napisał:
No zależy czym mierzysz ambicję...
.

Przy całej mojej sympatii do gościa, bo na prawdę lubiłem jego grę za czasów Mou czy wcześniej, po prostu zbyt wiele razy mnie rozczarował brakiem gotowości. To jest coś, czym z czasem zniechęca do siebie Gareth. Obaj w swoim prime time są/byli na topowym światowym poziomie. Co z tego że potrafią wejść na poziom ścisłego topu, skoro mogą to dać jedynie przez 10% czy 15% czasu ogólnego? Nie możemy polegać i opierać się na takich graczach.

Zobacz na Reusa - także przeskurwiel, ale co z tego, jak gość jest notorycznie połamany? Nie zbudujesz na tym solidnej drużyny. wszelkie długie absencje (niezależnie od powodu) są po prostu niepożądane, szczególnie w takim klubie jak Real - co zdążyłeś zauważyć. W przypadku Coentrao ciężko stwierdzić co jest tym powodem..

novy154
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.05.15 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak czytam o tym mitycznym Coentrao, co to się wbzijał na światowy poziom, to mam wrażenie, że oglądaliśmy innego gracza.

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.05.15 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo ty po prostu oglądałeś inne mecze ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2018.05.15 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, Fabio nie jest realna opcją dla nas. Gdyby nie jego psychika - to spoko, lepiej ogrywac i obserwować Theo a on mógłby dawać odpowiedni poziom. Problem jednak polega na tym, że gość psychicznie się rozsypał, bo nie wiem jak inaczej tlumaczyc plakanie po zmianach, mityczne kontuzje czy rezygnacje z mundialu. Jako profesjonalista też się nie pokazał. W Realu wymagania są większe jak w Portugalii, mógłby więc jako nie będący w dyspozycji zrezygnować także z pensji. W Sportingu nie chcą go za kawałek jego pensji. Więc pewnie go nie sprzedamy tylko znów będzie wypożyczony za pokrycie kawałka wynagrodzenia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2018.05.16 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo go lubię, ale dajmy sobie już spokój z tematem Fabio u nas. Nie po to ściągaliśmy Theo by teraz ratować się zostawieniem tu Coentrao na rok.
Nie jara mnie szczególnie liczba rozegranych przez niego minut, cieszy mnie co prawda, że wrócił do regularnego grania, ale dla mnie to nadal jest zagadka, kiedy ten człowiek się połamie.
Dzięki za wszystkie miłe chwile, niech dogra sobie karierę w Portugalii, my się skupmy na rozwoju Hernandeza.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

PostWysłany: 2018.05.16 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Połamie to jeszcze mniejszy problem, bo to się może zdarzyć. Ale te jego odpały, to jest prawdziwy problem. Nie wiem, może gościu powinien trafić być pod opieką psychologa i to na zasadzie stałej współpracy.

Gondola.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.05.16 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co trzeba mieć w głowie, by chcieć powrotu Coentrao, przecież to człowiek-kontuzja. Mamy Theo, który jest jaki jest (czytaj: słaby), ale przynajmniej jest młody, silny fizycznie i ma perspektywy do rozwoju i w dalekiej przyszłości - może nawet zastąpienia Marcelo. Coentrao wypalił się parę sezonów temu.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kadra Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 184, 185, 186
Strona 186 z 186
Skocz do: