Málaga Club de Fútbol
Idź do strony 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2010.05.29 06:56    Temat postu: Málaga Club de Fútbol Odpowiedz z cytatem

Wczoraj hiszpańskie media podały informację, że jakiś katarski szejk, Abdullah bin Nasser Al-Thani, za 25 milionów kupuje Malagę - drużynę, któa utrzymała się w lidze dzięki remisowi z Realem w ostatniej kolejce.

Czyżby teraz araby powoli zaczęły atakować Primera Division, tak jak to robią w Premiership? Nie wiem jaki kapitał ma zamiar włożyć ten pan w Malagę, ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że nagle Malaga stanie się jedną z mocniejszych ekip w PD Very Happy . No i ciekawe, czy inni szejkowie nie pozazdroszczą i kolejny klub nie zostanie filią arabów...

Aczkolwiek na chwilę obecną, to ciężko mi jest sobie nawet wyobrazić, żeby do tego klubu ściągnięty został jakikolwiek klasowy zawodnik, o gwieździe nie wspominając. Może Quaresma się skusi Very Happy .

Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2010.05.29 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbudują wokół niego drużynę. :] Wiele hiszpańskich klubów ma spore kłopoty finansowe, więc dobre wujki z petrodolarami to dla nich rozwiązanie. Może ktoś się skusi i uratuje Mallorkę.

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2010.05.29 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdolę. Czy oni nie mogą się trzymać z daleka chociaż od La Liga? Malaga z pewnością nie będzie ostatnią drużyną kupioną przez jakiegoś szejka. Co prawda pewnie pozwoli to podnieść poziom ligi, ale nie lubię takiego sztucznego pompowania drużyn.

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Dimhil
'75 Raúl

PostWysłany: 2010.05.29 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także jestem przeciwny temu, aby araby pakowały się na hiszpańskie podwórko tak jak to robią na wyspach. A coraz więcej jest już takich przypadków... wiadomo, ze raczej z Malagi nie zrobią potęgi, ale to, ze jakiś szejk będzie właścielem tego klubu może być tylko początkiem "nalotu". Przecież dajmy na to, taka Valencia ma przeogromne długi, i zapewne, gdyby jakiś pan w turbanie zechciał to spłacić i zostać właścicielem klubu, to całowaliby go po stopach. A już w Valencii daj się zrobić potęge..

mlodyFCB
Culé
Culé

PostWysłany: 2010.05.29 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qras napisał:
. Może ktoś się skusi i uratuje Mallorkę.

Wojciechwoski Very Happy

Leonardo
Stansfield

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2010.05.29 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem jak najbardziej za tym żeby 2-3 kluby typu Mallorca,Osasuna czy Villareal były zespołami na poziomie City lub niewiele słabszymi. Chciałbym żeby było ich stać na piłkarzy takich jak Tevez, Adebayor czy Robinho.

Ostatnio zmieniony przez Leonardo dnia 2010.05.29 11:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2010.05.29 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byle nie Osa. Jeśli już to chciałbym, żeby jakiś wierny, rozważny, bogaty kibic wspomógł nieco Deportivo, bo brakuje mi ich w ligowej czołówce :-)

last.fm
Powrót do góry
TxC
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.05.29 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez jestem za. Wole widziec sztucznie budowane druzyny, ktore beda podejmowac walke z czolowka, niz ogladanie co sezon walki pomiedzy... wiadomo kim.

Powrót do góry
Inżynier
use once and destroy

PostWysłany: 2010.05.29 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm... Malaga w najbliższym czasie większym konkurentem i tak nie będzie. Gorzej gdyby właśnie ktoś miał zamiar wpompować kasę w Valencię... Choć w sumie, większa rywalizacja na górze nie byłaby zła. Aczkolwiek w Hiszpanii były już drużyny które przecież klepały Real i Barcę i to bez petrodolarów.

Powrót do góry
realjuves04
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2010.05.29 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leonardo napisał:
A ja jestem jak najbardziej za tym żeby 2-3 kluby typu Mallorca,Osasuna czy Villareal były zespołami na poziomie City lub niewiele słabszymi. Chciałbym żeby było ich stać na piłkarzy takich jak Tevez, Adebayor czy Robinho.

Mallorca i Villarreal owszem, ale Osa czy wlasnie Malaga nie. To nie są kluby z najwyższej półki. Powinno im wystarczac utrzymanie sie w PD, ewentualnie miejsce gdzieś w środku stawki. Nic do nich nie mam, ale jakoś nie widze w nich najmocniejszych w lidze.

Powrót do góry
Hombre.
Schwarz-Gelbe
Schwarz-Gelbe

PostWysłany: 2010.05.29 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle co to za interes wpompować tyle szmalu w drużynę która broni się przed spadkiem,ale nie ma co za parę lat będą na szczycie :lol2: Już lepiej podreperować takie kluby jak Valencia,Atletico czy Villarreal. W ogóle jak radzi sobie Betis ? Bo też było głośno o tym że jakiś Szejk kupił ten klub :P

Powrót do góry
GuralPL
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2010.05.29 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Betis jest w rękach Lopery gdyż szejk się wycofał i nie kupił jednak Betisu.

Co do Malagi ... zawsze lepiej wydac 25 MLN na klub i pobawic się nim troche niż płacic za Valencie 500 MLN <wow> , więc nic dziwnego że szejk wybrał tak a nie inaczej. Swoją drogą myślałem że Sainz planuje dłużej zostac w Maladze ... ale i tak na niej zarobił pare EURO :]

Powrót do góry
Helem
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.05.30 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wreszcie ktoś pomyślał...zdecydowanie lepiej jest inwestować w La Lige niż w Premiership z ogromnym podatkiem dochodowym Very Happy

Ile można by zaoszczędzić w La Liga na kontraktach całego City xD Mallorca by się podniosła Very Happy

Powrót do góry
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2010.05.30 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od tego roku nie ma już ulg podatkowych dla zagranicznych piłkarzy w Hiszpanii.

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
El Goral
Gerwazy
Gerwazy

PostWysłany: 2010.05.31 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa... Królowie katoliccy - Izabela i Ferdynand przewracają się w grobie, po to cała rekonkwista, żeby teraz jakiś szejk sobie Malagę kupił. Very Happy

Cóż, było to kwestią czasu, aż pojawi się w la Liga jakiś Arab, bądź Rosjanin. Zobaczymy, czy to tylko jednorazowy wyskok, czy też nowa moda. Malaga mimo wszystko szybko zagrożeniem nie będzie, choć jeśli dostanie zastrzyk gotówki, to na pewno szybko, może stać się drużyną środka tabeli, a w nieco dłuższej perspektywie, może powalczyć o miejsce w pucharach. Liga hiszpańska ulega znacznemu spłaszczeniu. Naprawdę nie trzeba aż tak dużo, by dostać się do Ligi Europejskiej.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 1 z 30
Skocz do: