Żużel
Idź do strony 1, 2, 3 ... 131, 132, 133  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sajdak
Treneiro

PostWysłany: 2004.01.06 09:52    Temat postu: Żużel Odpowiedz z cytatem

Po upadku koszykówki w moim mieście obcnie powracają tłuste lata żużla... jak napewno słyszeliście w niedziele kontrakt z Tarnowską Unią podpisał Tomasz Gollob wraz z bratem cpunem...Więc pakę zrobili niezła ale szanse walki o medal są małe...Czestochowa Toruń i Wrocław mają mocniejsze i bardziej objeżdżone ekipy... A jakie są wasze typy na nadchodzący sezon ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.01.06 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na mistrza typuje GKSik Wink A tak poważnie to myśle że najwieksze szanse mają Anioły oraz Sparta Exclamation Exclamation Exclamation Tarnowskiej Uni wróże 4 miejsce i najprawdopodobniej właśnie taką lokate uda sie wywalczyc temu zespołowi.Osobiscie sie skupiam na 1 lidze dla mnie najważniejsze są mecze GKSu ale oczywiscie z nie mniejszym zainteresowaniem będe śledził losy Sparty oraz Zielonki w E-lidze oraz losy mojego idola,którym oczywiscie jest Leigh Adams :P

Powrót do góry
benek
szerszeń hunter

PostWysłany: 2004.01.06 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem bardzo ciekaw jakich posunięć przed rozpoczęciem sezonu dokona prezes mojego ukochanego ROW-u(dla nie wtajemniczonych RKM Rybnik).Wiadomo,że będzie bardzo trudno bez znaczących wzmocnień nie zgościmy na długo w ekstralidze.Unia pozyskała już Tonego i braci Gollobów.Zielonka jest bliska pozyskania Nickiego Pedersena,który miał duży wkład w awans Rybniczan(jak wiadomo fromalnie jest jeszcze naszym zwodnikiem,gdyż Zielonka boryka sie z problemami finansowymi).Czytałem wielokrotnie,że działacze szykują 3 niespodzianki dla kibiców z Rybnika na nadchodzący sezon.Pozozstaje tylko czekać na rozwój sytuacji.Jeśli chodzi o faworytów to zaliczają się do nich z całą pewnością Apator i ...
Sajdak byłeś może na którymś z barazowych spotkań pomiędzy ROW-em ,a Unią ??

Fabjan
Cierpliwie czekający na zwycięstwa

PostWysłany: 2004.01.06 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie gdyby GKM jezdzil w E-lidze to On bylby pewniakiem do zdobyc DMP AD2004, ale poki co, czeka nas jeszcze jeden nudny sezon w I-lidze i dopiero wtedy odwrocimy do gory nogami zuzlowa mape Polski 8) A co do Gollobow i Unii, to jak juz Sajdak napisal, po upadku w Tarnowie koszykowki teraz swoje "tluste" lata przezywac ma zuzel, ciekaw jestem tylko ile ta sielanka bedzie trwala. Bo jak Unia juz spadnie do z bardzo wysokiego konia i zaplaci za to bardzo wysoka cene. W sumie dziwi mnie fakt, ze tarnowianie tak szaleja z kasa skoro jeszcze 3 czy 4 sezony temu klepali megabiede. Nie chcialbym byc zlym prorokiem, ale Gollobowie po prostu ten klub zniszcza. Wydoja klub z kasy i pojda sobie gdzies, gdzie ta kasa bedzie. A Unia z dlugami bedzie sobie znow klepac biede Rolling Eyes
Ale to nie moj problem, najwazniejsze, ze moj GKM jest w doskonalej sytuacji finansowej i beda fajne mecze. Juz w 1. kolejce czeka nas najazd bydła z Gdanska. Bez obrazy, nie mowie tutaj o tych prawdziwych kibicach GKS-u tylko o tej dziczy rodem z Tundry Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.01.07 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak... Gwardia Warszawa rulezzz Very Happy Nie wiem nie orientuje sie ale pamietam ze calkiem niedawno cos mieli robic z zuzlem na gwardii. juz grali chyba nawewt w drugiej lidze ale chyba cos upadlo... jak zawsze....

Powrót do góry
olympique
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.01.07 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że Tarnów będzie groźny, ale czy już tak bardzo żeby zdobyć mistrza? Faworytem jest z pewnością, razem z Apatorem i Spartą ale kto wygra ciężko powiedzieć. Ja bardziej interesuję się w tym sezonie I ligą i liczę na powrót Wybrzeża do ekstraligii.

Fabjan
Cierpliwie czekający na zwycięstwa

PostWysłany: 2004.01.08 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde, jak podaje gazeta.pl, juz o kroczek od podpisania kontraktu z GKMem jest Billy Hamill, ktory w Grudziadzu jest stawiany na rowni z Bogiem. Jesli to okaze sie prawda to nie ma bata, za rok jezdzimy w ekstralidze, wiec drżyjcie Gdanski, Ostrowa, Gorzowa i inne osrodki I-ligowe Twisted Evil

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.01.08 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze, o czym Wy mowicie, wiadomo,ze Gollobowie sa spaleni i nigdzie poza Bydgoszcza jezdzic nie umieja Laughing Ja to mowie, bo od lat 14 jestem na polonii i wiem,jak to z nimi jest Wink
Co do mistrzostwa Polski, to nigdy nie wygrywa faworyt,<chyba,ze jest nim Polonia >- a w tym sezonie nasz as, Michal Robacki wreszcie bedzie mogl pokazac sie w pelni,nie zmiażdzony popularnoscia Gollobow.
Eh,wiem,ze teraz sie smiejecie,ale jeszcze Polonia pokaze wszystkim gdzie ich miejsce w szyku. Very Happy
A w przyszlym sezonie wraca do nas Protas.
I mamy nowych sponsorow w zwiazku z odejsciem tego wrzoda, papy Golloba,ktorego nikt nie lubil Rolling Eyes
A Unia,ktora Pape dostala gratis wraz z Tomkiem i Jacusiem,za gora dwa sezony bedzie bankrutem - bo papa Gollob to zawodowa" dojarka", idealnie doprowadzil do upadku Piłe,Warszawe i niemal nas Laughing

sajdak
Treneiro

PostWysłany: 2004.01.08 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm byłem na spotkaniu barażowym u nas Smile atmosfera super i działo sie wszystko włącznie z palącymi się serpentynami zaraz za bandą...
Myśmy papy tu nie chcieli ale doszedł jako promocja... czy nas wydoją z kasy ? kasę daje Rafineria Trzebinia a klub jeszcze grosza na transfery nie wyłożył więc moze przetrwamy Smile... i czekam na mecze - pełny stadion jak 12 lat temu Smile 20 tys na trybunach i panowie przedający lemoniadę w woreczkach i dwutygodnik Na Wirażu Smile... W Tarnowie jet wielu hurraoptymistów ale będzie 3 miejsce (jak dla mnie wytarczy)

Ostatnio zmieniony przez sajdak dnia 2004.01.09 09:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.01.08 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A swoja droga - co za ciekawe koło - kiedys Wy mieliscie w Tarnowie kosza a my żuzel , a teraz u Was łoża na żuzel a u nas dwa miliony poszly,zeby sobie Astoria bez awansu pograła w ekstralidze koszykowki Laughing

mlody66
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.02.27 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wstępie pozdrowienia dla Sajdaka. Również jestem fanem Speedwaya lecz kibicuje Sparcie Wrocław, wiec myśle ze moja drużyna zdobędzie mistrza. Choć będzie ciężko gdyż Unia Tarnów ostro się wzmocniła i na pewno nie będzie łatwo z nią wygrać. Reszta zespołów też poczyniła zakupy więć w tym roku będzie ciekawie, a nie tak jak w ubiegłym sezonie Polonia Piła i niestety Płacze Wybrzeże Gdańsk praktycznie od początku jeździli o pietruche (z góry na straconej pozycji). Zapowiada się ostra rywalizacja!!! Pozdrowienia dla wszystkich fanów Speedwaya w Polsce i na całym świecie Very Happy Very Happy Very Happy

Powrót do góry
mandek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.03.07 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na poczotku chcialem pozdrowic mojego kuzyna mlody66 Pozdro 600 dla Ciebie. Ja ogladalem żużel tylko w telewizji i to moj kuzyn zabral mnie na pierwszy mecz Sparty Wrocław. Dzieki niemu stalem sie Fanem Speedwaya i rowniez kibicuje Sparcie. Zgadzam sie z Sajdakiem i z mlodym66 ze w tym roku bedzie zacieta walka o Play Offy i mysle ze nasze druzyna dojda do nich. A dalej niech zwyciezy lepsza druzyna. Mam nadzieje ze to bedzie Sparta Wroclaw!!!! Pozdrawiam wszytskich Fanów Speedwaya!!!!!

Powrót do góry
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.03.08 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeny, nie macie pojecia jaka juz jestem spragniona zuzla :/ Ta przerwa zimowa to trwa zdecydowanie za dluuugo :]
No, ale juz w czwartek pierwszy sparing - z Grudziadzkim GTŻ.Yuummmyyy Ja juz chce ten zapach metanolu czuc :] Exclamation

benek
szerszeń hunter

PostWysłany: 2004.03.08 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Rybniku,dziś oprócz dnia kobiet drugie święto(już nie komunistyczne :P).Zarząd klubu ogłosił oficjalnie,że podpisał kontrakt z Markiem Loramem :]

aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.03.08 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze,no to nawet nie wyobrazasz sobie jakie macie szczescie :/ Marky jezdzil u nas ostatnie sezony i musze stwierdzic ,ze to fenomenalny zawodnik .Zawsze swietnie przygotowany sprzetowo, profesjonalnista, jak start mu nie wyszedl, to na dystansie walczyl tak ,ze caly stadion zamieral :] po prostu facet powaznie podchodzi do polskiej ligi i do tego jezdzi naprawde widowiskowo, bo nienawdzi przegrywac - walczy od staru do mety. Nawet jak przyjezdzal czwarty, to nikt nie mogl powiedziec ,ze nie jechal fenomenalnie :] Ehh,Marky, wroc do Polonii Exclamation

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 131, 132, 133  Następny
Strona 1 z 133
Skocz do: