Żużel
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 131, 132, 133  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amor07
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2014.09.22 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Tarnowie trochę inna bajka, tam przed samym meczem spadła ulewa i podjęto szybką decyzję i wszyscy byli prawie zadowoleni, uniknięto niepotrzebnej szopki a po za tym nie było w tym półfinale takiego ciśnienia jak w derbach.

W Gorzowie było widać kto chciał jechać a kto nie. Strzelec akurat wpadł na wyrwę w pierwszym łuku i poleciał jak długi tylko też dziwiła mnie postawa Jareczka, jeszcze kilka lat temu na takim torze (Leszno) to jechałby z pełną manetą na jednym kole i zrobiłby rekord toru no ale co nie zmienia faktu, że było zbyt niebezpiecznie, podziękować trzeba głównie regulaminowi i tym znającym się najlepiej na każdym torze komisarzom.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Antyteza
Alcoholic Visionary
Alcoholic Visionary

PostWysłany: 2014.09.24 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co się odwlecze...

Antyteza
Alcoholic Visionary
Alcoholic Visionary

PostWysłany: 2014.10.05 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...to nie uciecze! A już się bałem, że nie dożyję. ;)

El Goral
Gerwazy
Gerwazy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.10.06 07:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratki dla Gorzowa. Wczoraj naprawdę pewnie wygrali, nawet trochę szkoda, że sprawa tytułu wyjaśniła się tak szybko, bo emocje dla neutralnego kibica przez to siadły.

Mateos.
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2014.10.06 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz finałowy fajny, szkoda tylko, że Leszno nie nawiązało większej walki z Gorzowem. Tak naprawdę zawiedli obcokrajowcy Unii, a szczególnie Nicki. Taki jest już sport, gratulacje dla Gorzowa, gratulacje dla Leszna i dla Tarnowa. Ja już czekam na przyszły sezon i powrót mojej Stali do Elipy. Jeśli wszystko zostanie, to wreszcie w Rzeszowie będzie miał atut swojego toru. Duet Ślączka - Stachyra świetnie współpracuje. Mam nadzieję, że powrót Dobruckiego do Stali to są tylko ploty, głupotą byłoby pozbywanie się tego trenera. No ale jeszcze jest czas na skład, sztab szkoleniowy itd.

P.S. W Ostrowie to naprawdę mają pecha Very Happy zastanawiające bardzo czy to złośliwość rzeczy martwych...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
cris2706
Castilla
Castilla

Zakaz pisania

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2014.10.07 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Finał to już został skończony w Lesznie...2 punktowa przewaga przed rewanżem jest śmieszna. Stało się tak jak przeczuwałem - pierwszy bieg, 4-2 i straty odrobione. Mimo wszystko brawo dla Unii, bo kto przed sezonem powiedziałby, że dotrą aż do samego finału wywalając Tarnów, który u siebie objeżdżał każdego.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Mateos.
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2014.10.10 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.sportowefakty.pl/zuzel/474012/wlokniarz-i-wybrzeze-bez-licencji

I bardzo dobrze dobrze! Szkoda tylko, że Grudziądz załatwił sobie awans przy zielonym stoliczku...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Mateos.
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.01.17 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sport.tvp.pl/18471900/rafal-wilk-czlowiek-ze-stali

Świetny dokument o Wielkim Człowieku!

Powrót do góry
Mateos.
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.04.19 09:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miało być święto, a wyszła kompromitacja. Szkoda, wielka szkoda, że tak się skończyło historyczne GP na Narodowym. Teraz znowu zacznie się mówić o żużlu wszędzie, szkoda że znowu będzie negatywny wydźwięk. Pierwszy raz cieszę się, że nie udało mi się zdobyć biletów na to GP...

Powrót do góry
campeones92
Trener
Trener

PostWysłany: 2015.04.19 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej to mi szkoda Tomka Golloba i ludzi którzy tam przyszli. Kompromitacja Ole Olsena i całego SGP,FIM,BSI i każdego, który był odpowiedzialny za śmieszną maszynę startową, gdzie zapasowa jest na poziomie 2 ligi obowiązkowa.

Hropek
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.04.19 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mateos. napisał:
Pierwszy raz cieszę się, że nie udało mi się zdobyć biletów na to GP...

To akurat smutne, że wcześniej nie dostrzegałeś absurdu w napychaniu kabzy tym złodziejskim bandytom z bsi, gdy ci jednocześnie deprecjonowali naszą pozycję w światowym żużlu przy każdej możliwej okazji. A teraz jeszcze to gówniane GP w jebanej warszawce za rekordowe sumy spartaczyli. A wy i tak dalej będziecie chodzić na ten cyrk...

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Antyteza
Alcoholic Visionary
Alcoholic Visionary

PostWysłany: 2015.04.19 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem, widziałem, swoje zmarzłem. Nigdy więcej. Dziękuję kumplowi z tego miejsca za telefon z info, że na 99% odwołają zawody - wyszedłem na tyle wcześnie, że mijając telebim w strefie kibica usłyszałem oficjalny komunikat na C+. Gwizdy ze stadionu słychać było chyba w promieniu kilometra. Olsen, zdechnij.

Mateos.
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.06.16 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.facebook.com/jonnie.andersson/videos/10153072035224164/

Very Happy Very Happy Very Happy Już wiemy kto wystąpi w walce wieczoru w następnym KSW Very Happy

Powrót do góry
Mateos.
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2015.08.23 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szok :( U Darciego Warda zdiagnozowano przerwanie rdzenia kręgowego. Trwa właśnie operacja :( Walcz Darcy!!

Powrót do góry
woffy
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.08.23 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet mi się to w głowie nie mieści... Trzymaj się Darcy!

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 131, 132, 133  Następny
Strona 132 z 133
Skocz do: