Banki, konta, pieniądze itp.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nemoris
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.05.20 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się domyślam masz/miałeś problem z wyborem domu maklerskiego.

Niestety na GPW akurat nie gram więc nie pomogę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2014.06.18 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wie ktoś, do kiedy ipko transferuje pieniądze podczas przelewu? Bo już jest po godzinie 18, ja chciałbym zamówić bilety, a na eBilet.pl ponoć czekają tylko 15minut na przelew.

Gehu89
Master of Drilling

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2014.06.18 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś nie ma szans. Podpowiem, że jutro też nie bo święto. Jak zrobisz przelew teraz to pieniądze dojdą w piątek prawdopodobnie.

ElFilipo
Blessed!

Pochwał: 1

PostWysłany: 2014.06.19 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale informację o dokonaniu płatności wysyłają automatycznie od razu (o ile oczywiście przez ipko rozumiesz płatność on-line).

Powrót do góry
campeones92
Trener
Trener

PostWysłany: 2014.06.19 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego samego banku w święta przelew dochodzi odrazu. Z tym że nie wiem jakie oni mają konto na tym ebilet.

El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2014.08.04 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jakim banku założę w miarę szybko darmowe konto z darmowymi przelewami krajowymi? Nie zależy mi na wypłatach z bankomatów, po prostu darmowe konto w necie z darmowymi przelewami do operowanie niedużymi kwotami. Póki co zastanawiam się nad ekontem mobilnym w mBanku, gdzie jest jeszcze oprocentowanie do 4% przy kwotach do 3k zł.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
wadix
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2014.08.04 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
W jakim banku założę w miarę szybko darmowe konto z darmowymi przelewami krajowymi? Nie zależy mi na wypłatach z bankomatów, po prostu darmowe konto w necie z darmowymi przelewami do operowanie niedużymi kwotami. Póki co zastanawiam się nad ekontem mobilnym w mBanku, gdzie jest jeszcze oprocentowanie do 4% przy kwotach do 3k zł.

Ja polecam T-Mobile Usługi Bankowe.Konto całkowicie bezpłatne.

hugibugi
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2014.08.04 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rowniez polecam dawny alior sync

Powrót do góry
rzym3k
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.10.31 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludziki, jest pytanie. siedzę już z 9 lat w WBK i chyba czas na zmiany. stoją w miejscu, bankomaty ciągle płatne co mnie doprowadza do białej gorączki odkąd się z Wrocławia przeprowadziłem (gdzie miałem ich jakoś od groma) do Warszawy (gdzie sprytnie od 5 miesięcy je omijam w taki sposób, że jestem ze 200-300 pln w plecy przez wypłaty).

generalnie nie miałem z nimi żadnego problemu, świetna platforma bankowośći elektronicznej, nigdy się nie psuła, zero problemów, no ale kwestia bankomatów słaba.

moje priorytety:

- niezłe oprocentowanie lokaty w EUR i USD, ew. ciekawe rozwiązanie konta oszczędnościowego (z darmowymi przelewami wewnątrz rachunku, np. na PLN)
- darmowe bankomaty wszystkie
- intuicyjna i dobrze działająca platforma elektroniczna (często korzystam)
- aplikacja na iOS z bankowością elektroniczną - mus!
- darmowa karta i przelewy

jest coś takiego? może jakieś profity w wyniku zmiany banku? ;)

niby siedzę w finansach ale mało związanych z bankami. ;)

Powrót do góry
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2014.11.01 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obczaj livesmarter.pl

Powrót do góry
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2015.04.13 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się ostatnio nad kontem oszczędnościowym w WBK. Niby wszystko w porządku, ale wolę się upewnić, że nie ma jakiś ukrytych haczyków. Nie proszę was o doradzenie jakie konto założyć w jakim banku itp itd. Bo nie chodzi mi o zarabianie na tym, a jedynie aby pieniądze, tam leżały i nie znikały samowolnie.

http://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe.html#tab_oplaty_i_prowizje

Powiedzcie mi kochani czy jeżeli nie będę wypłacał/przelewał hajsu non stop tylko wpłacał tam jedynie pieniądze, to nie będzie dodatkowych opłat? No i czy przy wypłaceniu w pewnym momencie nie zostaną naliczone jakieś opłaty/prowizje. Najbardziej niezrozumiałe dla mnie jest ostatni podpunkt czyli sporządzanie historii obrotu. O to sam muszę "po prosić" czy automatycznie będzie się to może odbywało. Podejrzewam, że pytam o banały bo sam tak czuję, ale jakoś nie potrafię zaufać bankowi. Wolę być pewnym niż potem zostać wydymanym.

Powrót do góry
El Dominik
Madridista

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.05.15 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem gdzie dać to pytanie, może tu będzie dobrze. Wiem, że dla wielu to pytanie wyda sie śmiszne. Nigdy nie zamawiałem kuriera, żeby wziął ode mnie paczkę. Nie sprzedawałem np. na Allegro produktów itp, ani nic.

Zepsuł mi sie monitor (chyba matryca sie spaliła) po ok. 5 miesiącach użytkowania i musze go odesłać w formie reklamacji do sklepu "Agito", żeby mi wymienili. Przysłali mi co i jak mam zrobić. I jedno mnie zastanowiło. List przewozowy. Mam go wydrukować? Czy kurier go przywiezie, i mam go wypełnić? Jeszcze kazali wpisać nr. RMA w tym liście, jeśli nie ma na niego miejsca, to gdzie go pisać? Dodam, że kurier ma być z DHL.

A tak ogólnie wysyłał ktoś produkty z powrotem do skepu? Chodzi mi przede wszystkim o "Agito", mogą być też inne? Dla was to nic, bo często dużo ludzi wysyła, przesyła różne prodkuty, a ja mam mały, dla was śmieszny problem. Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam.

Marcelo.
Powrót do góry
ryba1984
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.05.15 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co pamiętam to list przewozowy trzeba sobie wydrukować i nakleić na paczkę. Tego co nie wiesz jak wypełnić to na miejscu podpowie kurier.

Powrót do góry
specjalist89
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2015.05.25 03:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś chce zaoszczędzić, to niech zainwestuje w swój dom. Można płacić dwa razy mniej, jak się dobrze ociepli, np. pianka otwarto komórkowa służy do ocieplenia domu. Jej specjalna formuła sprawia że jest szczelna i daje do 50% więcej ciepła.

Powrót do góry
habera
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2015.05.25 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz go sobie wydrukować, chociaż pewnie mają oni je przy sobie na wszelki wypadek. tak po prostu jest szybciej, a kurierzy są bardzo niecierpliwi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  Następny
Strona 26 z 28
Skocz do: