Banki, konta, pieniądze itp.
Idź do strony 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweu.
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2010.08.16 13:52    Temat postu: Banki, konta, pieniądze itp. Odpowiedz z cytatem

Nie znalazłem odpowiedniego tematu..

Ma ktoś z was konto w BZWBK ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
MrRafik
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2010.08.16 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam, rok temu zmieniłem numer telefonu. A na stary przychodziły mi sms z kodami do przelewów. Numer po roku czasu wygasł i nie mam jak z konta korzystać :/ Muszę do nich pójść i zmienić numer na nowy...

Korzystam z konta od 3 lat i wszystko za free było, oprócz przelewów do innych banków. Pod koniec roku 2009 troszkę mnie wkurzyli bo miałem kilka zł i policzyli mi 15zł za kartę, gdzie nie powinni liczyć. Wyszło na to że mam -10zł na koncie, gdzie to karta nie debetowa... Przez pewien okres nie wchodziłem na konto. Aż w lutym dostałem zawiadomienie o uregulowaniu zadłożenia bo inaczej sprawa do sądu <ściana> Podkurzony poszedłem z rodzicami ale stwierdzili że to błąd i anulowali zadłużenie <jupi> <won>

Powrót do góry
Paweu.
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2010.08.16 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja założyłem właśnie. I nie mogę sie zalogować. Przy pierwszym logowaniu wszystko, ok, wpisalem NIK, potem PIN i kazali zmienić PIN na hasło, to zmieniłem. Teraz jak chce wejść to nie moge wpisać hasła, bo nie ma możliwości, są jakieś szare kratki w które nie można nic wpisać i kilka białych, ale nie wystarczają. O co może chodzić ? Czy może czekać na karte trzeba ?

Powrót do góry
arathorn
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2010.08.16 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Podczas logowania
podaje się tylko część hasła tzn. pięć wskazanych przez system znaków w puste pola.

Przykład: Nasze hasło to: „Internetowy1”. W trakcie logowania w ponumerowanych polach od 1 do 32 wprowadzamy tylko pięć wskazanych znaków (jaśniejsze, niewypełnione pola). System wskazuje przykładowo pola o numerach 1,2,7, 10, 11 więc wprowadzamy następujące znaki: „I n - - - - e- -w y -„„

Tak jest w ING, pewnie w twoim jest podobnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Dave.
In Mou we trust

PostWysłany: 2010.08.16 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne właśnie w te białe kratki masz wpisać swoje hasło, tylko oczywiście musisz podać znaki z odpowiednich pozycji. Przyklad: Twoim hasłem jest "RealMadryt", pola białe to pola (licząc od lewej) 1, 3, 7, pozostałe są szare. Wtedy w pole 1 wpisujesz "R", w pole 3 - "a", w pole 7 - "d".
E: kolega wyżej mnie uprzedził :]

Powrót do góry
Paweu.
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2010.08.16 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki, dzięki ;) Myślałem nad tym, ale wpisywałem literki z hasła po kolei.

Powrót do góry
Neal
Trener
Trener

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2010.08.16 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mBank ma w ogóle jakieś wady? :> Bo jak tak czytam to wszystko za darmo, wszystko pięknie, różowo...

Powrót do góry
Dave.
In Mou we trust

PostWysłany: 2010.08.16 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszystko jest za darmo. Np. powiadomienia sms o zmianie salda są płatne, a sprawdzenie stanu konta w bankomacie kosztuje złotówkę. Zresztą dokładny cennik jest na stronie mBanku więc możesz sobie przejrzeć. Inną wadą jest np. stosunkowo niewielka ilość tzw. mKiosków, trzeba się też nastawić na korzystanie z bankomatów i wpłatomatów (dla mnie to praktycznie żadna wada, ale znam osoby, które nie lubią takich urządzeń i wolą iść do kasy w banku). I jeszcze jedno - zerowe oprocentowanie rachunku. To takie pierwsze rzeczy, które przyszły mi do głowy. ;)

Powrót do góry
22dominik10
Dreams come true - Real Madrid

PostWysłany: 2010.09.22 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy w WBK prowadzenie konta do 30 roku życia jest bezpłatne? Wszystkie przelewy itd. itp.

cypherq
NIE frustratom!

PostWysłany: 2010.09.22 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A właśnie dzisiaj usłyszałem na wydziale, że są tam jakieś ukryte koszty, ale nie wiem czy to prawda, bo sam nie mogłem tego skonfrontować. ING rlz ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Fisiek.
Trener
Trener

PostWysłany: 2010.09.22 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie zauważyłem żadnych kosztów w prowadzeniu konta <30

"Kpili, bo zazdrościli. Mieli kompleks. Magik rzucał zwrotkę i ta zwrotka w umysł się wbijała. Nie myślał komercyjnie. Dla niego tylko uczciwość w sztuce się liczyła. W emocjach szedł na całego, nigdy na pół gwizdka"
Powrót do góry
Neal
Trener
Trener

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2010.09.22 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cypherq napisał:
ING rlz ;)

A właśnie, że nie, bo mBank. Tongue

Powrót do góry
Lecho
Prosty człowiek

PostWysłany: 2010.09.22 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dave. napisał:
I jeszcze jedno - zerowe oprocentowanie rachunku.

Jeśli chcesz zarabiać poprzez konto w mbanku (a w zasadzie minimalnie pokonywać inflację), to proponuję konto oszczędnościowe eMax plusa. Obecnie oprocentowanie wynosi 3% w skali roku, kiedyś było wyższe.

Tak naprawdę oprocentowanie rachunków jest tak śmieszne, że lepszą inwestycją jest wybór banku, który nie pobiera opłat za przelewy, prowadzenie rachunku i kartę. Wówczas oszczędności zjada tylko inflacja.

Mateos.
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2010.09.23 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam konto w Pekao S.A. tzw. "kieszonkowe"(dla młodzieży do 18roku życia) i jestem nawet zadowolony. Darmowe konto internetowe, darmowe przelewy, wypłaty z bankomatów Pekao, których jest dość dużo, darmowe. Jedyne za co się płaci to karta. Miesięcznie płace 0.99zł, czyli nie wiele. Według mnie jedno z lepszych kont właśnie dla młodzieży(porównując oferty innych banków, np. w Alior za prowadzenie konta 5 zł bez karty a z kartą 9zł miesięcznie)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Emaer
Life is ours, we live it our way

PostWysłany: 2010.09.23 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To samo jest na ekoncie w mbanku, ogolnie wszystko darmowe, a za karte placisz jezeli chcesz(ubezpieczenie).

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Następny
Strona 1 z 28
Skocz do: