Szkoła
Idź do strony Poprzedni  1, 2

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.07.14 06:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nom ja ide wlasnie na egzamin :] a jak go nie zdam, to juz raczej nigdy do zadnej szkoly nie bede chodzic Wink
trzymajcie kciuki Very Happy

Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.07.14 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaangie: powodzenia. Dziś jest boski dzień miesiąca (14.), nie ma opcji żebyś nie zdała... :)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.14 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powodzenia, niech Moc będzie z tobą... Wink

focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.07.14 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaangie napisał:
Nom ja ide wlasnie na egzamin :] a jak go nie zdam, to juz raczej nigdy do zadnej szkoly nie bede chodzic Wink
trzymajcie kciuki Very Happy

Ale w razie nie zdania egzaminu, konsekwencja nie jest az tak straszna Wink Oczywiscie zartuje Smile Chyba cos zapozno ale powodzenia!

Powrót do góry
Dexster
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.07.14 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie szkoła jest do dupy ,ale chodze żeby sobie pogadać z kolegami Laughing
Jak by nie było MAT to luzik,mam z taką jebn...(a raczej miałem bo teraz LICEmu) nauczycielkom że i wam by sie odechciało.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.14 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem Cię.Jak szkoła może być do d.. skoro dzięki niej człowiek się kształci.Do szkoły raczej chodzi się po to by sie uczyć Confused Co do tych nauczycieli to chociaż szacunek się należy bo oni naprawde starają się nauczyć czegoś swoich uczniów Rolling Eyes Może grzecznym chłopcem z pierwszej ławki nie jestem bo w roku szkolnym dosyć często wagaruje a wyniki w nauce mam takie średnie ale zadowalające mnie samego ale zawsze szanowałem szkołę no a z nauczycielami to już różnie było Ale raczej mam pozytywne zdanie na ich temat :]

Ostatnio zmieniony przez FigoRonaldo dnia 2004.07.14 23:48, w całości zmieniany 1 raz

Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.07.14 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figo&Ronaldo napisał:
Nie rozumiem Cię.Jak szkoła może być do d.. skoro dzięki niej człowiek się kształci.Do szkoły raczej chodzi się po to by sie uczyć :? Co do tych nauczycieli to chociaż szacunek się należy bo oni naprawde starają się nauczyć czegoś swoich uczni :roll:

Uczniów. A szkoła może być do dupy, choć nie musi, ale i takie przypadki bywają. Niekoniecznie przez złą wolę ucznia.

Powrót do góry
Dexster
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.07.14 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figo&Ronaldo
Coś mi sie zdaje że mnie nie zrozumiałeś Exclamation

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Vampireq
EmeryT

PostWysłany: 2004.07.15 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do nauczycieli i to jeszcze od Mat. to u mnie w zeszłym roku była spoko jedna Smile Nie miałem z nią, ale jak miałem angielski w sali obok, to nie słyszałem własnych myśli ;) Tak się darła, a uczniowie do niej
Nie dość że się darli, oni do niej zwracali się używając wulgaryzmów Shocked ale w końcu to matma a nie polski Smile

Powrót do góry
Troi
Ronaldo

PostWysłany: 2004.07.15 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh szkołe czasem lubie a Tylko wyłacznie dla kumpelek z którymi moge pogadac w szkole i z kolegami poszydzic ostro na lekcji zwłaszcza na fizyce hehhee Very Happy:Very Happy Zespoł szkoł nr 3 to jest coooll oczywiscie zawód technik elektryk :> Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
uwka
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.07.15 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahaha ja lubie chodzic do szkoły bo to jest taki inny świat:DTworze z moimi qmpelami mafie czyli skisqad mojej budy:DWiec spoko...moja buda jest na luuzie i o to chodzi...nienawidze tylko chemii i tej no jak jej tam....Zimnej.Wow ale powiało chłodem<lol2>

Powrót do góry
netSaM
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.07.19 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwka napisał:
Hahaha ja lubie chodzic do szkoły bo to jest taki inny świat:DTworze z moimi qmpelami mafie czyli skisqad mojej budy:DWiec spoko...moja buda jest na luuzie i o to chodzi...nienawidze tylko chemii i tej no jak jej tam....Zimnej.Wow ale powiało chłodem<lol2>

Rolling Eyes

Ja szkoły nie lubie, i nie będe lubieć, do szkoły chodzę ponieważ coś chcę w życiu ośiągnąć a nie tak jak mój nieco starszy kumpel, nie uczył się teraz jest w domu na ręke mamy bez pieniędzy bez pracy beż niczego, nie chcę popełnić tego samego błedu co On, szkoły nie lubię ale jakoś w szkole idzie mi nie źle ;)

Powrót do góry
Jaro
Culé
Culé

PostWysłany: 2004.07.19 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoła to najlepszy okres w zyciu człowieka...Nauki mało ,znajomych wielu ,duzo czasu...Po raz pierwszy zateskniłem za szkoła na pierwszej sesji.W SP czy w Lo przynajmniej bylo tak ze człowiek nauczyl sie to dostał ocene na jaka sie nauczyl i przynajmniej nikomu nie robiono łaski.Ja po pierwszym roku zmieniłem poglad na ta sprawe i twierdze ,ze jak sie na egzamin naucze to mam szansę zdac(czasem wiekszą ,czasem mniejszą)...Wiem tez jedno: jak skoncze studia to bede za nimi tesknił mimo wszystkich ich wad ,tak samo jak złorzeczylem na podstwowke ,czy liceum a po ich skonczeniu mysle tylko o ich pozytywnych aspektach.i tak do usranej smierci...nawet emerytura mnie podejrzewam nie bedzie cieszyla...

Powrót do góry
Tomek:-)
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.07.22 12:42    Temat postu: Ja lubię szkołę.... Odpowiedz z cytatem

Ja lubie szkołę tylko wtedy, kiedy są wakacje Very Happy .Często nie chcę mi się wstawać do szkoły, ale nie mam wyboru.A uczę się dobrze. Wink

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: