AC Milan - Real Madryt [2-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2010.11.03 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dogrzewka napisał:
Wy serio jesteście tacy głupi czy jak? :| Może tylko ślepi.

NA DZIEŃ DZISIEJSZY. Czy już kurwa widzicie ten fragment? Tak? O, fajnie. Na dzień dzisiejszy grają najlepszą piłkę i są liderem najlepszej ligi świata, drużyną najsilniejszą i najlepszą taktycznie... długo można wymieniać.

Teksty o trofeach i KMŚ żałosne. Chelsea > Real.

Zgadzam się praktycznie co do wszystkiego, ale z pogrubionym tekstem to już nie. Mimo wszystko uważam Inter za lepszą drużynę taktycznie, tylko teraz są rozsypani kontuzjami.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Yaguarek
Ka-boom!

PostWysłany: 2010.11.03 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przegraliśmy wygrany mecz, 1:1 bym zdzierżył, 2:2 boli. Ofensywa ma sporo do poprawy, mimo wszystko, choć niektóre próby szybkiej gry wyglądały smacznie. Nie wiem, czy to ofensywa Milanu była tak żałosna, czy defensywa Realu przez większą część meczu zajebista, ale ogólnie żal było widzieć tak grających Włochów, którzy mieli 3 (?) sytuacje (przy czym w jednej gol totalnie z dupy)? Z jednej strony remis satysfakcjonujący, z drugiej cholerny niedosyt. Fajnie, że chociaż sprzeciwiliśmy się kradzieży i pokazaliśmy charakter walcząc do końca w meczu, w którym taka walka konieczna nie była.

Powrót do góry
Daedalus..
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2010.11.03 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Jarek napisał:
Żenada, kurwa, żenada. Nie chodzi mi nawet o złodziejstwo, ale o naszą grę. Co to za zwalnianie gry od 50. minuty przez Ozila, Higuaina i Di Marię? Przez to przegraliśmy, bo remis w tym meczu to jawna porażka. Nie wiem czy dostali taki nakaz, czy zachciało im się takiej zabawy samodzielnie, ale jestem niemiłosiernie wkurwiony, bo tak żenująca drużyna, jaką był Milan w tym meczu, powinna dostać 0:4 i wyjść ze wzrokiem w dół.

Może zwalniali przez zmęczenie? :] Rotacje.

Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2010.11.03 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej grali na pół gwizdka, bo po 2:1, jak przyspieszyli, to Milan znowu nie wiedział co się dzieje. Fakt, że mecz praktycznie o nic, ale jestem naprawdę złyyy.

Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2010.11.03 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie, spokojnie. Widzę, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i teraz nie tylko chcemy wygrywać lub remisować na piekielnie ciężkich terenach, ale wręcz gromić. Popatrzmy na to z tej strony, że gdyby to był dwumecz pucharowy, byśmy awansowali do kolejnej rundy, a w ostatnich latach próżno szukać takich wyników z wielkimi firmami. Po drugie widać było, że Reial grał na pół gwizdka i nieco sobie zlekceważył rywala w drugiej połowie. Na co ich naprawdę stać widać było po stracie drugiej bramki, jak przycisnęli Milan. Po co wypruwać sobie flaki w meczu o nic? Ja wiem, że jako kibice zawsze chcielibyśmy oglądać goleady, ale czasami trzeba wykazać się zimną krwią. Najważniejsze jest to, że w dwumeczu byliśmy drużyną dużo lepszą, a bramki Milanu padły po katastrofalnych błędach Pepe i Ikera, a także metrowym spalonym. Także luz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
el Carlos
Trener
Trener

PostWysłany: 2010.11.03 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i tyle w temacie ;]

Powrót do góry
rzym3k
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.11.03 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dogrzewka napisał:
Wy serio jesteście tacy głupi czy jak? :| Może tylko ślepi.

NA DZIEŃ DZISIEJSZY. Czy już kurwa widzicie ten fragment? Tak? O, fajnie. Na dzień dzisiejszy grają najlepszą piłkę i są liderem najlepszej ligi świata, drużyną najsilniejszą i najlepszą taktycznie... długo można wymieniać.

Teksty o trofeach i KMŚ żałosne. Chelsea > Real.

ja pierdolę, dogrzewka, ty to dopiero jesteś jebnięty :] NA DZIEŃ DZISIEJSZY nie masz żadnych podstaw, żeby twierdzić, że Chelsea jest lepsza od Realu a tym bardziej, że jest NAJLEPSZA NA ŚWIECIE.

Powrót do góry
Daedalus..
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2010.11.04 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra. Poczekam do 1/8. :lol2:

A podstawy mam. To jak grają i że są liderem Premiership, gdzie mierzą się z o wiele lepszym przeciwnikami niż Real i Barca w LL.

Powrót do góry
Arturo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.11.04 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No dobra. Poczekam do 1/8.

a co bedzie jak Ci nie wyjdzie ?jak sie pomylisz..?

Powrót do góry
Daedalus..
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2010.11.04 00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli po wzięciu pod uwagę gry i pozycji w lidze a także klasy rywali w 1/8 uznam, że Real > Chelsea, to napiszę, że Real > Chelsea. :]

Powrót do góry
Pixik
Legendary

PostWysłany: 2010.11.04 00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozdrowienia dla łysego i jego kolegów z chorągiewkami. Prawie nas okradliście, przed meczem właśnie spodziewałem się, że Howard znowu coś spłodzi. I tak się stało :/ . Dobrze, że to nie były błędy na wagę awansu, bo ciężko byłoby to zdzierżyć. Jeśli chodzi o naszą postawę to jedyny minus widzę w tym, że Ronaldo próbował konkurować z Busquetsem ,tak poza tym było dobrze.

Raul i Guti to dwa przekleństwa współczesnego Realu
Powrót do góry
Yaguarek
Ka-boom!

PostWysłany: 2010.11.04 00:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No przeca wygrali (Chelsea) z Arsenalem 2:0. A że z druga z najsilniejszych drużyn, z którą przyszło się im zmierzyć, pokonała ich 1:0 to już inna śpiewka, zwykły wypadek przy pracy. 6 bramek wpakowanych West Bromwich, Wigan, czy 4 Blackpool to już wielka sztuka, podstawa do usytuowania drużyny w Europie. Czekam na te 1/8, a raczej na późniejszą fazę, niech nam wtedy pokażą miejsce w szeregu, a nie pokazują miejsce w szeregu grając ze słabszymi drużynami. Ani my się na szczebel ze słabszymi drużynami nie wybijemy, ani Chelsea. Jak lubię Londyńczyków, tak takich gadek już słuchać nie mogę. Najlepszymi jeszcze nigdy, nigdy, powtórzę, nigdy nie byli, także na razie spuszczanie pozostawcie sobie, co niektórzy.

Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2010.11.04 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dogrzewka, ale spokojnie z tą Chelsea. Ich najwcześniej spotkamy w lutym, a przy tym postępie, jaki notujemy od 3 miesięcy, jestem w stanie uwierzyć, że mielibyśmy siłę, żeby ich jebnąć. Jawnie. Oczywiście na dzisiaj większe szanse w dwumeczu ma Chelsea, ale nie jest to też przepaść, jak było sugerowane. Tym bardziej, że mamy wielkiego Mou. :]

Daedalus..
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2010.11.04 01:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ba, teoretycznie to w każdym sezonie możemy każdego jebnąć. Ten Real wydaje się najmocniejszy od... pierwszej połowy sezonu 2003/2004. Może nawet dalej, bo wtedy obrona była dziurawa (choć atak grał cud, miód i magię z innej galaktyki).
Mam nadzieję, że dzisiejszy mecz to będzie cenna lekcja na ewentualne przyszłe starcia w dalszych fazach (mam nadzieję, że nie wylecimy z kimś zaledwie dobrym już w 1/8). Mecz z Chelsea to byłby morderczy klincz, absolutnie mecz zatrzymujący ziemię. I o wszystkim decydowałyby szczegóły, jedna akcja, jeden błąd. Każdy ruch byłby na wagę złota. Nie pamiętam kiedy ostatnio Real grał taki mecz, GD się nie liczą, chodzi mi o taki morderczy klincz taktyczny. Liverpool na Bernabeu był takim meczem tylko ze strony Anglików więc też odpada.
I, wiem, że gadam o tym w każdym temacie, ale naprawdę mam nadzieję, że Mou wie co robi z tymi rotacjami. To mnie martwi najbardziej w sumie, że się zajedziemy w ten sposób.

Powrót do góry
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2010.11.04 01:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yaguarek napisał:
Najlepszymi jeszcze nigdy, nigdy, powtórzę, nigdy nie byli, także na razie spuszczanie pozostawcie sobie, co niektórzy.

hmm, smiem twierdzic, ze byli najlepszymi w sezonie 08/09

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 12 z 14
Skocz do: