Real Madryt - Atlético Madryt [2-0]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daedalus..
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2010.11.03 23:41    Temat postu: Real Madryt - Atlético Madryt [2-0] Odpowiedz z cytatem

Już w ten weekend derby Madrytu na Santiago Bernabeu, faworytem oczywiście Real, Atletico jak zwykle zawodzi i gra poniżej oczekiwań (co odważniejsi/głupsi, niepotrzebne skreślić, mieli nadzieję, że materace powalczą o mistrza nawet), w derbach nie wygrali z nami od wieków, ale też jeśli spojrzeć na ich skład to nie można ich lekceważyć.

Wyjdziemy pewnie ZNOWU żelazną jedenastką i niezależnie od wyniku zmiany nastąpią dopiero po 70 minucie. Na szczęście jeszcze początek sezonu i zgubność takiego grania raczej się w ten weekend jeszcze nie objawi.

Wracamy na swoje boisko po 3 meczach wyjazdowych z rzędu, trzeba się nie pierdzielić i wygrać przedłużając lidera o conajmniej kolejny tydzień. Ja tylko zwracam uwagę na potrzebę rotacji.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2010.11.03 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do rotacji to wierzę Mou, że na tym etapie trzeba grać żelazną 11stką. Na rotacje przyjdzie czas później, mam nadzieję tylko, że to się nie odbije na CN. W LM można trochę rezerwom dać szansę bo awans jest zapewniony praktycznie z pierwszego miejsca. Oby Real nie stracił gola, bo ostatnio co mecz go tracą co się nie podoba. Inne wyjście niż 3 punkty nie istnieje. Liczę, że Real wszystko wygra do Gran Derbi i będzie miał wtedy przewagę min. 4 punktów.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Daedalus..
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2010.11.03 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barca nie straci do derbów. Ja też nie twierdzę, że skład ma być jakoś żonglowany, chodzi o to, że jednak Mou ZA BARDZO trzyma się tych zawodników, jeszcze wychodzenie w pierwszym składzie od biedy rozumiem, ale zmian tak późnych nie bardzo. Podobnie jak wystawienia kilku piłkarzy w meczu CdR.

Jak pisałem Barca do derbów nie straci więc trzeba trzymać tempo, zbierać pkt a na Camp Nou będą musieli zagrać mecz życia.

Powrót do góry
Athlete.
My better is better than your better

PostWysłany: 2010.11.03 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś mi się nie widzą zmiany, bo kogo zmienic ? Ewentualnie móglby odpocząć Marcelo i Arbeloa moglby sobie spokojnie na Atletico zagrać w obronie, przydałoby się też zeby Ozil zszedł z boiska kolo 60 minuty bo chłopaka dzisiaj te 94 minuty musialy mocno zmęczyc, a wszyscy wiemy ze ciezko mu wytrzymac caly mecz.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Wirek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2010.11.04 00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz u siebie więc teoretycznie można by powiedzieć, że spokojna wygrana. Tylko, że to są derby a one rządzą się swoimi prawami więc może być różnie, co prawda od lat z nami nie wygrali ale to zawsze może się zmienić więc trzeba do tego meczu podejść nad wyraz poważnie. Co nie zmienia faktu, że te 2-0 myślę powinniśmy wygrać. :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Masss
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2010.11.04 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

meczyk w niedziele o 21 na sport+.

Raczej nielogiczne bylo by wystawienie zelaznej jedenastki w takim meczu. Derby, trudny przeciwnik (mimo wszystko). Fajnie jednak bylo by zobaczyc Benzeme od pierwszej minuty. Wynik? mocne 2-0 Smile

Powrót do góry
F.C Piter
livin' the dream

PostWysłany: 2010.11.04 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dogrzewka napisał:
Barca nie straci do derbów. Ja też nie twierdzę, że skład ma być jakoś żonglowany, chodzi o to, że jednak Mou ZA BARDZO trzyma się tych zawodników, jeszcze wychodzenie w pierwszym składzie od biedy rozumiem, ale zmian tak późnych nie bardzo. Podobnie jak wystawienia kilku piłkarzy w meczu CdR.

Jak pisałem Barca do derbów nie straci więc trzeba trzymać tempo, zbierać pkt a na Camp Nou będą musieli zagrać mecz życia.

- mou nie prowadzi zespolu pilkarskiego po raz pierwszy i uwierz mi, wie co robi. nie ma wiec sensu prouszac tego tematu na kazdym kroku.

- a to dlaczego barca ma nie stracic punktow do GD? teoretycznie z herculesem i mallorca tez nie powini stracic, a stracili. to pilka nozna. tym bardziej ze na CN przed RM przyjezdza villarreal ktore urwalo w tamtym sezonie pkty barcie. o ile dobrze pamietam barca zagra tez z almeria z ktora tez zremisowala.

Powrót do góry
Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2010.11.04 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagra Forlan? Bo chyba przed meczem z Rosenborgiem nie dokończył treningu - było bodajże na ASie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.11.04 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na le nie polecial i ma sie kurowac na derby.

MCF para siempre.
Powrót do góry
Daedalus..
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2010.11.04 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

F.C Piter napisał:
dogrzewka napisał:

- mou nie prowadzi zespolu pilkarskiego po raz pierwszy i uwierz mi, wie co robi. nie ma wiec sensu prouszac tego tematu na kazdym kroku.

- a to dlaczego barca ma nie stracic punktow do GD? teoretycznie z herculesem i mallorca tez nie powini stracic, a stracili. to pilka nozna. tym bardziej ze na CN przed RM przyjezdza villarreal ktore urwalo w tamtym sezonie pkty barcie. o ile dobrze pamietam barca zagra tez z almeria z ktora tez zremisowala.

Po prostu wyznaję teorię, że zło, może nie zawsze ale najczęściej, zwycięża. W tej kolejce choćby - Barca dzień więcej odpoczynku od Realu, 2 więcej od Getafe, Getafe gra dopiero dziś i będzie odpoczywać tylko 2 dni.

Powrót do góry
22dominik10
Dreams come true - Real Madrid

PostWysłany: 2010.11.04 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atletico na wyjeździe ma bilans 1-1-2, więc nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobić im 1-1-3 :-) mam nadzieję, że Ronaldo coś ugra i wczorajszy mecz był tylko wypadkiem przy pracy.

Nazim
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.11.04 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jedziem z materacami. Od klikunastu lat to samo, więc nie zanosi się na zmiany :]
Krysia zmieni buty to ustrzeli jaki dublet.

Powrót do góry
Dennis
Reus-Reus

PostWysłany: 2010.11.05 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie ciekawi, czy Rojiblancos będą w stanie nam coś trafić, czy jednak nasi zagrają na zero.

Xabier.
iCómo no te voy a querer!

PostWysłany: 2010.11.05 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczę na fajny meczyk, oczywiście zakończony naszym zwycięstwem. Dobrze byłoby, gdyby Iker zachował czyste konto. Cris też mógłby dobrze zaprezentować się w nowych bucikach i może Benzema w końcu coś strzeli (jeśli dostanie trochę minut i nie zmarnuje szansy). Obstawiam 2:0 dla nas. ;)

https://twitter.com/Xabier14_
Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2010.11.06 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kadra na mecz z Atletico :
Porteros: Casillas, Adán, Isaac.
Defensas: Carvalho, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo, Arbeloa, Albiol.
Centrocampistas: Granero, Xabi Alonso, Diarra, Pedro León, Khedira, Özil, Di María, Canales.
Delanteros: Cristiano Ronaldo, Higuaín, Benzema.

Pominięci decyzją Jose : Gago,Lass,Mateos
Kontuzjowani : Kaka,Garay,Dudek.

Jose zapowiedział także wystawienie "once de gala" :]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6
Skocz do: