Ajax Amsterdam - Real Madryt [0-4]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
F.C Piter
livin' the dream

PostWysłany: 2010.11.24 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mrs napisał:
Ma ktoś filmik za co dostawali te czerwone kartki, bo niestety oglądałem mecz tak, że przełączałem na sopcasta tylko jak komentator krzyczał, a w tych sytuacjach krzyczał dopiero kiedy sędzia już biegł z kartką, a powtórek nie było. Tongue

http://www.youtube.com/watch?v=0DwTdwf3bVw tu masz pod koniec

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
EjPii_7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.11.24 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak komuś nie pasują kartki to niech idzie się pomodlić i wstąpić do zakonu - obrońcy praw fair play się znaleźli :lol2:
Mała okazja w regulaminie została wykorzystana.

Powrót do góry
Ksabi
Haters gonna hate

PostWysłany: 2010.11.24 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

acaila napisał:
Rozumiem, że jak nasi zawodnicy pajacując uzyskują korzyść dla drużyny to jest dobrze, a jak pajacują inni to jest źle? Jak to się ma do propagowania idei fair play i tego typu akcji? To mają być wzory dla dzieciaków i młodzieży? No ale skoro jest to akceptowane to nie ma co dyskutować.

Symulowanie, a w efekcie niesłuszny rzut karny = wczorajsze kartki dla Alonso i Ramosa.

Spoko

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2010.11.24 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam nie wiem jak mam traktować te wymuszenia na kartki Niby tak wolno i nikt nikomu krzywdy nie zrobił ale z drugiej strony było to delikatnie perfidne. A skoro Real kreuje się (czy też kreował w przeszłości, bo dzisiaj z Mourinho za sterami i jego stylem bycia trochę się to zmienia/niło) na klub z wartościami, klub honorowy, który ma być wzorem naśladowania, to takie sytuacje mogą ten wizerunek psuć... Mam mieszane odczucia. I nie zdziwiłbym się gdyby UEFA ukarała nas za takie manewry.

Powrót do góry
acaila
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2010.11.24 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pajacowaniem określam wszystkie zagrania mające na celu utargowania czegoś dla siebie - a to karnego, a to kartki dla przeciwnika, a to wyzerowania sobie licznika kartek poprzez opóźnianie gry, przeszkadzanie w wykonywaniu wolnych (Figo tak często robił). I nie ma dla mnie różnicy czy robi to piłkarz Realu, Barcy czy innego klubu. Nie lubię takich zachowań, nie pochwalam ich i mam prawo o tym powiedzieć. Jak komuś się to podoba to jego sprawa. Więc proszę odczepić się ode mnie bo nie mamy o czym dyskutować.

Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2010.11.24 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kopie albo nie kopie
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2010.11.24 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczególnie Alonso wyglądał śmiesznie. Trochę ta sytuacja zepsuła ogólną opinię po świetnym meczu jaki zagraliśmy, jeszcze zabrakło aby Ronaldo się dołączył. Ja nie widziałem nigdy takiego meczu w którym aż dwóch zawodników tak się prosiło o kartki. Nie wiem czy jakikolwiek inny trener Realu wpadłby na taki pomysł, chyba nie. Ale widać, że wszystko analizuje na bieżąco i tym to potwierdził. Przede wszystkim jednak rozegraliśmy świetny mecz, od początku dominując i Ajax nie miał nic do powiedzenia. Bardzo dobre zawody rozegrali Lass i Benzema, który fajnie współpracował z Ronaldo. Takiego Realu, pewnie wygrywającego w Europie brakowało i przed GD jestem optymistą.

Powrót do góry
ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.11.25 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem dlaczego chcą ich ukarać za niesportowe zachowanie, przecież każde przewinienie na żółtą i czerwoną kartkę jest niesportowe, więc czemu jeszcze dokładać im karę? Takie rzeczy dzieją się na porządku dziennym w każdej lidze. Co zrobił Pique w meczu z Getafe by zagrać z nami? :>

Powrót do góry
mrs
capo di tutti capi
capo di tutti capi

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2010.11.25 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykład Pique jest troche z dupy, obawiam się że akurat jemu to wykartkowanie z Getafe nie wyszło.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10
Skocz do: