FC Barcelona - Real Madryt [5-0] [*]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mrs
capo di tutti capi
capo di tutti capi

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2010.11.21 00:10    Temat postu: FC Barcelona - Real Madryt [5-0] [*] Odpowiedz z cytatem

2010.11.29, godz. 21:00
Primera División - 13. kolejka

http://www.elclasico.pl/

Przed nami kolejne GD, jak zwykle bardziej elektryzujące od poprzedniego. Kto zwycięży, dobro czy zło? Sprawiedliwość czy Barcelona? Aby się dowiedzieć potrzebujemy tematu w którym można dyskutować.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.11.21 00:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ah co tu napisać? Błagam ku*** wygrajcie!!!, tyle przychodzi mi do głowy...

Jest ,,Once de gala'', jest Mou, CR ma formę, jesteśmy liderem oraz mamy najlepszy bilans bramki strzelone - bramki stracone, więc kiedy wreszcie jak nie teraz :] ?

Tak na spokojnie, to trzeba tron w Hiszpanii odzyskać i remis brałbym w ciemno, byle by lidera nie oddać za nic, a na SB Mou przegrać nie pozwoli, 8 lat w rozgrywkach ligowych nie pozwolił około, może i się mylę, ale równie imponująca liczba to była :]

W poniedziałek piłkarski świat się rozdzieli na dwie części Very Happy

Link

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Daedalus..
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2010.11.21 01:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martwi mnie dzisiejsza postawa naszej obrony. Mam nadzieję, że Mou coś z tym zrobi przed GD (i zarotuje na Ajax).

Również remis brałbym w ciemno.

Jeśli mam być szczery to jednak spodziewam się porażki, Barcelona jest IMO lepsza, Messi wykurwisty, zagrają chyba i Iniesta i Xavi a sam Mou kiedyś powiedział, że jak oni grają to ich nie zatrzyma, Mou nigdy na Camp Nou nie wygrał (2-1 2004/2005, 1-1 2005/2006, 2-2 2006/2007, 2-0 2009/2010, 1-0 2009/2010), Real tylko 2 razy w ciągu ostatnich 27 lat (1-2 2003/2004, 0-1 2007/2008). No i ten sędzia...

Na pocieszenie po pogromie Barcy -

Na kolejkę przed 4-1 i szpalerem Barcelona wygrała 6-0 z Valencią
Na kolejkę przed porażką 3-0 na Camp Nou w sezonie 2004/2005 Real wygrał 6-1 z Albacete

Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2010.11.21 01:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tłuczenie ogórków nie ma żadnego wpływu na mecze z klasowymi rywalami. Można też dodać, że przed meczem z Liverpoolem jebnęliśmy Betisowi sześć bramek w pierwszej połowie, a przed Romą siedem Valladolidowi.

Po wczorajszym spotkaniu z Bilbao obawiam się tego meczu jeszcze bardziej. Prawda jest taka, że jeśli za tydzień zaprezentujemy taką samą grę w obronie jak wczoraj, to na Camp Nou nie mamy czego szukać. Na pewno jakąś bramkę stracimy. Nie wierzę, że całkowicie powstrzymamy Messiego, Iniestę i Xaviego. Kluczem będzie skuteczność. Jeśli będziemy wykorzystywać nadarzające się okazje (a takowe na pewno będą), to możemy wywieźć coś pozytywnego.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
cristiano791994
Kibic
Kibic

Zakaz pisania

PostWysłany: 2010.11.21 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygramy bo messi i Cristiano są w formie, ale Cristiano jest lepszy a dodatkowo Ozil>Iniesta i Xabi>Xavi (jak ktoś nie wierzy to niech uwierzy bo widziałem na MŚ) a Casillas to jakieś trzy klasy wyżej niż ten dzikus Valdes. Panowie spokojnie wygramy spokojnie bo jesteśmy lepsi a na ławce mamy "Special Ona"

Powrót do góry
Masss
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2010.11.21 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:lol2:
ta, special ona wygra nam mecz. Remis, bylby Bardzo dobrmy wynikiem. Co za tym idzie utrzymanie lidera.

Powrót do góry
mrs
capo di tutti capi
capo di tutti capi

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2010.11.21 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam, że po ostatnim GD w Madrycie Guardiola powiedział że Real najlepiej atakuje na pełnej szybkości i dlatego kazał grać dosyć asekuracyjnie żeby Real musiał rozgrywać aby przejśc obroną Barcelony, jak się okazało poskutkowało, ciekawe jak to będzie wyglądało teraz, biorąc pod uwagę dobrą formę Ronaldo i jego szybkość pewnie podobnie.
Z mojej strony cieszy słabszy ostatni mecz Ozila, a przynajmniej słabszy na przestrzeni tego co pokazywał wcześniej.
Bardzo jestem ciekawy z jakim nastawieniem wyjdzie Real (czyli co im będzie kazał Mourinho) Jose będzie chciał to rozpracować jakoś taktycznie, ale wydaje mi się że jak juz wyjdą na murawę to będa chcieli po prostu wpierdolic Barcelonie :] I tu widzę szansę gospodarzy. Co do waszej obrony to raczej nie ma wielkiego znaczenia jaka tam panuje forma, najważniejszy jest środek pola, jak Iniesta z Xavim opanują środek boiska to forma waszych obrońców nie ma znaczenia.

ps. I niech Alves zapracuje na tą podwyżkę

22dominik10
Dreams come true - Real Madrid

PostWysłany: 2010.11.21 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forma obrońców ma takie same znaczenie, jak forma innych formacji. Jeśli w defensywie będziemy robić babole, no to meczu nie wygramy na pewno, a jeśli wszystkie formacje będą grały tak jak pozwalają ich umiejętności to szansa jest, i to niemała.

cristiano791994
Kibic
Kibic

Zakaz pisania

PostWysłany: 2010.11.21 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posłuchaj mnie mrs nie macie lepszego środka pola bo my mamy lepszy.
Xabi > Xavi
już mówię dlaczego... Xabi umie podać i na kilka i na kilkadziesiąt metrów z precyzją szwedzkiego zegarka a, Xavi umie tylko na kilka.
Ozil > Iniesta bo Ozil gra na wysokim równym poziomie od roku a Iniesta cały czas się łamie i nie strzela bramek
Khedira > Busketes bo Buske to symulant i też nie umie podać
tak że jeśli o pomoc chodzi to jesteśmy lepsi
Na dodatek Mourinho jest sprytniejszy od Pepa i go przechytrzy na pewno bo w ogóle lepiej gra z Pepem np. 3-1 Inter Barcelona to dobry tego przykład.
A Camp Nou będzie nam sprzyjać bo upokorzymy was u was i przez moral wam spadnie. Także możecie co najwyżej się modlić do biskupa. <hahaha>

Powrót do góry
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2010.11.21 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rauer napisał:
Tłuczenie ogórków nie ma żadnego wpływu na mecze z klasowymi rywalami. Można też dodać, że przed meczem z Liverpoolem jebnęliśmy Betisowi sześć bramek w pierwszej połowie, a przed Romą siedem Valladolidowi.

Po wczorajszym spotkaniu z Bilbao obawiam się tego meczu jeszcze bardziej. Prawda jest taka, że jeśli za tydzień zaprezentujemy taką samą grę w obronie jak wczoraj, to na Camp Nou nie mamy czego szukać. Na pewno jakąś bramkę stracimy. Nie wierzę, że całkowicie powstrzymamy Messiego, Iniestę i Xaviego. Kluczem będzie skuteczność. Jeśli będziemy wykorzystywać nadarzające się okazje (a takowe na pewno będą), to możemy wywieźć coś pozytywnego.

Widzę, że w naszych wnioskach przed klasykiem, praktycznie się zgadzamy, też w celach tonujących pogrom Barcelony, przywołałem Betis przed Liverpoolem, bo taka jest prawda - jeśli mocny przeciwnik postawi solidne warunki, to pogrom słabiaków nie ma nic do rzeczy.

A druga sprawa, to ta nieszczęsna obrona, która oczywiście musiała zacząć sprawiać wrażenie, że coś jest nie tak, na tydzień przed najważniejszym meczem, może nawet całego sezonu, choć wcześniej imponowała spokojem i wyrachowaniem.

Co do przebiegu meczu, wydaje mi się, że wygramy 1:0, po golu w pierwszej połowie, takie mam przeczucie, ale nie odważyłbym się postawić pieniędzy na jakikolwiek wynik.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
F.C Piter
livin' the dream

PostWysłany: 2010.11.21 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nasze miejsce w tabeli i fakt ze od 2 lat zgarniamy wpierdol od barcy sprawiaja, ze remis bralbym w ciemno.

Powrót do góry
Athlete.
My better is better than your better

PostWysłany: 2010.11.21 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jednej strony się cieszę, bo jest dużo więcej argumentów za wygraną Realu niż w poprzednich latach, z drugiej strony, boję sie tego meczu jak cholera, Real znalazł się na dobrej drodze, wszystko idzie tak jak powinno, boję się, że po ewentualnej porażce coś może sie w tym zespole zablokować, wszyscy tak bardzo chcą wygrać, że ciężko się bedzie po tym podnieść, no znowu wróci pieprzenie, że Real tylko na słabe drużyny.

Ja odliczam dni, wierze w tych piłkarzy, bardzo wierzę, mam nadzieje że wszystko się uda, remis po równej grze byłby rewelacyjnym wynikiem.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Lizander
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2010.11.21 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde mam nadzieje że nie będzie ciśnienia, żeby wygrać za wszelką cenę bo w większości gra w takim układzie się nie udaje ( choćby wczoraj gra Arsenalu ). Remis brałbym w ciemno pewnie tak jak Mou. No i może Cris się w końcu odblokuje bo Barcelonie jeszcze gola nie strzelił.

ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.11.21 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rubin i Kopenhaga pokazały, że Barcelone zatrzymać można. Musimy bardzo dobrze zagrać w defensywie i nie mówie żeby prezentować jakiś antyfutbol i bronić się całym zespołem jak się tego wszyscy obawiali. W tym meczu jak byk wyjdzie to, że nie mamy typowej '9' to mecz z tych kategorii gdzie trzeba wykorzystać jedną okazje, która może być kluczowa dla losów meczu i najprawdopodobniej już się nie powtórzy.

Powrót do góry
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.11.21 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że o takim meczu musimy rozmawiać w tak ubogo rozpoczętym temacie. Tongue

Ale do rzeczy. Przede wszystkim, zaangażowanie Ronaldo w grę obronną nie może wyglądać tak, jak wczoraj. Sam Marcelo nie da rady powstrzymać Messiego i Alvesa. Grając Samim i Xabim w środku, ciągła asekuracja tej strony też odpada. Jeden przerzut Xaviego i mamy mokro. Tak więc albo poświęcamy Mesuta i do defensywnej dwójki dochodzi obojętnie który Diarra, albo Kryśka będzie grał jak na początku sezonu.

Prawdę powiedziawszy nie wiem czego się spodziewać. Wątpię, by Barca napierała ciągle na naszą bramkę, prędzej zagrają asekuracyjnie. Pep nie jest głupi i wie, jak mocni jesteśmy w wyprowadzaniu szybkich ataków. Wydaje mi się, że wyjdą z Maskerano, Busim i Xavim w środku, Iniesta powędruje na lewą, a Villa do środka. Jeden defensywny będzie głównie przy Ronaldo, drugi przy Mesucie, tym samym baardzo ograniczając nasze ataki.

W takim wypadku gromną szansę widzę w prawej flance i osobie Di Marii. Jeśli Barca wyjdzie z Busim i Maskerano, ewentualnie Keitą, to u boku Argentyńczyka zostawiłbym Ramosa. Jeśli jednak wyjdą z jednym defensywnym plus Xavim i Iniestą, to marzę o oglądaniu Alvaro na prawej.

Śmieszna sprawa, bo opanowanie środka pola raczej nie będzie kluczowe. Tzn będzie ważne, wiadomo. Ale patrząc na to, jak oba zespoły potrafią wyprowadzić szybki, skuteczny atak, to można prowadzić grę a i tak dostać 3 bramki.

O zaangażowanie i podejście do meczu jestem spokojny, wszak GD rozgrywa się już od tygodnia. Nie ma się co oszukiwać, gramy z najlepszą drużyną, z jaką możemy grać. I choć jesteśmy lepsi niż rok temu, mamy Mou na ławce, mamy lepsze skrzydła, mamy więcej spokoju w środku i o niebo lepszego Marcelo, to i tak może to być mało. Trzeba pamiętać, że gramy na wyjeździe. No i ten sędzia...

Wierzę jednak, że wyjdziemy naprzeciw temu, bo naprawdę mamy szanse na korzystny wynik. Oprócz sportowej rywalizacji, liczę na pełne zaangażowanie i pokazanie swego przywiązania do tej koszulki, do tego klubu. Gryzienie trawy przez pełne 90 minut, nawet w przypadku niekorzystnego wyniku.

Wierzę, że damy radę. Vamos!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 42, 43, 44  Następny
Strona 1 z 44
Skocz do: