Real Madryt - Valencia CF [2-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hombre.
Schwarz-Gelbe
Schwarz-Gelbe

PostWysłany: 2010.12.05 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwo dla tego pana. !!!

Bart. napisał:
Ale to nie znaczy, że zagraliśmy chujowo (jak to Ty napisałeś ;))

Ledwo co potrafimy odebrać piłkę Valencii która sobie pykała nieraz jak chciała a nasi biegali jak szczyle,wypadliśmy słabo,na pewno gorzej od Valencii mimo wygranej,i powiem to jeszcze raz,gdyby mieli lepszych obrońców to nie wiem czy byśmy nawet wygrali ten mecz...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Bart.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.12.05 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyśmy mieli lepszych napastników wygralibyśmy 5:0... :|

PrzeMek05
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2010.12.05 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Należy potraktować to spotkanie z przymrużeniem oka... zagraliśmy w innym ustawieniu niż dotychczas, a bramki padały już w grze w przewadze.

hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.12.05 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wciaz nas nie ma. zbior genialnych indywidualistow gora. bede krytykowal to wszystko co sie dzieje, dopoki nie zobacze zespolu. kilka tygodni temu, mialem wrazenie, ze mou skleja te klocki do kupy, dzis wyglada sam jakby nie wiedzial w jakim kierunku zmierza i niczy nie rozni sie od pelle.

mimo wynikow, badz co badz, dobrych, ogromnie obawiam sie o ten sezon.

MCF para siempre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2010.12.05 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciek19911 napisał:
No ok może nie setka ale powinien to włożyć według mnie.Mniejsza z tym generalnie nic nie pokazał przez te 40 minut.

Fajnie. Najpierw wyrzucasz ze swoich palców głupotę, później jej bronisz, a na końcu "mniejsza z tym". Wszedł, raczej nie tracił, wykonał dobrą robotę przy pierwszym golu.

Argumentacja Jose była całkiem dobrze uzasadniona. Wiadomo, że gdyby był w świetnej formie, to by nie usiadł. Tyle że to była zmiana taktyczna. Nie błysnął, ale swoje zrobił.
Hombre_91 napisał:
Zagraliśmy chujowo (...) Ozil poza asystą był jakiś taki nijaki !!
....
Hombre_91 napisał:
Ledwo co potrafimy odebrać piłkę Valencii która sobie pykała nieraz jak chciała a nasi biegali jak szczyle,wypadliśmy słabo,na pewno gorzej od Valencii mimo wygranej,i powiem to jeszcze raz,gdyby mieli lepszych obrońców to nie wiem czy byśmy nawet wygrali ten mecz...
Tylko co wynikało z ich pykania? Odbieraliśmy kiedy trzeba, kontrowaliśmy, mieliśmy znacznie lepsze sytuacje. Przecież oni nie stwarzali zagrożenia po tym klepaniu.

Yaguarek
Ka-boom!

PostWysłany: 2010.12.05 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hoszkar napisał:
wciaz nas nie ma. zbior genialnych indywidualistow gora. bede krytykowal to wszystko co sie dzieje, dopoki nie zobacze zespolu. kilka tygodni temu, mialem wrazenie, ze mou skleja te klocki do kupy, dzis wyglada sam jakby nie wiedzial w jakim kierunku zmierza i niczy nie rozni sie od pelle.
Przebarwiasz hoszkar, sporo przebarwiasz. Zniknęliśmy z Barcą, ta porażka to cios dla każdego, szczególnie dla tych, którzy uwierzyli, że już są wystarczająco silni na walkę z takim rywalem. Było czymś normalnym, że do wczorajszego meczu podejdą inaczej, poddenerwowani, mieli świadomość jak kibice zareagowali na ich postawę, na pewno obawiali się tego meczu, który był ważny nie tylko pod kątem utrzymania dystansu do Barcy, to mecz na odbudowanie. Ale nawet taka porażka nie powinna negować tego, co wcześniej Real grał, co pokazywał. Asekuracyjne wystawienie składu przez Józka mówi wszystko, nie była to żadna próba pokazania Benzemie, że się jeszcze nie nadaje, ale próba wprowadzenia optymalnego spokoju na tę chwilę. Udało się. Nerwowość była widoczna, szczególnie w tyłach, przy stałych fragmentach gry można było zadrżeć. Wczoraj brakowało tam lidera, brakowało Carvalho. Widać było, że Pepe nie jest sobą, chociażby ta sytuacja kiedy próbował nonszalancko wyjść spod opresji, a sprowokował groźną akcje. Reakcja Ikera mówiła wszystko, zaraz po tym podbiegł do Pepe i zacząć go dopingować, wspierać. Nie zapomnijmy, że współpraca na linii Albiol-Pepe nie jest jeszcze taka jak powinna być, Albiol w żaden sposób nie chce ryzykować, stąd te liczne wybijania 'byle wypierdolić'. Nie zapomnijmy, że trivote za często nie graliśmy, tak wyszliśmy na Francuzów, tak zagraliśmy drugą połowę z Barcą, oprócz tego zdarzało się tak kończyć mecz, kiedy broniliśmy już wyniku. Takie ustawienie obniża kreatywność, do tego wczoraj Ronaldo zagrał na czubku, co w ogóle rozregulowało poczynania ofensywne. Granie jedną jedenastką, jednym ustawieniem przyniosło pozytywne, jak i negatywne efekty. Na razie do 4-5-1 jesteśmy przywiązani. Wpuszczenie od początku Benzemy to z jednej strony utrzymanie jakieś równowagi z przodu, z drugiej wyprztykanie się z ofensywnych rozwiązań na wszelki wypadek. Barca pokazała, że mamy sporo braków, szczególnie od strony mentalnej. Ale ta porażka nie zmieniła kursu Realu, po prostu delikatnie z niego wybiła. Ważne, aby przestać się bujać, wyrównać kurs. Gdyby Józek był pewien, że nie będzie chaosu, wejdą spokojnie w mecz, to wyszlibyśmy 4-5-1 i zapewne gra wyglądałaby niewiele inaczej, jak przed porażką z Barcą, jestem o tym przekonany. Ocena po meczu z Nietoparzami na sucho nie jest do końca odpowiedzią na rzeczywisty stan rzeczy, tak samo jak porażka z Barcą.

hoszkar napisał:
mimo wynikow, badz co badz, dobrych, ogromnie obawiam sie o ten sezon.
O sezon można się było obawiać już na starcie, kolejne zmiany, odmłodzenie kadry, jeszcze większa presja. Nie ważne jak skończymy ten sezon, z jakimi trofeami, czy w ogóle z czymś, ale jak ogólnie będziemy się prezentować, po takich porażkach jak ta z Barcą, po ew. odpadnięciu z jakiejś fazy LM, czy CdR.

Wczorajsza gra, zważywszy na wszystkie aspekty, mnie zadowoliła, wstaliśmy po silnym nokdaunie, wygraliśmy, drużyna się nieco uspokoiła, kibice pokazali piłkarzom, trenerowi, że są z nimi. Teraz tylko pasuje całkowicie się pozbierać do kolejnych cięższych meczy w lidze i będzie dobrze.

Powrót do góry
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.12.05 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty przebarwiasz. ja nie rozumiem i nie chce sluchac, zadnych wytlumaczen tego, ze zgraja gosci w koszulkach realu madryt, dostaje lekka piatke od barki, jaka by tam ona nie byla.

to byl, jest i bedzie wstyd jak skurwysyn, nie mowiac juz o dodatkowym lekcewazeniu tej porazki przez trenera, ktory wczesniej glosno mowil o podkladaniu sie barcelonie, itd.

jestem obiektywny i pomimo iz wiem, ze druzyna jest w budowie, jako naprawde pochloniety pasja madridista, jest mi zal, ze rozmieniamy sie na drobne, choc wciaz czekam i wierze, ze ten trener tknie w tych chlopcow ducha i nauczy wygrywac. nie z kelnerami, nie w meczach o jego tam trzy punkty, o moje trzy punkty, wlasnie w spotkaniach z barka.

MCF para siempre.
Powrót do góry
Yaguarek
Ka-boom!

PostWysłany: 2010.12.05 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie ja usprawiedliwiłem naszych po meczu z Barcą, hm? Usprawiedliwiłem, po części, wczorajszy występ, na który upokorzenie przed tygodniem miało wpływ, ale też nie i samo upokorzenie wpływało tak, a nie inaczej na wczorajszą grę. Po prostu nie zgadzam się z tym, że nagle Real, który dość fajnie się budował poległ, nie ma drużyny i takie tam. Jak na tak krótki okres pracy Józia z drużyną, drużyny brakowało troszkę tylko na początku, a potem dopiero z Barcą (pominę eksperymentalny skład z Murcią, pierwszy mecz). Skutki wpierdolu były wczoraj widoczne, co nie musi sprawiać, że nagle Józek nie wie co ma dalej robić, piłkarze nie wiedzą co robić, bez jaj. Nie zapomnijmy też, że mamy dość młodą ekipę. Tydzień temu widziałeś drużynę, nadzieję, wszystko, po jednym upokorzeniu nie widzisz praktycznie niczego. Na meczu z Barcą przejechał się każdy, od trenera, przez zawodników do kibiców. To jak Józek zareagował jest sprawą subiektywną, każdy widzi co innego. Nie oczekujcie od 'nieswojego' trenera 'swojego' podejścia. Mnie tam w żaden sposób odpowiedź Józka nie zmartwiła, nie zdenerwowała. Myślałem, że może porażkę określi ciut mocniej, no ale szybciej zdziwiłbym się słowami 'upokorzenie, po którym ciężko będzie się podnieść', aniżeli 'to porażka, nie upokorzenie, podniesiemy się'. W sumie można by jeszcze powiedzieć 'upokorzenie, po którym się podniesiemy', ale jak widać Józek inaczej czuje, bądź nie chce do końca mówić, tego co czuje, co zrozumiałe, nawet w jego przypadku. Mówienie, przypominanie o upokorzeniu młodym chłopcom nie pomoże, muszą być świadomi tego jak zagrali, jak przedstawili siebie, Real, ale muszę też wiedzieć, że to 'tylko' trzy punkty i mimo wszystko trzeba walczyć dalej. Najgorsze to poddać się w takiej chwili, a człowiek różnie reaguje na takie porażki, to też trzeba zrozumieć. Zacznę się martwić jak w kolejnych takich ważnych potyczkach sytuacja będzie się powtarzała, nie teraz.

Powrót do góry
dogrzewka
Juvenil
Juvenil

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2010.12.05 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie oczekujcie od 'nieswojego' trenera 'swojego' podejścia

No kurwa, nie chodzi o podejście a o przyzwoitość i przeproszenie kibiców za być może największą porażkę w historii klubu, z arcyrywalem. Za 5-0, manitę, zero sytuacji i również być może najgorszy mecz w wykonaniu Realu Madryt w historii, bo z połowy wyjść nie mogliśmy.

Nic się nie stało.

Yaguarek
Ka-boom!

PostWysłany: 2010.12.05 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stało się, ale co w związku z tym? Nie cierpię przeprosin, obiecanek itd., stąd ani mnie ziębi, ani grzeje to w jaki sposób wypowiedział się Józek. Bardziej wkurwiło mnie to, że mówili o walce, zrobili inaczej, ale przeprosiny mam w nosie, skoro Tobie/Wam tak na tym zależy, tego oczekujecie, Wasza sprawa. Upokorzenie boli, fakt, ale różni ludzi widzą upokorzenie w innych okolicznościach, to też jest fakt. I tutaj można spokojnie wsadzić podejście 'swojaka' i podejście 'obcego', improwizacja 'jestem jak wy' mnie nie kręci. Niech lepiej nic nie mówi/ą, a następnym starciem przeproszą. Teraz przeproszą, potem to samo zrobią, znowu przeproszą. Wolę pokorę w ciszy, przeprosiny czynem.

Powrót do góry
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.12.05 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zalosna ta valencja. nie dosc, ze gowno zagrali, to jeszcze prezio uwaza, ze wygralismy dzieki pomylce sedziego.

kabaret.

MCF para siempre.
Powrót do góry
maslakboss
LF10

PostWysłany: 2010.12.05 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bart. napisał:
Gdybyśmy mieli lepszych napastników wygralibyśmy 5:0... :|

Ty mi o 5:0 nic nie mów.

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2010.12.05 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hoszkar napisał:
zalosna ta valencja. nie dosc, ze gowno zagrali, to jeszcze prezio uwaza, ze wygralismy dzieki pomylce sedziego. kabaret.

Jakby nie patrzeć, czerwo z dupy było kluczowe, bo mieli szansę dowieźć remis do końca.

Powrót do góry
maslakboss
LF10

PostWysłany: 2010.12.05 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej wątpliwe, patrząc na przebieg spotkania. Rzekłbym - czerwona kartka przyspieszyła egzekucję.

Espaneta
Amunt Sempre!
Amunt Sempre!

PostWysłany: 2010.12.05 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serpico
True !!

Poza tym nawet nieźle nam szło,utrzymywaliśmy się przy piłce,sytuacje się zdarzały więc czy taka żałosna valencja wczoraj była to ja nie wiem,na pewno to co zrobił Bruno i Costa jest żałosne...
A Albelda ładnie skomentował Pepe Very Happy Very Happy

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12
Skocz do: