Mesut Özil
Idź do strony 1, 2, 3 ... 198, 199, 200  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2010.07.16 22:17    Temat postu: Mesut Özil Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie, musiałem założyć ten temat. Obczaiłem kolesia lata temu w eFeMie, a później okazało się, że jest jeszcze lepszy niż jego eFeMowy odpowiednik.

Na razie większe zainteresowanie młodym wytrzeszczem przejawiała FC Barcelona, ale chodziły słuchy, że Real także się nim zainteresował.

Mający tureckie korzenie 22-latek urodził się w Niemczech i tam też spędził całą swoją karierę. Z juniorów Schalke, mimo starań łódzkiego Widzewa, a w szczególności Michała Probierza, podprowadzili go Bremeńczycy z Weserstadion i pod okiem Thomasa Schaafa ofensywny pomocnik kontynuował swoją karierę. Okazał się na tyle zajebisty, że nie tylko został powołany na mundial w RPA, ale po kontuzji Ballacka grał na jednej z najważniejszych pozycji w reprezentacji naszych zachodnich sąsiadów. Dysponuje niezłym podaniem, co przejawia się np. wieloma asystami (w 09/10: 17 w Bundeslidze, 2 w pucharze, 7 w Europie, 3 w reprezentacji).

Nie wiem, czy byłby już teraz zdolny do gry na tak ważnej pozycji, ale biorąc pod uwagę, że u nas na "pozycji Sneijdera" mamy Granero, bo Kaka jest zbyt ofensywny, Xabi zbyt defensywny, Pepe za owłosiony, a Dudek za stary, to Mesut jest idealny. Jeszcze sprzedajmy Kakę (lub Benemę), żeby dostał ósemkę (albo jedenastkę) i będzie triplete.

Nie wiem czy już wspomniałem, ale on jest serio zajebisty.

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia 2010.07.16 22:34, w całości zmieniany 1 raz

tatar9
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2010.07.16 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja bym wolal kogos pokroju Cesca albo Xaviego, chodzi mi o styl gry... mysle ze pozycja Ozila wogole nie rozni sie od pozycji Kaki... wierze ze jak Mou to dobrze pouklada to Xabi bedzie fajnie rozgrywal i dowodzil Realem... Xabiemu brakuje tego ostatniego podania ktore maja Xavi, Cesc no i Guti ale poza tym to Alonso klasa sama w sobie...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2010.07.16 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że Xavi gra obecnie w FC Barcelona i nie będzie łatwo go kupić. Uważam także, że Francesc Fabregas nie został stworzony, żeby zakładać królewski trykot Realu Madryt i dumnie go prezentować w finale Ligi Mistrzów na londyńskim Wembley. Co więcej, uważam, że Mesut Özil jest zajebisty i gdyby był bardziej medialny (czyt. miał więcej zdjęć, gdzie nie widać ogromnego wytrzeszcza), Ramos i Torres szybko zniknęliby z mojego avatara.

ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.07.16 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakty faktami, ale on jest tak nam potrzebny jak i Navas, o którym news jest kompletnie nie potrzebny. Why? CR9, Di Maria, P.Leon and Marcelo, nie ma dla niego miejsca, to samo z ,,niemcem'' - Kaka', VdV and Canales, temat do zamknięcia jak dla mnie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
zetep
Killing Football

PostWysłany: 2010.07.16 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my mamy kupić lewego obrońcę, atak już mamy.

Maurer
el Madrid

PostWysłany: 2010.07.16 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leszczu. napisał:
Mający tureckie korzenie 20-latek urodził się w Niemczech i tam też spędził całą swoją karierę.
Rocznik 1988 synek. :P

Link

Twisted Evil

Powrót do góry
tatar9
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2010.07.16 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale ja napisalem ze chce gracza pokroju Cesca albo Xaviego...Smile) najlepiej wychowanka Realu o podobnym stylu gry:)) chyba juz nikt nie ludzi sie ze Cesc moze przejsc do Madrytu...
zobaczymy co ten Ozil i Mueller pokaza w nastepnym sezonie, po jednej imprezie ciezko oceniac tym bardziej ze w meczu z Hiszpania poza jedna sytuacja Ozil nie istnial... oczywiscie mozna powiedziec ze Ronaldo tez w meczu z Espana nie istnial ale ja bym sie jednak wstrzymal z ocena Ozila do jego wystepow w przyszlym sezonie...

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2010.07.16 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maurer napisał:
Leszczu. napisał:
Mający tureckie korzenie 20-latek urodził się w Niemczech i tam też spędził całą swoją karierę.
Uh, racja. Wiem o tym, ale jedynka jest tak blisko zera, że miałem prawo się pomylić.

A w meczu z Hiszpanią przygasł, bo La Furia Roja dysponowała najlepszym defensywnym pomocnikiem świata, Xabim Alonso. A przed meczem z Urugwajem trener mu zakazał strzelania i celnego podawania, więc wyszło jak wyszło.

Jason X
El Siete

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2010.07.16 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leszczu. napisał:

A w meczu z Hiszpanią przygasł, bo La Furia Roja dysponowała najlepszym defensywnym pomocnikiem świata, Xabim Alonso. A przed meczem z Urugwajem trener mu zakazał strzelania i celnego podawania, więc wyszło jak wyszło.

czy mogę się z tym nie zgodzić? Very Happy

Ese portugués… ¡Qué bueno es!
Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2010.07.16 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie.

tatar9
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2010.07.16 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym jeszcze tylko dodal: do spolki z jednym z najlepszych aktorow mlodego pokolenia dla ktorego kariera w Hollywood stoi otworem...

Powrót do góry
Jason X
El Siete

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2010.07.16 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to się nie zgodzę :]
Jest kilku sporo lepszych typowych DM od Alonso, który średnio pasuje do takiej roli. Choćby Cambiasso, który ostatnie sezony gra bardzo równo i na wysokim poziomie.

Ese portugués… ¡Qué bueno es!
Powrót do góry
tatar9
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2010.07.16 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak szczerze mowiac to masz racje, moim zdaniem Xabi to bardziej MC niz DM... brakuje mu tylko ostatniego podania...

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2010.07.16 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co z tego, że jest zajebisty skoro mamy już graczy na tą pozycję ? Julio Cesar też jest zajebisty.
Temat do zamknięcia chyba.

Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2010.07.17 01:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maurer napisał:
Leszczu. napisał:

Link

Twisted Evil

Haha, Leszczu się jebnął.

Ozilek jest nawet dobry, ale do Realu nie przejdzie, przynajmniej w tym sezonie, więc Rybko, możesz go tylko kupić w FMie, PESie, i FIFie Very Happy. :*

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 198, 199, 200  Następny
Strona 1 z 200
Skocz do: