Olympique Lyon - Real Madryt [1-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto awansuje?
Real
86%
 86%  [ 168 ]
Lyon
13%
 13%  [ 27 ]
Głosowało Użytkowników : 195
Wszystkich Głosów : 195
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
lipaBTW
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2011.02.22 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrzac realnie , nie ma mowy o tym abyśmy w meczu SB przegrali albo stracili 2 bramki dlatego awans nie powinien byc duzym klopotem , ale pewni tez byc tego nie mozemy bo wlasnie takie 2-2 ktore jest raczej nie do przyjecia jest malo prawdopodobne , ale wynik 1-1 jak najbardziej , a dogrywka i karne to zyja juz mniej wiecej wlasnymi prawami ... Wynik nie najgorszy , ale gdyby nie bramka Gomisa , było by juz po zawodach

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2011.02.23 07:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz na Bernabeu rozpoczynamy ze świadomością, że przy 0:0 to my przechodzimy dalej. To ważne. Wynik w perspektywie rewanżu jest bardzo dobry, martwi mnie tylko ta Nasza gra, chaos straszny. U siebie jednak powinniśmy wygrać, musimy.

Liczę jednak, że Jose wystawi jednak Marcelo a nie Arbeloę od początku. Nasza lewa strona sporo traci pod nieobecność Brazylijczyka, Crisowi również gra się wtedy dużo trudniej.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2011.02.23 07:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chaos był tylko i wyłącznie dlatego, że graliśmy z Lyonem w 1/8 finału. Gdyby nasz wczorajszy rywal nazywał się inaczej i gralibyśmy z nim w fazie grupowej, to wygralibyśmy bez problemu. Widać, że piłkarze byli przestraszeni i ciążyła na nich ogromna presja. Wynik przed rewanżem jest bardzo dobry, dlatego trzeba zachować spokój i na Bernabeu spokojnie rozgrywać, czekając na to, aż Lyon będzie musiał się otworzyć.

I tak, wiem, że niestety mamy potworne problemy z psychiką. Aż 0:5 z Barceloną czy właśnie remis z cieniem dawnego Lyonu to tego najlepsze przykłady.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Un Mítico Blanco.
yihad mourinhista

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2011.02.23 07:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Santiago chłopaki uwierzą że mogą w końcu pyknać ten Lyon.Presja nie będzie już tak duża i do tego gramy u siebie więc o awans jestem raczej spokojny :]

Powrót do góry
Pipen7
Even if it’s going wrong

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2011.02.23 07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondokan napisał:
Now we see more, kurwa.

Link

Ręka ewidentna. Chyba identyczna sytuacja do meczu w Almerii bodajże. A Ci sędziowie za bramkami to parodia jakaś a ta sytuacja tylko to potwierdza.

Mam nadzieję, że po tym remisie zeszła presja z naszych i na SB już będziemy tacy sparaliżowani grać.

A przy bramce nasi pięknie powalczyli i piękne wykończenie Karima, tylko szkoda ta głupio straconej, w sumie jakby ten w murze nie dotknął to powinien być spalony.

chamartin7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.02.23 08:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rauer napisał:
Chaos był tylko i wyłącznie dlatego, że graliśmy z Lyonem w 1/8 finału. Gdyby nasz wczorajszy rywal nazywał się inaczej i gralibyśmy z nim w fazie grupowej, to wygralibyśmy bez problemu. Widać, że piłkarze byli przestraszeni i ciążyła na nich ogromna presja. Wynik przed rewanżem jest bardzo dobry, dlatego trzeba zachować spokój i na Bernabeu spokojnie rozgrywać, czekając na to, aż Lyon będzie musiał się otworzyć.

I tak, wiem, że niestety mamy potworne problemy z psychiką. Aż 0:5 z Barceloną czy właśnie remis z cieniem dawnego Lyonu to tego najlepsze przykłady.

Święte słowa, ale naprawdę trudno to pojąć. Mamy w drużynie piłkarzy którzy zdobywali LM, MŚ czy ME a mimo to wciąż gacie mamy brązowe wychodząc na spotkania 1/8 LM. Z takim podejściem psychicznym na pokonanie Barcy nie ma co liczyć. Miejmy nadzieję, że z każdą kolejną pokonaną przeszkodą głowy będą pracowały inaczej.

Wczorajszy wynik jest naprawdę dobry i to Lyon musi się teraz obawiać o awans. Rok temu te 3 tygodnie czekania na rewanż były koszmarem, dziś natomiast spokojnie możemy oczekiwać przyjazdu Francuzów. Dobrze, że przed rewanżem mamy u siebie mecz z Herculesem, nie powinniśmy być tak wyczerpani jak po zeszłorocznym thrillerze z Sevillą.
Najważniejsze to teraz skupić się na lidze, bo przed Nami odczarowane rok temu Riazor. Barca ma dwa ciężkie teoretycznie wyjazdy, zwłaszcza biorąc pod uwagę ilość nieobecnych, jest więc szansa na podgonienie Katalończyków.

Do boju zatem.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2011.02.23 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry wynik i ESB musi dać zajebistą moc. Tak, jak Jose napomknął o mitycznym stadionie, mam nadzieje, że w końcu będziemy mogli przeżyć pierwszą magiczną noc w tej dekadzie.

Jednakże nie mogę przeboleć tej jedenastki. Wiem, że nie można narzekać ale kurew mnie bierze, wszędzie mam po dupie od tych sędziów. Przecież to się zdarza notorycznie. Szwabek, chciał zaistnieć i mu się udało.

Ramos wyciął z trawą Delgado żółtko ale to, że 3x graczy co chwila wycinała Crisa zostawało bez reakcji sędziego.
Cóż jesteśmy Realem Madryt nie możemy narzekać na sędziów. Tongue

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
nagazie
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2011.02.23 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na SB zagramy z naszej ukochanej kontry wiec o wynik jestem spokojny Smile

Powrót do góry
chamartin7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.02.23 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie sędzia bardziej niż brakiem karnego rozsierdził kiedy w ogóle nie zwrócił uwagę na fakt, że Pjanić przesuwał sobie rzut wolny o dobre kilka metrów. Czułem przez gacie, że wtedy z tego wolnego padnie gol.

Powrót do góry
Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2011.02.23 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholernie ciężki mecz, fizyczny. Mało okazji z jednej i drugiej strony - szkoda słupka CR i poprzeczki Ramosa. No i szlag mnie trafia jak sobie przypomnę sposób w jaki Lyon wsadził tego gola :/
Rauer napisał:
Chaos był tylko i wyłącznie dlatego, że graliśmy z Lyonem w 1/8 finału. Gdyby nasz wczorajszy rywal nazywał się inaczej i gralibyśmy z nim w fazie grupowej, to wygralibyśmy bez problemu.
Tylko w fazie grupowej? Mam wrażenie, że nasza sraka to głównie na wieść o 1/8...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
SGF
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.02.23 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza połowa bardzo słaba w naszym wykonaniu, Lyon nie pozwalał przedrzeć się nam przez środek pola co poskutkowało praktycznie tylko jedną sytuacją (strzał Di Marii, wolnego Ronaldo nie liczę). Za to my za dużo pozwalaliśmy żabojadom i powinni byliśmy być ukarani za to przez Gomisa po błędzie Casillasa, Bogu dzięki przestrzelił, bo byłoby naprawdę ciężko.
Druga połowa już w większości pod nasze dyktando, szkoda tych dwóch stałych fragmentów, bo gdyby tam powchodziły bramki to Lyon by już totalnie wymiękł. Tak to musieliśmy się męczyć, wyszkrobaliśmy fartem bramkę i tak samo fartem Lyon nam strzelił. Remis zasłużony, na SB trzeba ich zmieść z powierzchni jeśli chcemy podbudować sobie morale przed ewentualną 1/4 finału.
Dwie sytuacje dla mnie totalnie niezrozumiałe:
- Jak to kurwa mać możliwe, że Kallstrom nie dostał chociażby żółtka? Ramos za faul na bodajże Delgado od razu zebrał kartkę, a Kallstrom kilka minut później za bardzo podobny faul (albo nawet jeszcze gorszy, bo od tyłu) nie dostał nic - masz ci sprawiedliwość. Nie mówię nawet o kolejnych jego ekscesach
- Zachowanie Ronaldo po bramce Benzemy - ja rozumiem, że jest on największą gwiazdą, że jest motorem napędowym Realu, ale jego wkurwienie po bramce zdobytej przez Benzemę niepotrzebne. Co innego gdyby bramka nie wpadła...

Powrót do góry
Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2011.02.23 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie wkurwienie, o czym Ty piszesz o_O

Co do 1.połowy - Lyon miał inicjatywę, ale tak naprawdę gówno z niej wynikało, a jedyną okazję na gola mieli z prezentu Ikera.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Un Mítico Blanco.
yihad mourinhista

PostWysłany: 2011.02.23 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
- Zachowanie Ronaldo po bramce Benzemy - ja rozumiem, że jest on największą gwiazdą, że jest motorem napędowym Realu, ale jego wkurwienie po bramce zdobytej przez Benzemę niepotrzebne. Co innego gdyby bramka nie wpadła..

Nie widziałem żeby się wkurwił.

e:A nie sorry,pięścią mu groził

Powrót do góry
elbabol
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2011.02.23 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystawil Benzemie ciasteczko a gdy ten strzelil to sie wkurwil. Que logika?
Powinien radosc okazywac najlepiej jak Peps targajacy za wlosy Morate, no ale niestety Benz jest lysy :(

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.02.23 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to co wyprawiali ci amatorzy z gwizdkiem to przeszlo wczoraj ludzkie pojecie. niemal kazde przyjecie pilki przec togijczyka, gwizdane w druga strone, ewidentny karny po rece, do tego zero konsekwencji przy ostrych faulach francuzow, a juz dla chocby ramosa od reki.

ciezki boj. dobry rezultat. szkoda pecha, bo moglo byc dwa i po herbacie. to my w tym spotkaniu mieslismy sytuacje zdecydowanie bardziej klarowne i w sumie to my wyjezdzamy z niesmakiem.

ciesze sie z dwoch rzeczy: byl pazur w grze i w koncu lajon przyjezdza do madrytu grac w pilke.

reszte sie zobaczy, ale gleboko wierze w awans.

MCF para siempre.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 20 z 22
Skocz do: