Olympique Lyon - Real Madryt [1-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto awansuje?
Real
86%
 86%  [ 168 ]
Lyon
13%
 13%  [ 27 ]
Głosowało Użytkowników : 195
Wszystkich Głosów : 195
Ta ankieta już wygasła.
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
SGF
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.02.23 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, racja, mój błąd, "specjalisty" z N-ki mi namieszali, że Ronaldo się wkurwił, a ja sam dobrze się nie przyjrzałem czy naprawdę tak było.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
F.C Piter
livin' the dream

PostWysłany: 2011.02.23 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg bukmacherow, nasz awans to formalnosc [1,15zł za awans]. mogloby tym razem nie być niespodzianki.

Powrót do góry
KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2011.02.23 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibice zrobią szum, a UEFA niech deleguje na mecz sędziów kompetentnych i będzie dobrze.

Nie mam chęci znów wiedzieć z gwizdkiem "kibica" Bayernu Monachium.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
simonx10
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2011.02.23 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 2 meczyku u siebie pokażą chłopcy klasę xDD

Powrót do góry
lipaBTW
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2011.02.23 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogolnie wiem ze nie powinnismy u siebie przegrac ani stracic 2 bramek i miec takowy remis , ale boje sie o remis 1-1 , co spowoduje dogrywke ...;/

Powrót do góry
ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.02.23 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lipaBTW napisał:
ogolnie wiem ze nie powinnismy u siebie przegrac ani stracic 2 bramek i miec takowy remis , ale boje sie o remis 1-1 , co spowoduje dogrywke ...;/

Ja tez sie boje i to nawet nie o 2 bramki bo 0-1 Lyonowi wystarczy

Powrót do góry
Bezimienny
Nołnejm

PostWysłany: 2011.02.23 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem dziwnie spokojny. Na SB gramy o wiele lepiej, i żadna drużyna nie zdobyła na SB nawet pktu od kiedy Mou jest z nami, więc Lyon nie powinien być tą pierwszą.

chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2011.02.24 07:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać zarówno piłkarze jak i my, kibice, boimy się choć na zdrowy rozum nie powinniśmy.

Gramy u siebie, z pierwszym gwizdkiem to my mamy awans, nie gramy z jakimś wielkim europejskim tuzem. Naprawdę liczę na szturm od pierwszej minuty, a nie spokojną grę na wyczekiwanie co zrobią Francuzi. Mamy ich rozjechać dokładnie tak jak zrobił to z Nami Liverpool na Anfield. Kto się wtedy spodziewał, że Anglicy od pierwszej minuty ruszą do szaleńczych ataków?

Jesteśmy piłkarsko dwa razy lepsi i po prostu mamy obowiązek ten mecz wygrać.

Barca przegrała w Londynie, MU bezbramkowo zremisował w Marsylii, a jendak w tamtych drużynach panuje względny spokój i paniki nie ma, raczej przekonanie że awans uda się spokojnie uzyskać grając swoją piłkę. My mamy zagrać tak jak w meczu z Milanem u siebie. Wtedy Lyon zostanie rozbity kilkoma bramkami.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2011.02.24 08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpakowanie im dwóch bramek w pierwszej połowie będzie jednoznaczne z naszym awansem.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Brzoza_RM
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2011.02.24 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracają do wtorkowego meczu to obejrzałem wczoraj powtórkę i troszkę zastanowiło mnie po co mourinho wpuścił Marcelo.Jeśli chciał bronić wyniku to powinien wpuścić Gago albo R. Albiol,Marcelo jak wiemy nie jest najlepszy w defensywie. nie mógł się odnaleźć na boisku, zaliczył kilka strat i to bardzo głupich gdzie mógł oddać piłkę do najbliższego a kiwał. Nie chce powiedzieć że remis to jego winna bo bramka dla lyonu taka troszkę przypadkowa no i błędy w kryciu ( Pepe albo Carvalho) ale nie rozumiem czemu miała służyć ta zmiana.

O rewanż jestem spokojny.

Powrót do góry
F.C Piter
livin' the dream

PostWysłany: 2011.02.24 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chamartin7 napisał:
Widać zarówno piłkarze jak i my, kibice, boimy się choć na zdrowy rozum nie powinniśmy.

Gramy u siebie, z pierwszym gwizdkiem to my mamy awans, nie gramy z jakimś wielkim europejskim tuzem. Naprawdę liczę na szturm od pierwszej minuty, a nie spokojną grę na wyczekiwanie co zrobią Francuzi. Mamy ich rozjechać dokładnie tak jak zrobił to z Nami Liverpool na Anfield. Kto się wtedy spodziewał, że Anglicy od pierwszej minuty ruszą do szaleńczych ataków?

Jesteśmy piłkarsko dwa razy lepsi i po prostu mamy obowiązek ten mecz wygrać.

Barca przegrała w Londynie, MU bezbramkowo zremisował w Marsylii, a jendak w tamtych drużynach panuje względny spokój i paniki nie ma, raczej przekonanie że awans uda się spokojnie uzyskać grając swoją piłkę. My mamy zagrać tak jak w meczu z Milanem u siebie. Wtedy Lyon zostanie rozbity kilkoma bramkami.

100% racji. nie ma co czekac na lyon, bo to moze miec fatalne skutki. trzeba zaatakowac, ale z głową, gramy u siebie. jesli sie nie osramy, to nawet 2 bramki strzelimy w 1 polowie i pozniej kontrola. mamy zdecydowanie bardziej komfortowa sytuacje niz przed rokiem.

Powrót do góry
chamartin7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.02.24 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tej pory kurwa nie mogę pojąć jak ten niemiecki kretyn mógł pozwolić aby Pjanic spacerował sobie z piłką w stronę Naszej bramki zanim wykonał rzut wolny.

Stark cały czas obserwował Pjanicia ustawiającego piłkę, a raczej podchodzącego coraz bliżej i bliżej. Cristiano również wymowną gestykulacją zwracał sędziemu na to uwagę.

Oglądam teraz tę sytuację i naprawdę może człowieka szlag trafić jak się widzi takie postępowanie arbitra. Dobrze, że CR się nie wkurwił po tym jak padł gol bo najpewniej stracilibyśmy jeszcze go w rewanżu.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
miraz8
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2011.02.24 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pjanic wykonywal rzut wolny, o co najmniej 5 metrow za blisko naszej bramki nizli powinien. w ogole w tej sytuacji bylo tyle przypadku, ze zal dupe sciska. pilka na afere, odbija sie jeszcze od lba goscia(chyba benzemy) stojacego w murze, potem zamieszanie w polu karnym, sergio zaspal i farfocel gomisa. szkoda strasznie tej bramki, ale wynik i tak dobry w kontekscie rewanzu. mam nadzieje, ze lyon od poczatku wyjdzie ofensywnie, bo przy wymianie ciosow dostana mega wpierdol na bernabeu. obawiam sie niestety, ze beda grali tak jak u siebie i beda liczyc na swoje niezle wyprowadzone kontry. niemniej jednak to my mamy atut wlasnego boiska, lepszych pilkarzy, trenera, ktory nie takich gosci jak puel loil w dwumeczach i przede wszystkim chec odgryzienia sie za poprzedni sezon. podejsc do tego meczu w bojowych nastrojach, jednoczesnie ze spokojem i poszanowaniem rywala i spuscic po prostu lomot francuzom.

Powrót do góry
stoki17
Jose Mourinho.

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2011.03.19 01:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. adipetre
2. Alternative
3. el David.
4. El Jarek
5. estewu
6. fakindisgrejs
7. filippo
8. Helga
9. IRK
10. Klatus
11. kluivert barca
12. KUBIKA
13. lauku
14. lukaslukas33
15. maslakboss
16. mieleszynczak
17. Nemoris
18. okobogee
19. piopik
20. Piwwwko
21. puttek
22. Rauer
23. Realmadrid.
24. Santi.
25. Source.
26. TheBlanco
27. Tom3k

Oto lista tych, którzy bawili się w niewiernych Tomaszów! Very Happy

iSer del Barça es ser subnormal!
Powrót do góry
Pipen7
Even if it’s going wrong

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2011.03.19 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:lol2: na stos !! na stos !! na stos !! Twisted Evil

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następny
Strona 21 z 22
Skocz do: