Regulamin

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Oscary 2010
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2010.12.29 11:14    Temat postu: Regulamin Odpowiedz z cytatem

Regulamin dot. głosowania w Forumowych Oscarach 2010.

1. Udział w głosowaniu może wziąć każdy zarejestrowany użytkownik forum.
2. Niedopuszczalne jest głosowanie z kilku różnych kont.
3. Nominacje do poszczególnych kategorii zgłaszać można do dnia 08.01.2011 roku, do 23:59.
4. Nominować można maksymalnie 2 osoby/tematy w jednej kategorii (nie można głosować na samego siebie!)
5. Nominować można wyłącznie użytkowników forum, którzy byli aktywni przynajmniej przez miesiąc w 2010 roku (z wyjątkiem głosowań na użytkowników dekady).
6. Głosowanie trwa do 23.01.2011, g. 22:00
7. Wyniki ogłoszone zostaną 24.01.2011

Ostatnio zmieniony przez Bonso dnia 2011.01.11 18:38, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2011.01.02 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam małą propozycję: może warto byłoby rozdzielić Oscary 2010 i Oscary Dekady tworząc dwa osobne działy w "Konkursy" na głównej stronie forum?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2011.01.08 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klateczka chce wpłynąć na moje głosy i swoimi głupimi dopiskami chce wymusić bym na niego głosował jako najlepszego moderatora, czego uczynić nie mogę, choćby pod groźbą bana czy skasowania konta z tego powodu, że jest on moderatorem żenującym, a co za tym idzie, do najlepszego mu wiele brakuje. Prosiłbym by zachował swoje durne dopiski o tym, że dopiero co wróciłem, skoro wróciłem półtora miesiąca temu, dla siebie i o tym, że brak nominacji dla Klatusa to prowokacja. Czy takie próby wpłynięcia na głosujących i ich cenne głosy są zgodne z regulaminem? Nie złamałem regulaminu Oscarów, ani forum, więc niech mnie przestanie prześladować. Jego zachowanie doprowadziło do tego, że budzę się po nocach zlany potem i mam problemy z erekcją, przez co ze względów zdrowotnych zrobiłem i robię sobie wielką przerwę od forum - wypowiadam się raz na miesiąc. Tyle mnie kosztowały spotkania z Klateczką i jego ziomkami, i jeszcze mu mało? Czuję się napastowany.

El Jarek
intocable
intocable

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2011.01.08 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra. Mam pytanie, takie na poważnie, więc odpowiedz normalnie, bez napinki. To miało być śmieszne czy jakie? Bo widzisz, jako znawca tematu, mogę ci powiedzieć, że najśmieszniejsze są teksty krótkie, celne. A czym dłuższe wypowiedzi, tym trudniej zachować humor na poziomie. Zacząłeś, niech będzie, że fajnie, ale z każdym kolejnym słowem jednak wracałeś do żenady, którą prezentujesz na co dzień, utwierdzając niestety ludzi na tym forum, że na siłę chcesz pokazać jakie to Jareczki, Piwka, Klatusy i inne chuje są debilami. Piana i poziom wypowiedzi potwierdzają po raz kolejny, że czegokolwiek byś nie skomentował czy nie napisał, to zawsze pozostaniesz tym zerem ze swoimi fajnymi spodniami, który próbuje ugryźć tę złą szlachtę. Poćwicz i wróć po banie, na którego ciężko znowu pracujesz, silniejszy. Czekam na ciebie w lepszej formie.

Szjk

PostWysłany: 2011.01.08 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, jest i jareczek. Smile

Co do debili, to nie ja to powiedziałem. Wystarczy was poczytać w tematach o Gonzalo i Karimie. Jak to ktoś ładnie powiedział w temacie o Karimie po kolejnym pokazie hipokryzji i niechęci do myślenia: "niektórzy tutaj naprawdę nie mają wstydu".

Co do tego, że jestem zerem. Nie ma problemu, ja znam twój system oceniania ludzi i tego czy ktoś jest zerem, niczym itp. Ty na przykład nie uważasz się za zero, bo "pijesz szampana z Rauerem i należysz do wielkiej trójcy". Spoko, nie mój problem. Skoro to sprawia, że nie czujesz się jak zero to nawet to zalecam.

Ugryźć szlachtę? Ta szlachta już dawno zostawiła to forum i albo całkowicie je olała, albo wypowiada się raz na rok, mając inne forum.

Wróć po banie? Mogłem się już wypowiadać na tym forum półtora miesiąca temu jareczku, ale mi się nie chciało. A wiesz dlaczego? Bo poziom jaki tu panuje jest tak niski, że wielu cię tu uważa za eksperta fubolu, a to już mówi całkowicie wszystko. Człowiek znający się na piłce, szlachta, nie może traktować tego foro poważnie już od bardzo długiego czasu. Także jeśli tutaj zaglądam i się odzywam choćby do ciebie, to tylko i wyłącznie w ramach rozrywki, bo myślicieli tutaj nie da się traktować poważnie. To jak robienie głupich min i wydawanie dziwnych dźwięków do bobaska. Fajnie i ciekawie, ale po pewnym czasie się nudzi. Nawet jak klateczka mi bana zaserwuje to jebie mnie to całkowicie, tak samo jak jebie mnie całkowicie, że jakiś małolat z łopatką nie chce się ze mną bawić w piaskownicy. Ilość sensownych wypowiedzi i wartościowych userów forum jest już niska w porównaniu do tego co było kiedyś, a jest wciąż coraz gorzej. Trend ładnie obrazuje faworyt do objęcia tytułu debiutu roku - BaniaKaka8. To forum miałoby szansę być lepszym forum gdyby kumaci zaczęli się częściej wypowiadać, a pustaki zamknęli by mordy. Niestety tak się nie stanie, pustaki wiodą prym na forum, a kumatym nie chce się walczyć z wiatrakami i wypowiadać, tak jak zresztą i mi, choć walczyłem długo i wytrwale. Więc ciesz się jareczku, ciesz, że stawiasz najlepsze babki. Inteligentnego gościa te babki i tak pierdolą. Jak i cała piaskownica.

El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2011.01.08 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo. Jak coś cytujesz, to zastanów się, kto pisał o tym szampanie. Rzucasz tym gównem i ciągle wszystko ląduje na twoich lśniących spodniach. Nie jest to dobra droga.

Co do chujowego forum i chujowych ekspertów, to po chuj ciągle tu wchodzisz i pierdolisz? Wchodzisz i wchodzisz, czytasz, rzucasz tym swoim gównem, ale wiadomo, forum chujowe, haladzieci chujowe, eksperci chujowi, rozmowy chujowe. Wszystko chujowe, a ty wciąż jesteś tego chujowego forum częścią, bo to dla ciebie rozrywka. Naprawdę jesteś chujowym fenomenem niedowładu mózgu.

Szjk

PostWysłany: 2011.01.08 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszedłem po dwóch miechach nie wchodzenia, z okazji Oscarów. Dwa miechy nie wchodziłem właśnie z powodów które byłeś łaskaw wymienić, więc trochę śmiesznie brzmią twoje drwiny, że wciąż tu wchodzę i pierdolę (fuj, jaki brzydkie, prostackie słowo).

Obrażanie, ciągłe bluzgi i wycieczki pozostawię bez komentarza. Na pewno klateczka się nimi zajmie - wszak w tępieniu hołoty jest to mistrz ponad mistrzami. Dlaczego pozostawię je bez riposty? Bo mam je w nosie, proste. ;)

Ok, żeby nie było zbyt sielankowo. Pa jareczku, trzymaj się. Opiekuj się Piwwwkiem.

El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2011.01.08 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, fajnie, że ciśniesz z tym "jareczkiem". Pretensje miej do siebie.

Makalu
Podmiot liryczny

PostWysłany: 2011.01.09 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"jareczek" > "chujowy fenomen niedowladu mozgu"

Semantyka wsrod "wladzy" ewoluuje :lol2:

Co do kategorii to brakuje "Forumowicz z najwiekszym poczuciem humoru", "Maskotka forum" i "Adres forum dla kumatych". Ale trudno.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2011.01.09 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ewoluuje, tylko władza nic nie wiedziała :]
Dużo kategorii może niektórym brakować, ale takie w tym roku zasady ;) Adres forum dla kumatych, kumaci mają :]

Faza nominacji zakończona, faza głosowania zacznie się, jak znajdę chwilę czasu, najwyżej będzie przedłużona.

Powrót do góry
Maurer
el Madrid

PostWysłany: 2011.01.11 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem jest. Baniak nie zadebiutował w 2010 tylko w 2009. >KLIK<. To tak, jakby nominować dogrzewkę. :]

Powrót do góry
Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2011.01.11 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczy się początek aktywności, nie data rejestracji. 2 posty z 2009 roku i to ostatnich dni, już nie liczyłem. Zaistniał w 2010.

Powrót do góry
Maurer
el Madrid

PostWysłany: 2011.01.11 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No chyba, że tak. Ok. ;)

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Oscary 2010 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: