ME 2004
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 41, 42, 43  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bery7
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.06.02 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o finale FRANCJA-CZECHY
???????????????????????]
Wynik no nie wiem ale mistrzem europy 2004 zostaną czechy!!!

pimpek*
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.06.02 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak w skladzie Hiszpanii gra wielce utalentowany Raul Bravo to Espana z grupy nie wyjdzie.
Graja jak nigdy, przegrywaja jak zawsze...

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.02 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam jestem przekonany że wielu faworytów zawiedzie a słabe reprezentacje odniosą zaś sukces.Nie potrafię napisać kto zostanie ME ale będę kibicował Portugalii więc mam nadzieje że to ona wygra.Myślę że w meczach 1/2 będzie chociaż jedna niespodzianka i tym samym w finale zagra jakiś przeciętniak.Nie zdziwiłbym się gdyby Chorwacja Dania bądz też Rosja namieszały lecz jak dla mnie prawdziwą sensacją tych Mistrzostw mogą być Szwedzi,którym również będę kibicował ! Napewno nie można ignorować Czechów,Niemców no i faworytów imprezy Francuzów ale coś mi się nie widzi aby faworyci wywalczyli sukces.Następną sensacją mogą być Bułgarzy,którym również będę kibicował.Niestety coś mi się nie widzi jakiś sukces dla Hiszpanów no ale życze im jak najlepiej (nawet 2 miejsca zaraz za Portugalią Laughing)

Nie typuję kto wyjdzie z grupy a kto nie itp bo poprostu poziom jest bardzo wyrównany.Jedyne co mogę napisać to to iż sądzę że Łotysze będą najsłabszą reprezentacją na tym Euro.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.06.02 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym nie skreślał Hiszpanów bo repreza jest nieźle umotywowana, dla niekórych może to być ostatni wystep. Zobaczymy. ja tam nie potrafie wróźyć z fusów. Przed turniejem słabo prezentują sie Francuzi, choć wygrali z Andorrą to w słabym stylu, niezbyt Holendrzy.

Powrót do góry

henry_02
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.06.02 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We wczesniejszym poscie pisalem ze wygra Francja lecz patrzac na forme zawodnikow czy tez druzyny postawilbym nie na Francuzow, nie na hiszpanow lecz na Portugalie lub na Wlochow. Dla mnie forma Holendrow jest zbyt chwiejna takze nigdy nie wiem co pokaza w kolejnym meczu...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.02 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tam nie obchodzi kto wygra, ja modle się o zacięte, obfitujące w wspaniałe akcje i strzaly mecze, po to sie je w koncu ogląda...a niech wygra najlepszy.

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.06.04 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam nadzieje, że także Niemcy sie przebudzą i wyjdą z grupy, taka sama nadzieja jeżeli chodzi o Holandi za to mam nadzieje, że Czesi z przerekalmowanymi Nedvedami wrocą do domu.

Powrót do góry

allstargame
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.06.04 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrzyłem wczoraj na składy wszystkich uczestników ME 2004 Wink
Nie moge się doczekać już 12 czerwca

Powrót do góry
Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.04 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie, jakim wynikiem zakończy się szlagierowy mecz Euro.... Francja - Anglia. Ja jestem za Anglikami, ale rozum podpowiada mi, że w starciu z obrońcami tytułu nie poradzą sobie najlepiej. Dziurawa angielska obrona + brak napastników ( Owen w słabej formie, jeszcze młody i niedoświadczony Rooney) może okazać się gwoździem do trumny piłkarzy z Wysp.
Wynik : Anglia 0 : 2 Francja

focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.06.04 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anglia? Dla mnie to juz jest po reprezentacji anglii. Ci co graja teraz nie maja najwiekszej formy juz od paru sezonow, nie olsniewaja ani w reprezie ani w klubach. I nastepcow godnych uwagi tez nie bardzo widac... Anglia powoli staje sie sredniakiem europejskim

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.04 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eee bez przesady, na MŚ 2002 doszli daleko, odpadli dopiero ze zwycięzca...a od tamtej pory nie grali żadnego poważnego turnieju ( może poza eliminacjami ME ale tam w koncu zajeli 1 miejsce ). Zawodników o podobnej klasie mają właśnie aż zanadto na jedną pozycje. Tylko wydaje mi sie że Erikson nie ma nosa i nie wystawia tych w lepszej formie...Owen bez formy? Ostatnio cos gola strzelil w towarzyskim.

Powrót do góry
allstargame
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.06.04 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to szlagierem Euro... będzie mecz HISZPANIA - PORTUGALIA Very Happy
A jeśli chodzi o mecz Anglia - Francja stawiam 3:1 dla Francji Wink

Powrót do góry
fanka_007
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.06.04 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FRANCJA, przez eliminacje przeszli jak burza, mam nadzieje, ze teraz tez tak bedzie, motywować może Ich komplentna porażka z MŚ, ja stawiam na Nich ! Zwyciestwo bedzie tym wartościowsze, ze obronią tytuł Wink

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.04 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fanka_007 może i Francja przez eleminacje przeszła jak burza ale zobacz co to za śmieszna grupa była.Jeżeli chodzi o obronę tytułu to nie wychodzi to reprezentacją najlepiej Confused

Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.06.04 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figo&Ronaldo napisał:
.Jeżeli chodzi o obronę tytułu to nie wychodzi to reprezentacją najlepiej Confused

Z tego co wiem to jeszcze nigdy się nie zdarzyło, żeby Mistrz Europy obronił tytuł. Czy uda się to Francji.......wątpie. Twisted Evil

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 41, 42, 43  Następny
Strona 2 z 43
Skocz do: