ME 2004
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 41, 42, 43  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.07.08 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamilo10 napisał:
Według mnie powinna wygrać Francja. Dzięki Zidanowi strzeliła 3 gole a powinna strzelić więcej.

Mój e-mail: kamilo10@vp.pl -jeśli wiecie coś o Zidanie lub macie jakieś fotki z nim to piszcie.

Prosze o listy fanów Realu Madryt!!!!!!

Laughing 8) Płacze Embarassed :P Confused Shocked Wściekły Twisted Evil

ja sie z toba zgadzam, nie wiem czy czi Grecy tego nie wiedzieli, a Zizou moge powiedzieć, że "nigdy sie nie myli a jak fauluje to przypadkiem"

Powrót do góry

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.08 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacko88 napisał:

No wlasnie. Wszyscy sie chwala ze Polska wygrala z Grecja. Zauwazmy jednak ze to bylo dawniej i nie bylo kilku podstawowych pilkarzow z Grecji. Teraz pewnie by nam wkopali ze 2-0 albo lepiej i przelamali by passe zwyciestw 1-0

Tyle że te dwa mecze ( z Rosją i Polską ) dowiodły że ta fantastyczna taktyka nie jest wcale taka fantastyczna, by wygrac z Grekami wystarczy strzelić im jednego gola ( wyjatek Hiszpanii ), obojetne w której minucie, bo tak jak ta druzyna jest świetna w obronie tak fatalna w ataku i po stracie jako pierwsza gola jest niczym zagubiona owieczka w stadzie wilków. Ot taki nasz defensywny mistrz Europy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.07.08 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ugi3 napisał:
jacko88 napisał:

No wlasnie. Wszyscy sie chwala ze Polska wygrala z Grecja. Zauwazmy jednak ze to bylo dawniej i nie bylo kilku podstawowych pilkarzow z Grecji. Teraz pewnie by nam wkopali ze 2-0 albo lepiej i przelamali by passe zwyciestw 1-0

Tyle że te dwa mecze ( z Rosją i Polską ) dowiodły że ta fantastyczna taktyka nie jest wcale taka fantastyczna, by wygrac z Grekami wystarczy strzelić im jednego gola ( wyjatek Hiszpanii ), obojetne w której minucie, bo tak jak ta druzyna jest świetna w obronie tak fatalna w ataku i po stracie jako pierwsza gola jest niczym zagubiona owieczka w stadzie wilków. Ot taki nasz defensywny mistrz Europy.

a zapomniałeś, że Hiszpania strzeliła Grekom w obojetnie której minucie a jednak nie wygrała z Grecją. Polska udowdniła echh, ja mam nadzieje, ze Polska coś udowodni we wrześniu.

Powrót do góry

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.08 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego napisalem ze wyjatkiem byla Hiszpania, wogóle co to za atak, Grecja strzeliła na turnieju 7 bramek z czego 3 ze stałych fragmentów gry. Czyli w 6 meczach 4 gole padły po akcji. A Polska we wrześniu raczej nic nie udowodni, chyba że zagra taktyką grecko-niemiecka a wtedy nawet patrzec na to nie bede chcial bo zasne.

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.07.08 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba zawsze strzelić jednego, wiecej gola niż przeciwnik a co powstrzymało Francuzów czy Czechów, żeby wygrać po 5-0 z Grecją, dobra technika dostosowana do umiejetnosci i możliwosci piłkarzy Greckich.

Powrót do góry

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.08 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy Tobie najprawde przyjemność w oglądaniu sprawiały te mecze w wykonaniu Grecji? Bo gdyby nie próby Czechów w półfinale lub Portugalii w finale to te mecze wyglądałyby jak ćwierćfinał Francja - Grecja. Ja naprawde nie mam nic przeciwko temu by Grecja zdobyla Mistrza, tylko na Boga, nie formacją 1-8-1-1.

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.07.08 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi sie nie podobała gra Porto też była defensywna, ale wygrali. A dla mnie to Euro sie skończyło wraz z odpadnięciem Hiszpanii i Włoch, coż przeciwko Grekom chciałem kibicowac w meczu z Francją ale jak zobaczyłem popisy Francuzów to dzieki a co do meczu z Czechami, gdyby Koelar był skuteczniejesz, czy Baros to kto wie...Piłka reprezentacyjna schodzi na psy.

Powrót do góry

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.08 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszesz że schodzi na psy Rolling Eyes Faktycznie coś w tym jest bo te mecze coraz mniej ciekawe są.Czasem na Euro nie chciało już mi się meczu oglądać ale dla samej zasady to robiłem.Zastanawiam się tylko jakim cudem Euro stało na niskim poziomie gdzie przecież grali wielcy zawodnicy itp a taka Copa America mimo że nie gra w niej tylu gwiazdorów cieszy oczy Confused Czy zawodnicy z Am.Poł są mniej zmęczeni sezonem ? Wątpie bo większość z nich przecież gra w ligach Europejskich Confused A może jednym bardziej zależy na grze reprezentacyjnej a innym mniej ? No ale przecież gdyby komuś na grze w reprezentacji nie zależało to chyba by zakończył reprezentacyjna karierę.Chyba zawodnik w sezonie rozgrywa za dużo spotkań bo ta piłka coraz gorsza się robi.Nawet Liga Mistrzów czy Puchar UEFA w tym sezonie były mizerne.Komercja robi swoje Rolling Eyes

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.07.08 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy wielki turniej oglądałem w 86 roku, ale go nie pamiętam bo mały wtedy byłem i raczej nie obejżałem w całości. Italie 90 też raczej słabo pamiętam, ale od ME 92 już lepiej, mudnial w USA pamiętam bardzo mi sie podobał, kibicowałem za Włochami Baggio czarował było super, ME w Anglii jak pamiętam też stały na wysokim poziomie, zreszta mam wrazenie, ze poziom zaczał spadać od turnieju w Azjii. Coż piłkarze jak Raul, Totti, Trezeguet i wielu innych jest przemeczona sezonem, gra dużo wiecej meczy niż Czesi np wiekszosc Czeskich piłkarzy grała tylko w lidze Czeskiej lub Niemieckiej a Nedved, który gral na takich samych obrotach jak jego przeciwnicy nie wytrzymał sezonu to mówi samo za siebie.

Powrót do góry

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.14 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mozna sie wzbogacić? Wystarczy złapać piłke, którą Beckham posłał w trybuny z rzutu karnego podczas meczu Portugalia - Anglia

http://tinyurl.com/7y969 tu jest link do aukcji tej piłki ( może ktoś z was ją przebije :P ), jak narazie cena wynosi 23 tys. dolarów, ma facet szczęście.

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.14 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wychodzi na to że trzeba za Becksem na mecze jezdzić bo można się przy tym obłowić Osobiście nie sprzedałbym takiej piłki :]

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.14 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym ją sprzedał ( bo na co mi taka piłka ) tyle że poczekałbym pare lat, wtedy cena byłaby jeszcze większa, kurde no nie mów że byś nie chcial mieć z niczego 40 tys. $$ albo i wiecej.

Powrót do góry
Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.07.14 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ugi3 napisał:
Ja bym ją sprzedał ( bo na co mi taka piłka ) tyle że poczekałbym pare lat, wtedy cena byłaby jeszcze większa, kurde no nie mów że byś nie chcial mieć z niczego 40 tys. $$ albo i wiecej.

Ta piłka jest już warta 10 mln Euro ;]

Powrót do góry
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.07.14 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co Figo&Ronaldo ndal byś ją trzymał zamiast wystawić na aukcję? :P

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2004.07.14 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2,8 melona :> a nie 10. I nie wiem czy taką kase dostał kibic ,który ją złapał czy gazeta ,która rzekomo oferowala mu 18 000 euro?

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 41, 42, 43  Następny
Strona 42 z 43
Skocz do: