RCD Espanyol - Real Madryt [0-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nza
¡Fuera Zidane!

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2011.02.13 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo przeciwnik jest dwie klasy lepszy ?

althregis
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2011.02.13 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały mecz grali w 10, zwyciężyli (jednym golem, ale mogło być więcej). Czapki z głów. Rozegrać taki mecz po przerwie reprezentacyjnej Oklaski
Tak gra drużyna, której zależy na zwyciężaniu. Czekałem i czekałem na gol Marcelka, wreszcie się doczekałem. A tak w ogóle to jego pewnośc siebie na boisku ocierała sie o bezczelność. Ale można i trzeba mu to dzisiaj wybaczyć.
Dla mnie grajek meczu.

Jeśli zagramy z takim samym sercem z Lyonem, to mamy ćwierćfinał LM

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
judgmentman
Putka
Putka

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2011.02.13 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hola, hola. Po dzisiejszym meczu to mogę powiedzieć, że i ze 4 klasy, bo większych frajerów to nie widziałem.

A tak całkiem serio jeśli z Realem grałby klub z Segunda albo inne potencjalne leszcze to okay. Różnica tak czy siak jest ewidentna, ale w przypadku 6 klubu La Liga, który potrafił klepać naprawdę przyzwoite zespoły?

Ujmę to tak: jakby mecz skończył się jakimś hokejowym wynikiem i Real by wygrał, to nie byłoby dla mnie to zdziwko.

Albo jeszcze inaczej. Przegrana Espanyolu mnie nie dziwi, ale że grając cały mecz w przewadze + rezerwowy bramkarz u przeciwnika + własny stadion i kibice + zero spiny i konieczności jakiegoś wielkiego odkrywania się, nie strzelić ani jednej bramki?

To mnie bawi.
Przegrana - ok
Kompromitacja w ataku i obronie - parodia

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.02.13 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

judgmentman napisał:
Jak można dać strzelić bramkę przeciwnikowi, który gra w 10 cały mecz, przy czym w chwili osłabienia drużyna ma pewny jeden punkt nawet gdy nie będzie ryzykować?

mało masz takich przykładów w piłce, że drużyna, która gra w 10 potrafi zagrać całkiem nieźle mimo osłabienia? nie ośmieszaj się z tekstami "jak można"

judgmentman napisał:
Ja rozumiem jakby musieli ten mecz wygrać za wszelką cenę(bo np jest dwumecz w pucharze i odrabiają straty), odkryli się i dostali kontrę. Tak może być, ale dać sobie strzelić bramę i jeszcze dopuścić do takich sytuacji jakie miał np Adebayor? Toż to czyste frajerstwo. Parodia.

Espanyol się wkurwił że właśnie, mimo przewagi nie mogą pocisnąć klubu ze stolycy i się przesunął większą ilością do przodu i mocniej zaatakował, bo i tak raczej nie wiele tracił, Real po prostu miał farta i doszło do dwóch sytuacji Adebayora. najwidoczniej cała piłka jest frajerskim sportem bo przypadków i szczęścia w niej multum.

Powrót do góry
nza
¡Fuera Zidane!

PostWysłany: 2011.02.13 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielka Barcelona tłukła w mur z interem grającym w dziesiątke i dopiero w 84 minucie trafiła do siatki. Arbiter, trybuny i wszystko na korzyść barcy.

Totalni frajerzy. Kompromitacja.

eot.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

zetep
Killing Football

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2011.02.13 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest forma, Kaka pewnie szykowany na 90' z Lyonem można powiedzieć, że ta czerwona kartka trochę pomogła w rotacji, bo Di Maria sobie odpoczął :]
Dobry mecz w naszym wykonaniu i po raz kolejny Pepe utwierdza nas w przekonaniu, że te 4mln powinien dostać.5 pkt straty, Barcelono czekamy na więcej takich wpadek! ;)

Arturo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.02.13 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

judgmentman

frustracja z Ciebie wychodzi..Smile powiedz lepiej że mialeś cholerną nadzieję że dzisiaj Real wtopi zwlaszcza po czerwonej dla Ikera.
Rozumiem Cię, na Twoim miejscu też miałbym taką nadzieję a później bym się wkurwi..ł że nie wyszło.

Wcale tak latwo i przyjemnie nie było jak to sugerujesz.
Nasi musieli się nieźle napocić aby dzisiaj wygrać.

Powrót do góry
judgmentman
Putka
Putka

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2011.02.13 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na chuj panocku przytaczasz Barcelonę?

No, ale racja. Strzelenie bramki przez Pique Interowi grającemu w 10 = nie strzelenie bramki Realowi grającemu w 10. Prawdziwa mierdologika.

Arturo

Prześledź posty od początku. Wyraźnie podkreśliłem, że jestem tym sfrustrowany więc nie wiem po co mi to wypominasz? Masz rację. Jak Iker dostał czerwo miałem nadzieję na urwanie punktów, ale się nie udało.

Powrót do góry
Maas
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2011.02.13 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za to powinien być już ban....

a mecz straszeni ciężki, na stojącą od początku do końca

Ostatnio zmieniony przez Maas dnia 2011.02.13 23:37, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.02.13 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie pojmę, dlaczego kibice barcy tutaj włażą. NO PO JAKĄ KU%WĘ??!!! Czy wy nie macie swojej strony, swojego klubiku?

Władze strony/forum też nie rozumiem. Zamiast wykopać durnych prowokatorów i napinaczy na zbity pysk, to dodają im rangi putka czy inne i pozwalają tworzyć te farmazony. Czemu zezwalacie na taki burdel?

Ostatnio zmieniony przez panzerfaust dnia 2011.02.13 23:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Arturo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.02.13 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi bardziej o Twoj opis meczu gdzie twierdzisz że było latwo milo i przyjemnie a wcale to tak latwo z nimi nie było.

Nie martw się mnie Barcelona nie raz do frustracji doprowadzala ;) więc luzik wiem jak to jest.

Powrót do góry
nza
¡Fuera Zidane!

PostWysłany: 2011.02.13 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2011.02.13 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale po co odpisujecie i reagujecie na posty takich dzieci jak judgmentman? Po prostu zlejcie go, czytając forum omijajcie jego posty, odpisujcie na tematy, kwestie poruszony przez normalnych ludzi, jak zauważą że nikt nie reaguje to sobie kiedyś pójdą do piaskownicy. Mecz był dla mnie przezajebisty, Adan bardzo dobrze w bramce. Tak trzymać panowie.

hahahah to z połykiem dobre!

Ostatnio zmieniony przez Domel Madridista dnia 2011.02.13 23:43, w całości zmieniany 1 raz

El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.02.13 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

judgmentman napisał:
Iker_90

Słuchaj, jakby ten mecz się nie toczył to pewnych rzeczy nie zrozumiem:

Jak można dać strzelić bramkę przeciwnikowi, który gra w 10 cały mecz, przy czym w chwili osłabienia drużyna ma pewny jeden punkt nawet gdy nie będzie ryzykować?

Ja rozumiem jakby musieli ten mecz wygrać za wszelką cenę(bo np jest dwumecz w pucharze i odrabiają straty), odkryli się i dostali kontrę. Tak może być, ale dać sobie strzelić bramę i jeszcze dopuścić do takich sytuacji jakie miał np Adebayor? Toż to czyste frajerstwo. Parodia.

Oj słabą masz pamięć, a ja proponuje przypomnieć sobie pewien mecz z 28 kwietnia 2010 roku, rozgrywanego na Camp Nou, gdzie po zakończeniu meczu zostały włączone zraszacze. Czy to aby nie tam pewna drużyna grała od 28 minuty 11 na 10 i strzeliła tylko jednego gola? Nie wiem o co Ci chodzi. To tak samo można się zapytać Almerii, jak można sobie dać strzelić 8 goli? Po prostu Real i Barca są tak lepsze od reszty, że my nawet grając w 10, momentami byliśmy lepsi od Espanyolu i udało się strzelić gola. Sytuacje Adebayora były w końcówce meczu, gdzie musieli atakować. Rozumiem, że według Ciebie mieli się bronić?

Powrót do góry
Maas
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2011.02.13 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://w471.wrzuta.pl/film/9psgPnX8bLz/iker_casillas_red_card.avi

kładzie się ewidentnie jeszcze "busquetsa" zrobił....

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9
Skocz do: