Real Madryt - Levante UD [2-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ciarcia
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2011.02.20 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz może nie był jakiś wybitny w wykonaniu Realu ( o Levante już nie wspomnę ), ale cieszą 3 pkt. i to, że nie ma żadnych kontuzji. Ronaldo zagrał kolejny słaby mecz. Za to Karim zagrał dobre zawody, co zdarza się rzadko ;) Di Maria co zrobił przy tej bramce to poezja. Szkoda, że Adebayor dostał tak mało czasu, bo bardzo wierzę w jego umiejętności. Znając Real, to mecz z Lyonem może być bardzo ciekawy, lecz myślę, że ''Królewscy'' wygrają :-)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
n2
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2011.02.20 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciaracia Ronaldo słaby mecz ? Cały zespół grał słabo ale akurat do Ronaldo nie można mieć specjalnych zastrzeżeń. I czemu ,,kolejny,, ? Benzema dobre zawody ? Dobra strzelił gola ale nic poza tym nie grał.

Powrót do góry
ajan76
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2011.02.22 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wybrałem ten mecz do obejrzenia na żywo ze względu na termin (możliwość wzięcia urlopu) i dostępność biletów, ale przy okazji liczyłem na pogrom gości z walencji . poleciałem do madrytu, zobaczyłem szybko strzeloną bramkę, a później ćwiczenia taktyczne. na trybunach nuda jeszcze większa, byłem trochę zawiedzony

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Skocz do: