Real Madryt - Málaga CF [7-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipcioo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2011.02.27 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czy inaczej, na pewno nie pierwszy raz będzie kolejka w środku tygodnia ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
blancoParuyr
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2011.02.27 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawel27 napisał:
Anioł i Ade w pierwszym składzie. Jednak coś w tym jest, że jak Karim wchodzi z ławy to jakby bardziej się starał. Jestem ciekaw jak publika przyjmie Pelle na SB. ;)

po prostu jak Benzema wchodzi to reszta zawodnikow jest zmeczona i te jego slamazarne ruchy sa maskowane po przez slamazarnosc przeciwnika, przeciez z Lyonem to pobiegl wzdluz pola karnego tak dlugo ze juz Lloris nie wytrzymal czekajac na jego strzal, no i juz zaczal myslec do kogo teraz poda...
A tak poza tym to od dzisiaj niech ktos go sprobuje bronic na tym forum, po wczorajszej koncowce jak Cris mu podawal a on nie wiedzial co sie dzieje... Jak ktos go broni to musi byc zakochana w nim lezba, bo innego wytlumaczenia nie ma...

Powrót do góry
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.02.27 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja go nie bronie, ale na samym koncu dupy mam lige i mecze z deportivo. niech karim strzela w lm i niech w niej gramy jak najdluzej. potem niech huknie w cdr i bede zadowolony. ba bede nawet za tym, by pozostal na nastepny sezon.

fajnie by bylo kopac dupkow i wygrywac ciagle z przecietniakami. cieszyc sie z formy napastnikow w lidze, itd.

ale, zmeczylo mnie to juz troche jednak i mam smaka na wieksze potyczki, wyzwania.

huknac lion, przelamac psychiczna bariere, powalczyc na smierc i zycie o cdr, wznoszac ten puchar, zabierajac go barce. wiem, ze to cholernie trudne i ciezki do zgryzienia orzech, ale o tym marze.

juz za dwa tygodnie zweryfikujemy, czy mamy wreszcie ekipe pucharowa, czy trwa mizeria i popadanie w podniety lania lewakow.

MCF para siempre.
Powrót do góry
n2
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2011.02.27 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don RAUL napisał:
A to pierwszy raz, gdy kolejka jest w środku tygodnia? Z choinki się urwaliście?

Widziałem prawie wszystkie mecze Realu w tym sezonie i chyba pierwszy raz jest kolejka w środku tygodnia... Wiem wiem pewnie w innych sezonach tak było ale ja wcześniej nie oglądałem za dużo meczy.

blancoParuyr napisał:
pawel27 napisał:
Anioł i Ade w pierwszym składzie. Jednak coś w tym jest, że jak Karim wchodzi z ławy to jakby bardziej się starał. Jestem ciekaw jak publika przyjmie Pelle na SB. ;)

po prostu jak Benzema wchodzi to reszta zawodnikow jest zmeczona i te jego slamazarne ruchy sa maskowane po przez slamazarnosc przeciwnika...

Po prostu jak wchodzi z ławki to ma większą motywacje. I tu nie chodzi tylko o mecz z Lyonem ale o wiele wcześniejszych meczów również.

Powrót do góry
zetep
Killing Football

PostWysłany: 2011.02.27 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

n2 napisał:
Widziałem prawie wszystkie mecze Realu w tym sezonie i chyba pierwszy raz jest kolejka w środku tygodnia... Wiem wiem pewnie w innych sezonach tak było ale ja wcześniej nie oglądałem za dużo meczy.

:lol2:

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2011.02.27 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na SB spokojne 3pkt i jakieś 3-0.

Tryczkovsky
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2011.02.27 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak samo jak z Depor? Very Happy

Powrót do góry
Bezimienny
Nołnejm

PostWysłany: 2011.02.27 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z Depor na SB było 5-1

maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2011.02.27 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tryku napisał:
Tak samo jak z Depor? Very Happy

tzn??Gramy u siebie w tym sezonie na SB nie straciliśmy żadnych punktów, więc tym razem będzie podobnie.

ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.02.27 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś musi być ten pierwszy raz.

Powrót do góry
F.C Piter
livin' the dream

PostWysłany: 2011.02.27 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko zeby nie byl 17. kwietnia

Powrót do góry
blancoParuyr
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2011.02.27 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hoszkar napisał:
ja go nie bronie, ale na samym koncu dupy mam lige i mecze z deportivo. niech karim strzela w lm i niech w niej gramy jak najdluzej. potem niech huknie w cdr i bede zadowolony. ba bede nawet za tym, by pozostal na nastepny sezon.

fajnie by bylo kopac dupkow i wygrywac ciagle z przecietniakami. cieszyc sie z formy napastnikow w lidze, itd.

ale, zmeczylo mnie to juz troche jednak i mam smaka na wieksze potyczki, wyzwania.

huknac lion, przelamac psychiczna bariere, powalczyc na smierc i zycie o cdr, wznoszac ten puchar, zabierajac go barce. wiem, ze to cholernie trudne i ciezki do zgryzienia orzech, ale o tym marze.

juz za dwa tygodnie zweryfikujemy, czy mamy wreszcie ekipe pucharowa, czy trwa mizeria i popadanie w podniety lania lewakow.

ja bym sie tak nie rozpedzal bo wszedzie jest ten sam mur do przeskoczenia, dla np Benzemy jeszcze dlugo za wysoki...
Poza tym porownujemy sie z Barca ktora sprowadzila Ville - czyli gwarancje 20 bramek w kazdej druzynie w kazdym sezonie a sprowadzamy wyrzutka ktory potrafil tylko Lechowi strzeli:/ panowie z czym do ludzi? Zlatan strzelil dosc duzo bramek, a i tak nie interesowala ich dalsza wspolpraca, przynajmniej narazie, a my co mecz wierzymy w cud ze Kaka bd mial zmartwychwstanie a Adebayor i Benzema przestana byc drewniani... Z dosc zaufanej reki wiem ze Real przed sezonem nie mial prawie zadnych testow wydolnosciowo - sprawnosciowych, bo Mou tego nie potrzebowal, jak tak patrze na Benzeme, to zaczynam miewac w to watpliwosci, bo byle szczyl potrafi mu zrobic pulapke ofsajdowa, o ile mozna to tak nazwac, bo czasem on wyglada jakby nie wiedzial ze graja z takim przepisem...
Wiem ze nasze gadanie tutaj nic nie zmieni ale zbyt malo wymagamy, za duzo jest tutaj na tym forum takich Kakafanow ktorzy co tydzien pisza te same brednie ze jeszcze Kaka pokaze na co go stac...

[ Dodano: Dzisiaj o 22:30 ]
Mourinho zachowal sobie zatrzymanie rekordu kilku lat bez porazki u siebie na GD:> tak wiec ten pierwszy raz nie bd ani z Malaga ani z Lyonem, chociaz po meczu z Depor nie zdziwie sie jak juz nie bd widac wiary w swoje mozliwosci... W sumie to teraz widzimy ile zalezy od Ronaldo, jak strzelal to bylo wszystko pieknie i kilku darmojadow korzystalo z tego ze juz bylo 3 albo 4 i mozna bylo cos zasadzic, a jak Ronaldo z kilku powodow od 4 kolejek nie strzela to juz reszta druzyny gowno moze zrobic... Mowcie co chcecie ale nie jest zadnym wyczynem sprowadzenie w miare dobrych zawodnikow z Benfici czy tez Bundesligi, wystarczy tylko zaplacic... Co sie stalo z kierunkiem wschodnim typu Bosnia Serbia Chorwacja, albo nawet Ameryka Poludniowa, Wogole to po co Real ma scoutow zatrudnionych tego juz calkowicie nie rozumiem, zeby zobaczyli kto za wyjatkiem Hiszpanow zagral dobrze na Mistrzostwach zeby go sprowadzic?
Na koniec dlaczego BD oglada Lewandowskiego ponad rok, a Real kupuje Khedire za jedna bramke z glowki na mundialu?

[ Dodano: Dzisiaj o 22:32 ]
Mourinho zachowal sobie zatrzymanie rekordu kilku lat bez porazki u siebie na GD:> tak wiec ten pierwszy raz nie bd ani z Malaga ani z Lyonem, chociaz po meczu z Depor nie zdziwie sie jak juz nie bd widac wiary w swoje mozliwosci... W sumie to teraz widzimy ile zalezy od Ronaldo, jak strzelal to bylo wszystko pieknie i kilku darmojadow korzystalo z tego ze juz bylo 3 albo 4 i mozna bylo cos zasadzic, a jak Ronaldo z kilku powodow od 4 kolejek nie strzela to juz reszta druzyny gowno moze zrobic... Mowcie co chcecie ale nie jest zadnym wyczynem sprowadzenie w miare dobrych zawodnikow z Benfici czy tez Bundesligi, wystarczy tylko zaplacic... Co sie stalo z kierunkiem wschodnim typu Bosnia Serbia Chorwacja, albo nawet Ameryka Poludniowa, Wogole to po co Real ma scoutow zatrudnionych tego juz calkowicie nie rozumiem, zeby zobaczyli kto za wyjatkiem Hiszpanow zagral dobrze na Mistrzostwach zeby go sprowadzic?
Na koniec dlaczego BD oglada Lewandowskiego ponad rok, a Real kupuje Khedire za jedna bramke z glowki na mundialu?

Powrót do góry
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.02.27 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie wcale nie rozpedzam, a juz tym bardziej nie porownuje z ekipa kompletna, maszynka do zdobywania bramek. wiem gdzie jestesmy i nie wiem tylko na co nas stac. a na to pytanie odpowiedza wlasnie spotkania o najwyzsza stawke z chocby ljonem i w tejze nieszczesliwej osemce.

uwazam, ze prawdziwy potencjal tej powstajacej druzyny bedziemy wstanie zobaczyc w przyszlym sezonie, jesli tylko zaden idiota nie wpadnie na genialny plan b i zwolnienie w razie niepowodzen, mou.

benz poki co w lidze prezentuje sie zle, natomiast innego go widze w pucharach i mysle, ze ma faktyczne szanse zostac naszym drugim anelka. co do samego emanuela, to smutno mi, ze masz tak malo rozwiniete info o tym chlopaku, ze wypisujesz takie dyrdymaly. polecam lekture jego kariery.

w sumie to narazie widzimy goryle we mgle, a scislej ciagle glodna, szukajaca trybu druzyne, raczkujaca i bez wyrazu, acz z zebem.

osobiscie zachowuje spokoj i ufam portugalczykowi.

MCF para siempre.
Powrót do góry
blancoParuyr
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2011.02.28 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawel27 napisał:

po prostu jak Benzema wchodzi to reszta zawodnikow jest zmeczona i te jego slamazarne ruchy sa maskowane po przez slamazarnosc przeciwnika, przeciez z Lyonem to pobiegl wzdluz pola karnego tak dlugo ze juz Lloris nie wytrzymal czekajac na jego strzal, no i juz zaczal myslec do kogo teraz poda...
A tak poza tym to od dzisiaj niech ktos go sprobuje bronic na tym forum, po wczorajszej koncowce jak Cris mu podawal a on nie wiedzial co sie dzieje... Jak ktos go broni to musi byc zakochana w nim lezba, bo innego wytlumaczenia nie ma...

Powrót do góry
Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2011.02.28 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczę, że CR coś strzeli - w końcu Malaga ma najsłabszą defensywę.
hoszkar napisał:

Ja ligi nie mam na samym końcu dupy, ale jeśli idzie o Karima to się zgodzę. Choć wkurwia mnie fakt, że piłkarz za 35 mln dobrze gra tylko z ławki lub kilka meczy w sezonie :|

Inna sprawa, że jeśli nic nie wygramy - a Karim zacznie zawodzić także w pucharach - to sorry Winnetou...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8
Skocz do: