Mecze w Multikinie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Multimedia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak oceniasz mecze w Multikinie?
Świetna jakość i atmosfera
38%
 38%  [ 5 ]
Tylko świetna jakość :)
38%
 38%  [ 5 ]
Średnio
15%
 15%  [ 2 ]
Ogólnie do dupy
7%
 7%  [ 1 ]
Głosowało Użytkowników : 13
Wszystkich Głosów : 13
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
joonecky
Trener
Trener

PostWysłany: 2011.03.19 19:10    Temat postu: Mecze w Multikinie Odpowiedz z cytatem

Temat zakładam, ponieważ zastanawiam się, gdzie obejrzeć 5 marca mecz z Tott'em. Dwie alternatywy to mecz u kumpla na nSPORCIE i właśnie MultiKino. Był już ktoś w MultiKinie? Jaka atmosfera?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2011.03.19 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy na jaką publikę trafisz :P Ja byłam na spotkaniu Arsenal-Manchester. Przeważali kibice Manu i dość głośno i wesoło się bawili ;) Co moment śpiewali swoje przyśpiewki i biegali po sali jak Manu zdobywali gola. A obejrzeć jakikolwiek mecz na takim ekranie za taką cenę na prawdę jest warto ;)

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2011.03.19 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ile taki bilecik kosztuje?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Helga
Chosen.1

PostWysłany: 2011.03.19 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze strony Multikino.pl

Ceny biletów:
Ulgowe 14 zł
Normalne 19 zł

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Manamana
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2011.03.28 01:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem na finale Ligi Mistrzów Inter-Bayern, zgadzam się że zależy na jaką publikę trafisz, jak ja byłem była pełna sala w Koszalinie i było całkiem OK.
Jakość i atmosfera bardzo dobre, już nie mówiąc o latającej po Bernabeu kamerze Smile, momentami można było poczuć się jak w Madrycie...

Teraz również się wybieram na mecz z Tott 5 kwietnia bo nie mam n tylko Cyfre+ a Lider TV zaczął kodować program jak są mecze, mimo że mecze Realu zawsze tam oglądałem, jak był mecz Barca-Arsenal, zakodowali i wolę pójść do kina niż czytać relacje tekstowe...

Powrót do góry
Rafal85r
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2011.03.28 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Multikino napisał:
W najbliższym czasie pokażemy mecze: 5 kwietnia: Real Madrid - Tottenham; 6 kwietnia: Barcelona - Shakhtar Donetsk; 12 kwietnia: Man. United - Chelsea; 13 kwietnia: Tottenham - Real Madrid. Transmisje od 20:30.

W na stronie Multikina w komentarzach też się kłócą że pokazują wiecznie faworyzowaną barcę i mecz do jednej bramki zamiast "bitwy o Anglię" :>
A wybrali ją bo podobno zawsze najwięcej kibiców przychodzi na mecze barcy :/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
joonecky
Trener
Trener

PostWysłany: 2011.04.06 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem wczoraj w Łodzi. Jakość powalająca. Oglądanie na wielkim ekranie to jest to Po każdej bramce Królewskich głośne: "JEST!" i oklaski Brawo!. Chętnie wybiorę się na Barce <jupi>

Powrót do góry
Rafal85r
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2011.04.06 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mi też się bardzo podobało Smile Głównie dzięki kolesiowi który dopingował królewskich najgłośniej na sali i siedział nie daleko mnie, więc ponuro nie było Smile Na pewno chcę jeszcze raz Multikino odwiedzić Smile Efekt zajebisty kiedy królewscy strzelają bramkę choć na pewno atmosfera mogła by być jeszcze lepsza ale trudno ją zapewnić kiedy kibicuje się zagranicznej drużynie i nie można sypać przyśpiewkami na lewo i prawo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Manamana
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2011.04.06 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Koszalinie też Oklaski po każdej bramce, choć było paru kibiców Tottenhamu a raczej Barcy.Atmosfera nie powalała ale źle nie było.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Multimedia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: