Real Madryt - Sporting Gijón [0-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2011.04.03 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko mi dojść do siebie po tym meczu. Jestem strasznie rozżalony, jest mi najzwyczajniej w świecie przykro.Z klubami pokroju Gijon powinniśmy wygrywać bez większych problemów, zwłaszcza u siebie, nawet bez czterech piłkarzy z podstawowego składu.
Gdybyśmy zremisowali, to byłbym wkurwiony. Z tym, że liga jest przegrana pogodziłem się już jakiś czas temu i nie widziałem żadnych przesłanek ku temu, by wyprzedzić Barkę. Ale przegraliśmy u siebie z pionkami, w dodatku zjebaliśmy Mourinho ten piękny rekord. Tego mi żal. Choć z drugiej strony putki mają jeden powód mniej do napinki - to nie Barcelona przerwała tę passę.

Jest mi jeszcze bardziej przykro, jak sobie wyobrażę, co zrobi z nami Tottenham we wtorek, jeśli tak się zaprezentujemy.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
TadX
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2011.04.03 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukecik napisał:
Jest mi jeszcze bardziej przykro, jak sobie wyobrażę, co zrobi z nami Tottenham we wtorek, jeśli tak się zaprezentujemy.

Nie kracz ;) Po mojemu, może to trochę głupio zabrzmi, ale lepiej jest wygrać LM i CdR niż walczyć do upadłego w lidze tylko po to, by zachowywać jakieś iluzoryczne szanse na wygranie Ligi. W tym sezonie Barca zdominowała Ligę i trzeba się z tym pogodzić. Real na chwilę obecną jest gorszy od Barcy dlatego (między innymi), że mamy młodą drużynę, pierwszy sezon z nowym trenerem, więc nie możemy oczekiwać wielkich cudów. Choć i tak według mnie jest bardzo dobrze. Powinni się skupić na LM i CdR. Ligę deczko odpuścić a w przyszłym sezonie już jak najbardziej walczyć o triplete.

Powrót do góry
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.04.03 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyranitar napisał:
W normalnej lidze, byłby to tylko przegrany mecz i stracony rekord. Ile razy już Arsenal 'tracił szanse na mistrzostwo' w tym sezonie, żeby okazało się po 2-3 kolejkach, że dalej są w grze? To jest normalna liga.

Głupoty. W żadnej normalnej lidze lider w formie nie przegrałby 3 meczów na 8 pozostałych, z czego ma jeden poważny wyjazd do wicelidera i trzy wyjazdy do drużyn z 2 dziesiątki. W dodatku wicelider musiałby wszystko wygrać. W żadnej lidze nie jest to normą.

Lider angielskiej ma 3 porażki w przeciągu całego sezonu, francuskiej i niemieckiej także po trzy, włoskiej cztery. Lider najrówniej grający zarówno u siebie na podwórku, jak i na arenie europejskiej, nie powinien przegrać 3/8 pozostałych meczów. W żadnej lidze.

Powrót do góry
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2011.04.03 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W żadnej lidze lider nie będzie miał 100pkt na koniec sezonu. Uwzględnij to w swoich super skomplikowanych obliczeniach.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Yaguarek
Ka-boom!

PostWysłany: 2011.04.03 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

minusek napisał:
Lider angielskiej ma 3 porażki w przeciągu całego sezonu, francuskiej i niemieckiej także po trzy, włoskiej cztery.
A ile remisów? Jakby nie patrzeć tracisz na nim 2 punkty. Aby Cię wyręczyć: Manchester 9 remisów, Milan 8, Lille 10, Borussia 5. Dla przypomnienia, my 4 remisy, 3 porażki (tylko 1 u siebie). No i w jakiej lidze (portugalską możesz sobie odpuścić), lider po 30 kolejkach ma 3 remisy i 1 porażkę? Tylko te kosmiczne liczby sprawiają, że nasza sytuacja jest beznadziejna.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.04.03 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To był strasznie smutny mecz. Rozpoczęło się pięknie, ukoronowanie wspaniałej kariery Ronaldo, niestety im dalej tym gorzej. Od początku meczu wyglądało to słabo, ciężko po tym spotkaniu wyróżnić kogokolwiek, cała drużyna zawiodła. Po straconej bramki nie było, już nadziei na nic więcej niż jeden punkt, ostatecznie nawet to się nie udało.
Smutny mecz, zakończenie wspaniałej passy Mourinho i w moim przypadku utrata nadziei na wygranie ligi.

Powrót do góry
Un Mítico Blanco.
yihad mourinhista

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2011.04.03 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AdamK napisał:
w moim przypadku utrata nadziei na wygranie ligi.

Nie tylko w Twoim :]

Powrót do góry
Mr Yoda
AlvaroCap17an

PostWysłany: 2011.04.03 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co było przyczyną nie zaliczenia bramki Carvalho? faul czy piłka opuściła wcześniej boisko?

Passion, yet serenity.
Chaos, yet harmony.
Death, yet the Force.
Powrót do góry
F.C Piter
livin' the dream

PostWysłany: 2011.04.03 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wg mnie sedzia liniowy pokazal ze pilka byla juz poza boiskiem.

Powrót do góry
A.S
La Saeta Rubia

PostWysłany: 2011.04.03 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba tak, bo Pablo zaczynał wtedy z 'piątki'

minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.04.04 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@tyranitar, Yaguarek

Nie zrozumieliśmy się. Jeśli weźmiemy całą sytuacją, to racja, to jest coś nienormalnego. Ja natomiast pisałem o tym:

Cytat:
W normalnej lidze, byłby to tylko przegrany mecz i stracony rekord. Ile razy już Arsenal 'tracił szanse na mistrzostwo' w tym sezonie, żeby okazało się po 2-3 kolejkach, że dalej są w grze? To jest normalna liga.
,

jakoby normalnym było, by lider z 8 punktami nad drugim zespołem, przy pozostałych 8 meczach, stracił przewagę. W takim kontekście odebrałem ten tekst. A we wszystkich ligach taka sytuacja byłaby niezwykła.

Powrót do góry
Bezimienny
Nołnejm

PostWysłany: 2011.04.04 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

że tak zapytam, a co wam da takie biadolenie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strona 14 z 14
Skocz do: