Real Madryt - FC Barcelona [1-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2011.05.05 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:lol2:

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Rafal85r
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2011.05.06 00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiecznie, tylko w półfinale LM i trochę w pierwszym meczu z Lyonem. Po prostu Real broni swoich praw. Nieliczni mają inne zdanie ale ja tak jak większość fanów Realu Madryt jak i osób które nie są kibicami Realu Madryt czuję się wychujany przez sędziów. Jeszcze jak doszła od mnie wczoraj informacja że osobą odpowiedzialną za przydzielanie arbitrów na mecze LM jest Villar, wielki fan Barcelony, prezes hiszpańskiego związku piłki nożnej i 3 viceprezes UEFY. Gdyby nie pomyłki sędziowskie pewnie nie byłoby tyle żalu po odpadnięciu z LM. Jakoś po porażce 5:0 w poprzedniej rundzie płakałem ale na nic się nie uskarżałem bo było to w pełni zasłużone zwycięstwo Barcelony, teraz uważam że odebrano nam szanse uczciwej walki o finał, kto własnoręcznie wywalczy dobry wynik ten znajdzie się w finale (nie mylić kto będzie lepiej grał, albo ładniej, bo tu o wynik chodziło który w obu meczach został wypaczony).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Strona 23 z 23
Skocz do: