Real Madryt - FC Barcelona [Półfinał LM - I mecz] [0-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Muszyn
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2011.04.29 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak raol, który jest nikim jeżeli chodzi o trenerkę, może się wypowiadać co miał zrobić Mourinho. :|
Cristiano i Di Maria po zejściu Pepe cofnęli się i bronili, poza tym z przodu też jest potrzebny ktoś kto będzie wywierał presję na obrońcach Barcy, bo przecież to oni głównie rozgrywają piłkę.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
raol
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2011.04.29 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze. Jestem nikim jesli chodzi o trenerke. Geniusz jak zwykle mial racje, dlatego wjebal 2-0. Amen.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
stoki17
Jose Mourinho.

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2011.04.29 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, Geniusz miał rację i wygrał pierwszy od trzech lat puchar dla Madrytu, w pierwszym sezonie pracy. Wygrywając z tą "wielką", "niepokonaną", "najczystszą", "najszlachetniejszą" i "najszczodrzejszą" drużyną w historii futbolu. Przerywając tym samym serię sześciu meczów bez zwycięstwa w GD. Dziękuję, mi wystarcza jak na pierwszy sezon. Powiedziałem sobie, że na nic nie liczę przed sezonem, czekając na sławny drugi rok pracy The Special One. A że apetyt rośnie w miarę jedzenia to tylko pewien miłośnik ludzi małych pod każdą postacią zabrał mi emocje związane z równą walką o awans do finału Champions League. Nigdzie mi się nie śpieszy, poczekam jeszcze rok na La Decimę. Szkoda tylko, że nie będzie tak jak powiedział Mou. Szkoda, że nie awansuje drużyna, która zasłuży na awans po 180 czy 210 minutach, bo jedna z nich może polegać nie tylko na swoich umiejętnościach, ale także na słynnym systemie 4-3-3-3.

iSer del Barça es ser subnormal!
Powrót do góry
raulitko
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2011.04.29 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raol napisał:
Dobrze. Jestem nikim jesli chodzi o trenerke. Geniusz jak zwykle mial racje, dlatego wjebal 2-0. Amen.

Człowieku, o czym ty w ogóle gadasz. Odrobinę więcej obiektywizmu. Rozumiem, jesteś kibicem barcelony. Rozumiem. Ale to nie zmienia faktu, że barcelona nie zagrała rewelacyjnego meczu... Właściwie to do czerwonej kartki zagrała niewiele... Mou widział, co działo się na pucharze króla, że w drugiej połowie gra realu usiadła, więc prawdopodobnie obmyślił, aby pierwszą połowę przegrać spokojnie, a w drugiej zagrać bardziej ofensywnie. No, ale.. wiadomo co się stało.

I już pomińmy fakt, że Alves symulował i Pepe dostał czerwoną. Nie ważne. Sędzia podjął taką decyzję, od czasu do czasu zdarza się, że sędzia popełnia błąd i to nie jest nic niepokojącego... do czasu. Do czasu, kiedy nagle się okazuje, że takie pomyłki zazwyczaj zdarzają się w ważnych meczach barcelony, i nigdy w stosunku do graczy barcelony.
Teraz mogę napisać to samo pytanie, które zadał Mou: Dlaczego tak jest?Nic nie insynuuję. Po prostu się zastanawiam. Błędy sędziowskie powinny się mniej więcej rozkładać równomiernie. To cholera dla czego nigdy nie jest podszkodowana barcelona.

I nie pisz tutaj, że padały bramki ze spalonego, że Adebayor powinien dostać czerwoną itd. Wiadomo, powinien. Ale z drugiej strony, kiedy jest największa agresja w piłkarzach? Kiedy mają poczucie niesprawiedliwości. Mogli mieć w tym meczu takie poczucie? Moim zdaniem mogli.
Spalone? Spalony to zupełnie inna para kaloszy. Jako kontrprzykład od razu można podać sytuacje, kiedy spalonego nie było, a sędzia odgwizdał.

Dla was każda defensywna gra to od razu "autobus". Nie ważne, że autobus jest na połowę boiska (bo tak to mniej więcej wyglądało przez większość meczu 11 na 11, niekiedy nawet kawałek ponad połowę). Kto powiedział, jak należy grać w piłkę? Barcelona ustala standardy, jest wzorem poprawności? Grajcie sobie jak chcecie, ale szanujcie też inne filozofie gry.

A co do samego meczu... Cała ta afera skutecznie przyćmiła aspekt piłkarski. Właściwie to człowiek po oglądnięciu meczu pamięta tylko faule, niesportowe zachowanie, przepychanki.. Szkoda. Myślę, że każdy kibic, czy to Realu, czy barcelony, wolałby, aby wynik tego meczu został ustalony w normalnej konfrontacji, bez błędów sędziowskich. Gdyby Real przegrał uczciwie 2-0, ukłoniłbym się barcelonie i stwierdził "byli lepsi, trudno". Ale takie coś? Ciężko mi przyjąć taką niesprawiedliwość, nawet mimo tego, że nie jestem fanatykiem.

Powrót do góry
moureees
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: 2011.04.30 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błędy rozkładają się podobnie. Była wklejana analiza kiedyś. 15 kontrowersyjnych decyzji w meczach Barcelony, 8 na jej niekorzyść, 7 na jej korzyść.

Kartki przeciw Mourinho? Pretensje można mieć tylko do tej kartki Pepe, Motta dostał drugą żółtą kartkę zgodnie z przepisami, cóż poradzić, że za przypadkowe uderzenie należy karać żółtkiem - nie podoba się, to słać wnioski do FIFA. Van Persiego nie powinno być po 45 minutach, w minucie 27 przejechał się po achillesach Messiego i sędzia nic nie pokazał. Na San Siro był gol ze spalonego, niepodyktowany karny na Alvesie, kolejny karny na Camp Nou, do tego niejasna do dzisiaj sytuacja z ręką Yaya Toure. Jak się ma kontrowersyjna czerwona kartka dla Abidala w meczu z Chelsea, do rzekomego spisku na rzecz Barcy? Oprócz fatalnej postawy Ovrebo, trzeba pamiętać o nieodgwizdanym karnym na Henrym w pierwszym meczu i niewyrzuceniu Ballacka. Radzę również obejrzeć z czego okradli sędziowie Chelsea w dwumeczu z Interem rok temu. Nie ma żadnego spisku, a tym samym pytanie Mourinho nie ma sensu.

Powrót do góry
raol
wiejski głupek
wiejski głupek

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2011.04.30 07:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raulitko napisał:
raol napisał:

Człowieku, o czym ty w ogóle gadasz. Odrobinę więcej obiektywizmu. Rozumiem, jesteś kibicem barcelony. Rozumiem. Ale to nie zmienia faktu, że barcelona nie zagrała rewelacyjnego meczu... Właściwie to do czerwonej kartki zagrała niewiele... Mou widział, co działo się na pucharze króla, że w drugiej połowie gra realu usiadła, więc prawdopodobnie obmyślił, aby pierwszą połowę przegrać spokojnie, a w drugiej zagrać bardziej ofensywnie. No, ale.. wiadomo co się stało.

A gdzie ja pisze, ze zagrala rewelacyjnie...W ogole czytales wczesniejsze posty czy piszesz to wszystko na podstawie tylko tego zacytowanego?

Barcelona NIE zagrala rewelacyjnie. Do czerwonej kartki zagrała NIEWIELE. Zgadzam sie, nigdzie nie napisalem, ze było inacczej. Kwestionuje jedynie reakcje geniusza po utracie Pepe, tylko i wylacznie o to mi chodzi. (Nawet tyranitar przyznal mi racje Surprised).

stoki17 napisał:
Tak, Geniusz miał rację i wygrał pierwszy od trzech lat puchar dla Madrytu, w pierwszym sezonie pracy. Wygrywając z tą "wielką", "niepokonaną", "najczystszą", "najszlachetniejszą" i "najszczodrzejszą" drużyną w historii futbolu. Przerywając tym samym serię sześciu meczów bez zwycięstwa w GD. Dziękuję, mi wystarcza jak na pierwszy sezon. Powiedziałem sobie, że na nic nie liczę przed sezonem, czekając na sławny drugi rok pracy The Special One. A że apetyt rośnie w miarę jedzenia to tylko pewien miłośnik ludzi małych pod każdą postacią zabrał mi emocje związane z równą walką o awans do finału Champions League. Nigdzie mi się nie śpieszy, poczekam jeszcze rok na La Decimę. Szkoda tylko, że nie będzie tak jak powiedział Mou. Szkoda, że nie awansuje drużyna, która zasłuży na awans po 180 czy 210 minutach, bo jedna z nich może polegać nie tylko na swoich umiejętnościach, ale także na słynnym systemie 4-3-3-3.

Jest i Stoki. Oczywiscie wjebales sie w ogole nie w temat, ale to szczegol.

'Rozmawiamy' na temat tego, czy geniusz mial racje w srode, w meczu LIGI MISTRZOW. A dokladniej - czy mial racje nie robiac NIC, kompletnie NIC po czerwonej kartce dla Pepe. Ale Ty wpierdalasz sie kompletnie nie w temat i zaczynasz jazdy ala Baniak...

Powrót do góry
Rusty
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2011.04.30 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe co napisał w liściku do Karanki. Trzeba przyznać, że dziwnie się zachował, nie robiąc nic, ale może miało to jakiś sens dla niego. Kto to wie.

Powrót do góry
popo205
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2011.04.30 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barca po każdym większym meczu płacze i trzeba to powiedzieć, że to nie wina drużyny przeciwnej lecz Guardioli, bo to on wymyślił taki styl że będą ich faulować ile wlezie.
Raol widzisz wy się kłociliście, że nie było spalonego my się kłócimy że nie mialo być czerwonej, ale my chyba mamy gorsza sytuacje, bo go nie dotknal a wylecial z boiska

raulitko
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2011.04.30 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raol napisał:
raulitko napisał:
raol napisał:

A gdzie ja pisze, ze zagrala rewelacyjnie...W ogole czytales wczesniejsze posty czy piszesz to wszystko na podstawie tylko tego zacytowanego?

Barcelona NIE zagrala rewelacyjnie. Do czerwonej kartki zagrała NIEWIELE. Zgadzam sie, nigdzie nie napisalem, ze było inacczej. Kwestionuje jedynie reakcje geniusza po utracie Pepe, tylko i wylacznie o to mi chodzi. (Nawet tyranitar przyznal mi racje Surprised).

A to co innego, rzeczywiście nie przyłożyłem się za bardzo do tematu.
Moim zdaniem ogólnie po kartce było w miarę ok... Inna sprawa, że nie wiem po co na boisko wszedł Ozil, a potem Adebayor.

Powrót do góry
stoki17
Jose Mourinho.

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2011.04.30 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raol napisał:
'Rozmawiamy' na temat tego, czy geniusz mial racje w srode, w meczu LIGI MISTRZOW. A dokladniej - czy mial racje nie robiac NIC, kompletnie NIC po czerwonej kartce dla Pepe. Ale Ty wpierdalasz sie kompletnie nie w temat i zaczynasz jazdy ala Baniak...

Nie będę się powtarzał. W temacie o Jose wszystko napisałem, zgodnie z tym co widziałem. Ale jeśli ty negujesz geniusz tego człowieka, to szybciutko sprowadziłem na ziemię ciebie i twój iloraz inteligencji, któremu bardzo mało brakowało, aby na tę ziemię się dostać.

iSer del Barça es ser subnormal!
Powrót do góry
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2011.04.30 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej żaluję tej drugiej bramki, gdy skrzat nas ośmieszył, ale cóż może to i lepiej ? Może gdybyśmy przegrali `tylko` 1:0 Mourinho w dalszym ciągu nie zdecydowałby się na va bank ? Teraz nie pozostało nam nic innego jak atakować i wrócić na tarczy lub z tarczą.

JanWinnicki
Putka
Putka

PostWysłany: 2011.04.30 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panowie! na zachodnich forach (wloskich milanu, romy, juventusu), angielskich (united, liverpool), francuskich, niemieckich... etc jada z wami potwornie! caly swiat zobaczyl wasze proby oszustwa i zaklamanie, caly swiat otworzyl Oczy na te wasze "9" pucharow, i juz dzis wszyscy wiedza jak to bylo zdobywane. az mi zal jest samej instytucji jak bardzo jest ponizana w oczach europejczykow. a juz w samej hiszpanii dzieja sie rzeczy wrecz niewiarygodne! oto naczylny szef AS-a, pan Relanio, zaatakowal wczoraj mourinho! odworcil sie plecami do tego co sie dzieje w klubie! to chyba pierwszy taki przypadek w historii madrytu! jesli dolozymy do tego to co wyprawia sie na marce, gdzie brutalnie zostaje zdeptamny przez cala hiszpanie mourinho - sondy w ktorych udzial bierze po 150tys uzytkownikow obnazaja rzeczywisc z jaka mamy do czynienia na polwyspie iberyjskim! dzieje sie panowie dzieje!!! jestescie obecnie wrogiem publicznym numer 1! wspolczuje , ale moze kiedys wrocicie do swojego club senior - o ile wiecie co to jest .
pozdrawiam uszatki! podniesiemy ten puchar na WEMBLEY!

Powrót do góry
Yaguarek
Ka-boom!

PostWysłany: 2011.04.30 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwiń, wyjaśnij, oświeć.

Powrót do góry
Arturo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.04.30 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
podniesiemy ten puchar na WEMBLEY!

Chciałbym zobaczyć Twoją minę jak byloby inaczej..Smile

masz bujna wyobraźnię z tym wrogiem publicznym nr 1.. Jada Nas za to że sedzia nieuczciwie dal czerwona kartkę, że filmy i fotki pokazują coś innego, że wlasnie w meczach z Wami kluby z anglii, wloszech czy hiszpanii są poszkodowane i to wlaśnie dlatego z Nami jadą?

Cisną się na usta różne słowa określające Twoją osobę ale daruje sobie bo to i tak nic nie zmieni...

pozdrawiam

Powrót do góry
lloron
Kibic
Kibic

Zakaz pisania

PostWysłany: 2011.04.30 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze - historia jego postów -> nie było go po finale CdR

Po drugie - on jest światowy i obeznany i nic nie musi wyjaśniać. On wie co się dzieje na zachodnich forach, światowa opinia rzuciła się na Real Madryt, zwłaszcza w hiszpanii gdzie w ankiecie zagłosowało 150 tys. ludzi, co z tego, że to jest ledwo 1/10 tego ilu kibiców ma Real w samej katalonii, a i przecież sami kibice Realu tych 150 tys. nie tworzą. Jesteśmy pośmiewiskiem, taka jest prawda. 9 pucharów było zdobywane przez żołnierzy w szatni i oszustwa, Zidane pisze na swoim blogu gorzej niż Kowalczyk, niestety nie doczekamy się tłumaczenia, bo Janek jest zajęty prowadzeniem swojej firmy. Oczywiście wielkiej, światowej. Gdzie ma ludzi do czyszczenia monitorów gdy je opluje ze śmiechu.

Nie jesteśmy godni.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 39 z 41
Skocz do: