Kaká (cz. 3)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 247, 248, 249, 250  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leonardo
Stansfield

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.11.25 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Trzeba sprzedać. Nie ma innego wyboru. Ozila też sprzedamy, jeżeli w ogóle dojedzie u nas do 30-tki.
Tak samo jak sprzedaliśmy, Ronaldo, Beksa, Carlosa

Nie. Trzeba było zostawić 100 letnich, otyłych i nienadających sie już praktycznie do niczego (co pokazała ich późniejsza kariera) imprezowiczów z Brazylii. Prelude na dyrektora ds sportowych Realu !
Pomijam fakt, że mówimy tu o piłkarzach dla Madrytu zasłużonych, więc nie wiem co ma do tego Ricardo "piaszczę już 4 sezon"Kaka.

Prelude napisał:
Masz rację, bo kim jest Ricardo Kaka zwykłym śmieciem, nic nie wygrał nic nie osiągnął. To nie jest legenda piłki nożnej, to nic w porównaniu z Ozilem czy Modricem.

:lol2: Obrońcy Kaki są naprawdę komiczni. Tak, Kaka piłkarsko od 4 lat jest już nikim, tak samo jak Szewczenko po odejściu do Chelsea, Rivaldo do Milanu, Raul od 2004, czy Ronaldinho pod koniec gry w Barcelonie.

Te wasze płacze, że wypomina mu się zarobki są również przekomiczne.
Z wami jest taki problem, że jesteście bardziej fanami piłkarzy niż klubu, ale nie sądziłem, że to może być aż tak silne.
Trzeba naprawdę nie mieć wstydu żeby bronić gościa, który ogołocił nas ze 100 mln i nie chce odejść.Wręcz chcecie żeby został i ruchał nas co roku na 10 mln. Gościa, którego rolę mógłby pełnić przeciętniak pokroju Canalesa czy Vaarta i nie byłoby żadnej różnicy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Prelude
Nowa Era

PostWysłany: 2012.11.25 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że Ciebie pracodawca nie wypierniczy z pracy argumentując: jesteś stary i zarabiasz za dużo.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Leonardo
Stansfield

PostWysłany: 2012.11.25 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zarabiałbym zamiatając podłogi w biurach, to nie miałbym pretensji do nowego szefa, że zwolnił mnie, bo dostaje 20 tys na miesiąc.
Tak mniej więcej wygląda sytuacja Kaki.

Wielkie kluby to nie Caritas. Jeśli piłkarze zbliżają się do końca keriery,są przez bardzo długi czas bez formy, w dodatku nie dbający o siebie (tu mowa o Ronaldo i Carlosie) to sie ich sprzedaje.

Ostatnio zmieniony przez Leonardo dnia 2012.11.25 12:50, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Clif
21st Century Schizoid Man

PostWysłany: 2012.11.25 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozpierdalają mnie ludzie, którzy bronią Kaki argumentem "z Oezila"

Obczajcie ostatnie dwa sezony, to może zauważycie, czemu Niemiec wyrobił sobie kredyt zaufania, w przeciwieństwie do tego ogóra z Brazylii.

W ogóle te argumenty są komiczne. Kaka nie gra - "Czemu Kaka nie wszedł, mógł pomóc, pracuje, zasłużył". Kaka wchodzi i pokazuje, ze nie pomoże i nie zasłużył : "nie ma się co przypierdalać, ktoś inny jest gorszy, a tak w ogóle to jakby grał to by miał formę". I tak kółko się zamyka.

Stara szkoła jeszcze z czasów "popisów" Raulity. Zawsze ktoś był gorszy, zawsze Raul walczył i klaskał, a tak w ogóle to wielkich zawodników się nie tyka, a opierdol należy się innym.

Stat Crux Dum Volvitur Orbis
Powrót do góry
Prelude
Nowa Era

PostWysłany: 2012.11.25 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak chrzanić możemy na Kakę, że nam nie wygrał meczu, a tymczasem to że reszta gra gówno, to nic. Mają przecież kredyt zaufania z poprzednich dwóch sezonów. To jak w końcu oceniamy za teraz czy za historię, bo się pogubiłem.

Powrót do góry
Clif

PostWysłany: 2012.11.25 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Kakę się wjeżdża, bo jest zwykłą pokraką, expiłkarzem, który powinien tańczyć wraz z Ronaldo Gangnam Style a nie kopać piłkę.
Oezil to nasz najlepszy asystent w poprzednich dwóch sezonach, przeżywający obecnie dramatyczne załamanie formy.

Jeśli nie dostrzegasz tej subtelnej różnicy, to przykurw się do Cristiano, bo wczoraj zagrał niczym Paweł Brożek.

Powrót do góry
Prelude
Nowa Era

PostWysłany: 2012.11.25 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nadal nie widzę związku z tym, że to Kaka zagrał najgorszy mecz wczoraj i przegrał nam spotkanie.

Dlaczego w takim bądź razie potrzebowaliśmy Kakę? Dlaczego Ozil nam tego meczu wczoraj nie wygrał?

cenię Ozila. Po prostu nie ogarniam tej napinki za wczoraj w stosunku Kaki, aż tak bardzo.

Powrót do góry
Alternative
Libertarianin
Libertarianin

PostWysłany: 2012.11.25 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prelude napisał:
Mam nadzieję, że Ciebie pracodawca nie wypierniczy z pracy argumentując: jesteś stary i zarabiasz za dużo.

Ale pod SŁUSZNYM zarzutem "nie ogarniasz swojej pracy" robotę może stracić każdy z nas. :]

http://mises.pl/blog/2003/12/02/62/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Clif

PostWysłany: 2012.11.25 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie napisałem, że to Kaka przegrał nam mecz? Obrzydza mnie jego gra to tu wpadam i piszę, tyle. Nie sądzę, ze musze obskoczyć wczesniej tematy reszty jedenastki, żeby móc skrytykować Brazylijczyka.

Napinka na Kakę to kumulacja 4 lat piachu, który prezentuje, połączona z wkurwieniem jego zarobkami i pamięcią piłkarza którym był. Przecież to jasne i oczywiste.

Powrót do góry
Ines
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2012.11.25 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apropo porównania Kaki do Torresa. Ten przynajmniej w półfinale bramkę strzelił.

Jeszcze z 2 miechy temu jak czytałam, że się stara, że te 2 treningi dziennie łoi to miałam mglistą nadzieję, że ruszy. No cóż, kompletnie nic nie pokazuje. Chociaż w sumie nie, wyjdzie sobie we wtorek załoi brameczkę i będziemy się cieszyć, że jest w formie, bo sobie nastrzelał 3 (?) ligowcom (chociaż z tego co pamiętam w 1 meczu u nich też piach pokazał). Jak dla mnie on się sprawdza tylko medialnie. Mamy Kakę, ale właśnie teraz ten Kaka swoją pensją i samym byciem zajmuję nam miejsce, a za jego pensje dwóch grajków i to porządnych można byłoby mieć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Mr.305
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2012.11.25 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby miał choc troche honoru i ambicji i naprawde zalezałoby mu na Mundialu to odszedłby chuj wie gdzie byleby grac...Niech idzie do Brazylii bd robił tam za Boga...On złapie forme pojedzie na mundial a my pozbedziemy sie balastu..Wszyscy będą zadowoleni..

browar
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2012.11.25 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś tam Orłowski wczoraj mówił o Londynie, więc może już niedługo. Myślę, że gość utwierdzi się w przekonaniu, że to jest jego koniec w Realu i da już sobie spokój.

Powrót do góry
raf1124
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.11.25 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że mimo tego, że Kaka od początku w Realu gra słabo i niby wszystkich do tego przyzwyczaił, to z każdym jego wejściem wszyscy mają nie wiadomo jakie wielkie oczekiwania. Taki Oezil w tym sezonie nic nie gra, to jest nie znaczące bo przez dwa sezony miał parenaście asyst (w ostatnim sezonie nie tak znaczeni więcej od kaki biorąc pod uwagę ilość minut, ale to było już omawiane); Callejon jest taki słaby, że każda jego jakaś przypadkowa bramka to wielka podnieta mimo, że większość jego wejść i czas spędzony na boisku to totalne dno, nic nie wnoszące.

Oczywiście wszyscy tutaj puszczają pianę z ust bo Kaka zarabia 10 mln/sezon - ale ja jestem ciekaw kosztów netto trzech wyżej wymienionych zawodników :>

Powrót do góry
Mr Yoda
AlvaroCap17an

PostWysłany: 2012.11.25 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większej durnoty dawno nie czytałem. Callejon nic nie wnoszący do gry? Jaja sobie robisz czy mocna wada wzroku. Od Kaki w Realu to wszyscy robią więcej i lepiej. Zdecydowanie na przestrzeni ostatnich sezonów najsłabszy piłkarz Realu. I porównywanie do Ozila to próba tylko pognębienia Kaki, bo w takim porównaniu zostałby dosłownie zmieciony. A Callejon też zdecydowanie więcej dał drużynie niż dłużej przebywający w klubie Kaka.

Passion, yet serenity.
Chaos, yet harmony.
Death, yet the Force.
Powrót do góry
raf1124
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.11.26 07:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czym jesteś bardziej zaślepiony, nienawiścią do Kaki czy uwielbieniem do wychowanka ;o

o Kace pisze się pod kątem jego osiągnięć roku 2007 i wcześniej; o Oezilu pod kątem osiągnięć ostatnich 2 sezonów; o Callejonie pod kątem tego, żę jest wychowankiem; i wszyscy Ci trzej zawodnicy grają tak samo kiepsko, spójrz prawdzie w oczy; Callejon nigdy nie będzie taki dobry jak Kaka i myślę, że gdyby ten drugi był wpuszczany tyle razy co Callejon, dałby dużo więcej drużynie

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 247, 248, 249, 250  Następny
Strona 248 z 250
Skocz do: