Copa America
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 42, 43, 44  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sajdak
Treneiro

PostWysłany: 2016.06.22 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serioooo?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Tixii
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2016.06.22 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że serio. Co w tym dziwnego ?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
AdamK
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.06.22 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Turniej w którym można dojść do finału pokonując Wenezuelę i USA ważniejszy od najlepszych rozgrywek klubowych? LOL. Turnieje reprezentacyjne mają duży prestiż, ale tylko takie w których ktoś gra.

Powrót do góry
Tixii
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2016.06.22 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to moja wina, że Brazylia i Urugwaj odpadli w fazie grupowej, a Chile i Kolumbia są w drugiej drabince. Real miał jedną z najłatwiejszych dróg do finału i kogo do obchodzi ? Wygrali to wygrali. Argentyna jak wygra to wygra. Copa America jest tak samo ważna jak Euro. W Europie mają w dupie ten turniej, a w Ameryce mają gdzieś ME.

Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2016.06.22 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Copa America tak samo ważne jak Euro, a Copa Libertadores tak samo ważne jak Liga Mistrzów. :lol2:

Tixii
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2016.06.22 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porównanie reprezentacji do rozgrywek klubowych jest nie na miejscu. Osiem drużyn, które występują na tym turnieju była w 1/8, a cztery w ćwierćfinale na MŚ 2014. Tu nie chodzi o jakiś Puchar Azji, ale o Copa America. Moim zdaniem prezentuje podobny poziom do Euro. Na pewno Copa America jest ważniejsza od LM. Nie ma co porównywać.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2016.06.22 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteś śmieszny. Jarałem się turniejami reprezentacyjnymi jak byłem w przedziale wiekowym 7-14 lat, a potem zacząłem rozumieć na czym polega futbol. Różnica pomiędzy poziomem piłki klubowej, a reprezentacyjnej jest wielka jak lotnisko na głowie Moraty. Co nie zmienia faktu, że na głosy ZP ma ogromny wpływ, dlatego też ta nagroda jest gówno warta, bo nie wygrywa jej najlepszy piłkarz, ale to dyskusja na kiedy indziej.

Tixii
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2016.06.22 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi mi o poziom tylko o ważność. A turnieje reprezentacji zawsze były ważniejsze od klubowych. Nawet piłkarze potwierdzają to w wywiadach. To dzięki grze w reprezentacji Pele czy Maradona są uznawani za najlepszych w historii.

Powrót do góry
Zedd.
Soy Celeste
Soy Celeste

PostWysłany: 2016.06.22 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgoda Tixii, ale przychylam się do opinii Behappy'ego. Jakieś 5-6 lat temu takie turnieje mnie jarały, teraz oglądam je z czystej pasji do piłki, ale jakbym miał oglądać jakieś przykładowo Portugalia-Węgry albo Deportivo-Osasuna to bez wahania wybieram to drugie. Nie oszukujmy się, może i dla piłkarzy reprezentacje są ważniejsze, ale rozgrywki ligowe są na znacznie wyższym poziomie.
Ja osobiście czekam już na nowy sezon ligowy w Anglii (mimo śmiechowości z tej ligi lubię ją oglądać) i Hiszpanii, a nie EURO. Najbardziej denerwują mnie 50-letni Janusze, którzy nagle stają się ekspertami od wszystkiego, zaczynając od tego co zrobił Loew, a kończąc na koszulkach reprezentacji Polski. Oczywiście przy tym wszystkim gubiąc się w tym czy była ręka czy nie. Dobrze, że za kilka tygodni koniec tego wszystkiego. Kilka tygodni przerwy, jakieś mecze towarzyskie i ligi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Tixii
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2016.06.22 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też wole oglądać piłkę klubową, ale nie o to chodziło mi w tej dyskusji.

Powrót do góry
czejenus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.06.22 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poleciałeś z tym,że Copa America jest ważniejsze niż Liga Mistrzów.

Copa jest to radosny turniej na którym gra cała plejada znakomitych gwiazd. Nie wiem czy jest tak ważna i prestiżowa ... futbol w klubach Europejskich ewoluował niesamowicie i teraz po morderczej kampanii wiele gwiazd gra na nich na pół gwizdka. To samo się zresztą tyczy obecnego euro,które według mnie jest słabe. Dobrze grają Ci,którzy sporo odpoczywali,ale większość zawodników topowych prezentuje się mizernie. Dlatego warto jednak patrzeć na klubowe osiągnięcia na przestrzeni całego sezonu.
To one rozstrzygają konkursy,plebiscyty.

Powrót do góry
Tixii
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2016.06.22 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla kibiców z Europy może i ważniejsza jest LM, ale dla piłkarzy Copa. Powtarzam, że turnieje reprezentacji zawsze były ważniejsze od tych klubowych. Do czego do doszło to ja nie mam pojęcia.

Powrót do góry
Wolf
Benzema fuera

PostWysłany: 2016.06.22 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie tylko dla kibiców z Europy, ale dla większości kibiców spoza obu Ameryk. Turnieje reprezentacyjne były zawsze ważniejsze, ale też rola futbolu klubowego na przestrzeni ostatnich lat się bardzo zmieniła i jego ranga również wzrosła. Z uwagi na specyfikę futbolu prędko nie nastąpi sytuacji znana z koszykówki czy hokeja, gdzie najważniejsze rozgrywki ligowe są ważniejsze niż rozgrywki reprezentacyjne.

"Higuain, Mandzukic, Alves, Cuadrado to wszystko odpady z klubów w których nie bylo dla nich miejsca. W Realu nie ma takich zawodników, bo Real jest klubem, który sie odpadów pozbywa, a nie je kontraktuje."
Powrót do góry
Sarcasm
but still awesome...

PostWysłany: 2016.06.24 08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozgrywki klubowe moze i sa na wyższym poziomie, ale na o wiele niższym jesli chodzi o rozgłos, z tego względu ze Euro czy MS nie sa co roku i sa co by nie było wielka impreza.
Po każdym turnieju wybija sie masa piłkarzy, to dlaczego taki turniej nie miałby zagwarantować złotej piłki. A co do CA. Messi gra kapitalny turniej, bo jest po prostu w zajebistej formie. Co z tego ze można dojść do finału pokonując USA czy Wenezuelę, skoro Cristiano moze dojść pokonując takie tuzy jak Węgry, Szwajcaria czy Polska. Szanujmy sie i nie bądźmy obłudni i subiektywni. Messi to piłkarz kompletny, na przestrzeni ostatnich lat tylko Ronaldo moze z nim konkurować. Nie lubię chujka, ale szanuje.

Gorąco pozdrawiam,
Pawełek.
Powrót do góry
Szjk
Intelektualna elita forum.

PostWysłany: 2016.06.24 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cristiano pokonując Węgry, Polskę + Chorwację, to dojdzie co najwyżej do półfinału, jeżeli mamy być już dokładni. Co do CA i ME to nie porównujcie gówna z czekoladą. Tam czymś normalnym są wyniki po 4:0, a zdarzył się i 7:0. Rządzi tam zupełnie inny, wesoły futbol, inny poziom rywalizacji. Druga sprawa to Argentyna jest lepsza od innych drużyn o dwa poziomy kadrowo, także serio, porównywanie tego ma naprawdę mało sensu. CA nie jest, nie była i nie będzie ważniejsza od LM, natomiast ME już tak. Niepowołanie na ME jakiegoś piłkarza by ten sobie odpoczął do Igrzysk brzmi jak abstrakcja, a w CA miało miejsce i tyczyło się Neymara, także to też potwierdza ten rzekomy prestiż.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 42, 43, 44  Następny
Strona 43 z 44
Skocz do: