Thiago Alcântara [FC Bayern Monachium]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2018.06.20 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, ale jeśli mówi się o Realu i letnich transferach, to wymienia się wszystkie pozycje, które tego wzmocnienia nie wymagają, bądź wymagają lekkiej kosmetyki. Nie mówi się totalnie nic o tym, co jest ogromnym problemem.

Perez pieprzy głupoty, że ktoś przyjdzie z 300 milionami i weźmie mu kogoś z BBC Kogo kurwa? Chyba wszystkich na raz. Chyba ktoś tutaj się zatrzymał w pewnym momencie i myśli, że BBC nadal ma po 25 lat.

Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2018.08.10 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno Thiago chce do Realu, a Bayern byłby skłonny go sprzedać. Cena: 40-50 milionów euro.

oraju
Trener
Trener

PostWysłany: 2018.08.10 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będą z Balem mieli sporo czasu na pogawędki w kolejce do lekarza.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Reggie
ja tu tylko sprzątam

Ostrzeżeń: 4294967294

PostWysłany: 2018.08.10 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Modrić rzeczywiście chce odejść, to Thiago będzie idealnym zastępstwem. Gość jest crackiem.

Powrót do góry
Sarcasm
A U T O R Y T E T

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.08.10 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brać go nawet, jeśli Luka zostaje. 40-50 to będzie deal idealny jak z Kroosem.

Ale z drugiej strony, Vidal, Thiago.. Co Bayern też jakiś rozbiór przechodzi?

Ostatnio zmieniony przez Sarcasm dnia 2018.08.10 15:22, w całości zmieniany 1 raz

Yagud
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2018.08.10 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki pomocnik nie przyjdzie siedzieć na ławce, jak Modric zostanie to nie ma tematu.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.10 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katalan, ale i tak nie miałbym większych problemów z akceptacją gościa, piłkarsko to jest top, tylko żeby się nie łamał. Jeśli Lukita serio odejdzie (w co nadal nie wierzę), to Kovacic jest turbodzbanem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Rokoko
radosny hipokryta

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2018.08.10 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sarcasm napisał:
Brać go nawet, jeśli Luka zostaje. 40-50 to będzie deal idealny jak z Kroosem.

Ale z drugiej strony, Vidal, Thiago.. Co Bayern też jakiś rozbiór przechodzi?

Przesyt w pomocy jest tego powodem, kiedyś pisałem nawet na tym forum gdzieś chyba na przełomie maj/czerwiec o zawodnikach, którzy chcą odejść. Ale Thiago nie chcę puszczać za żadne skarby, a co dopiero za 50 milionów. Po kolei wzmocnilibyśmy wtedy i Barcelonę i Real, no i w dodatku mówimy o wyśmienitym zawodniku, który już pokazał w 16/17, że jak jest w formie i zdrowy to potrafi rozgrywać genialne spotkania.

Poza tym, czy on nie jest połączony jakąś miłością z Barceloną? Miałby się narazić na niełaskę w tamtych rejonach? Nie czuję tego transferu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.08.10 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jego ojciec jest Brazylijczykiem, on sam urodził się we Włoszech, a akurat on nigdy nie przejawiał jakiejś wyjątkowej miłości do Katalonii i chyba kiedyś nawet przyznał, że nie miałby problemu z grą dla Realu. Zresztą czemu miałby się na nich oglądać, skoro grał u nich przez lata i nigdy nie dostał poważnej szansy, pomimo zjazdu Xaviego?

Inna sprawa, że ja go tutaj nie chcę.

Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.08.10 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O jego pochodzeniu wiedziałem, a o jego rzekomych słowach o braku problemu dla gry w Realu nie. Ale nie o chodziło mi o bycie Katalończykiem z krwi i kości. Chodziło mi o stan umysłu - że to jest taki barceloniarz, a z Barcy odszedł tylko i wyłącznie z powodu braku dostania poważnej szansy na grę. Ale z gorszym FCB jednak jest zżyty i z tego powodu nie chciałby grać w królewskiej koszulce. Podaje to jako możliwy powód, bo nie wiem na pewno jak jest naprawdę, tak tylko się domyślam.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger     
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2018.08.10 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt z nas nie wie tak naprawdę, co on sam o tym sądzi, ale gdzie jest lepsze miejsce na rewanż i pokazanie Barcelonie, że mylili się w jego kwestii, niż w Madrycie?

Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.08.10 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczycie Europy. Tam również może się znaleźć z Bayernem Monachium.

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2018.08.10 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże, nie. Wystarczy, że liderem projektu jest Gareth, 30% czasu w szpitalu, Bale. Nie podwajajmy tego.

Poza tym nie mogę tutaj dużo mówić o samym zawodniku poza Ligą Mistrzów - ale dla mnie to on jest zbyt podobny profilem do Kroosa. Zgadzam się z Behappym, że następca Lukity nie jest ani Cebula, ani Odegaard, ani Kovacić - tylko Kroos. Nie potrzebny nam kolejny wątły ŚP od dyktowania tempa gry (robiący to zresztą gorzej od Lukity, co nie jest żadnym grzechem) tylko box2box lub ktoś o bardziej ofensywnym nastawieniu kto umie dograć (a nie rozegrać) niekonwencjonalne piły lub ma drybling. Na rynku jest w sumie taki jeden, który łączy te dwie cechy, ale jest, cóż w Chelsea Tongue

James bardzo ładnie wyglądał w dwumeczu z nami grając bardziej w środku. Isco mógłby też się sprawdzić na szpicy środkowych pomocników, co zwolniłoby dla Asensio pozycję w ataku. Kroos - Casemiro - Isco to bardzo dobrze wyprofilowany środek pola, podobnie zresztą jak Kroos - Casemiro - James czy Kroos - Casemiro - Kovacić, ale no już nie ma co narzekać.

Powrót do góry
panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2018.08.10 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc na historię kontuzji mam wrażenie, że wiele osób trochę przesadza. Okej, ostatni sezon był słaby i opuścił 19 spotkań, ale we wcześniejszych latach odpowiednio 5 i 6. To dużo?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Rokoko
radosny hipokryta

PostWysłany: 2018.08.10 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba też wziąć pod uwagę, że zaraz jak przekroczy granice Monachium, to może nastąpić jakaś niespodziewana przemiana i zacznie utrzymywać tendencję do niełamania się. Jakaś dziwna klątwa ciąży nad tym klubem. Albo lekarze po prostu chujowi.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następny
Strona 21 z 22
Skocz do: