Championship & Football Manager [cz. 4]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 298, 299, 300  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2011.07.05 09:33    Temat postu: Championship & Football Manager [cz. 4] Odpowiedz z cytatem

Część trzecia zakończona tu:

http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?t=9798&postdays=0&postorder=asc&start=3735

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Kurierq
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2011.07.05 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zniszczył mi się sejw z 6 sezonu Realem, może i dobrze bo już się powoli nudziłem. Do rzeczy... Rozpocząłem nową karierę. Padło na Hoffenheim ( bundesliga ;p ). Szczerze to chce walczyć o europejskie puchary więc potrzebuję dobrego napadziora bo kiepściutko tutaj z nimi. Mam Ibisevicia ale On sam chce odejść więc co najwyżej mogę wynegocjować więcej kasy za niego. Mam dostępny budżet transferowy 2,2mln z groszami. Christian Benitez nie wchodzi w grę bo Rubin go kupił za 3mln ;X

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Mencel
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2011.07.06 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W rozmowach motywacyjnych mam poprzestawianych zawodników.
Co trzeba kliknąc aby na samej górze był brakmarz a na dole napastnik w pierwszej jedenastce oraz graczach rezerwowych ?

Powrót do góry
Absynt.
#OrgulloBenzemista

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2011.07.06 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wciśnij w kolumne numerów, będzie ok.

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2011.07.06 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miał ktoś w FMie 10 Lavezziego? Mam okazję kupić go od Put za niecałe 5 mln :]

Na drużynie poskładanej z wolnych zawodników i niechcianych w innych klubach można zrobić zajebistą ekipę. Mój West Ham właśnie prowadzi w tabeli PL :]

Oprócz Lavezziego mogę jeszcze tanio wyrwać Marcelka i van der Vaarta.

last.fm
Powrót do góry
Espaneta
Amunt Sempre!
Amunt Sempre!

PostWysłany: 2011.07.06 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego nie mogę podglądać Segunda Division ? Co trzeba zaznaczyć żeby mieć pogląd na niższe ligi :>

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2011.07.06 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje Guingamp po 10 kolejkach jest liderem Ligue 2. W sumie mam tak starą ekipę, że w końcu się wykruszą i wszystko w piździec.

Przykład - Patrick Vieira. 4 pierwsze mecze, we wszystkich drobne urazy. Ostatnio trochę się ogarnął, ale słabiej zaczął grać także Geremi.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Kurierq
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2011.07.06 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blanquinegro napisał:
Dlaczego nie mogę podglądać Segunda Division ? Co trzeba zaznaczyć żeby mieć pogląd na niższe ligi :>

Jak zaczynasz gre to musisz zaznaczyć wszystkie ligi na które chcesz mieć podgląd i w których chcesz grać. W tych z poglądem zaznacz "tylko podgląd".

Będąc już w grze wątpię, że tak można.

Pomoże mi ktoś z tym napastnikiem??Very Happy

Powrót do góry
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2011.07.07 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta gra jest niesamowita! Na dwie kolejki przed końcem ligi jestem o krok od mistrzostwa Anglii, a sam oczekiwałem przed sezonem miejsca 6-8. Jest tylko spory problem - moimi przeciwnikami są Arsenal u siebie i Chelsea na wyjeździe. Muszę w tych dwóch meczach zdobyć punkt. Potem zdam szczegółową relację ;).

E: Wygrałem, kurwa! Co prawda przegrałem z Arsenalem 1:0 (od siódmej minuty grałem w dziesiątkę), ale ManU zremisowało z Wolves.

last.fm
Powrót do góry
Hombre.
Schwarz-Gelbe
Schwarz-Gelbe

PostWysłany: 2011.07.07 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miała być szczegółowa :lol2:

Powrót do góry
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2011.07.07 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie, będzie, tylko teraz nie mam czasu Very Happy

last.fm
Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2011.07.08 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakończyłem sezon w drugiej lidze hiszpańskiej. Na zapleczu jakiejkolwiek ekstraklasy grałem tylko raz, w dodatku nie dokończyłem sezonu, więc walka o awans to dla mnie nowość. No i objęty przeze mnie Real Valladolid awansował z pierwszego miejsca. Świetnie grał Guerra, Bueno, Marquintos i Rubio. Nie zawiedli również ci, których sprowadziłem za darmo, jak Traore, Thiago Gomes oraz kosztujący 24 tysiące (!) Ruben Rosquete. Ich wszystkich przyćmił jednak Nauzet Aleman, prawdziwy nakurwiator. Nawet w Lechu tak dobrze nie grał kiedy go do niego sprowadziłem, jak teraz. Na przyszły sezon zakontraktowałem dwóch czy trzech grajków, w tym jeden mega talent z Chille i więcej zakupów raczej nie będzie. Budżet mam mały, bo 9 milionów euro, a nie ma na czym zarabiać. Stadion mały, 26 tysięcy, premia za awans gówniana (759 tysięcy euro), więc i z wzmocnieniami nie mogę szaleć. A szkoda, bo po awansie chętni na transfer do mnie są tacy kopacze jak Nemyar, Baptista, Sandro, Krancjar, czy Toulalan.

Później wrzucę skriny, warto zobaczyć staty Alemana choćby.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Herman.
Filthy Casual
Filthy Casual

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2011.07.08 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież Neymar to dobre 25 baniek w plecy. No ale sam fakt, że chciałby grać u Ciebie to ciekawostka.

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2011.07.08 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mówię, że chciałbym go kupić, tylko daję przykład gości, którzy są chętni na transfer do drużyny, która jest beniaminkiem i z szejkami nie ma nic wspólnego. Trochę fail FM-a.

I obiecane screeny:

Nauzet

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Tabela na półmetku

Tabela końcowa

A, radziłem się parę dni temu w kwestii napastnika i polecanych przez was uznałem za zbyt słabych. Kontuzja, która wyeliminowała w listopadzie zajebiście strzelającego Alberto Bueno zmusiła mnie do kupna napastnika i padło na znalezionego przeze mnie Florina Costeę. Dałem za niego 800 tysięcy euro. Właśnie takiego grajka szukałem, o takich atrybutach Very Happy Mam nadzieję, że parę razy uciszy Camp Nou Tongue

A tutaj ciekawostka z innej gry. Oto, co stało się z Balotellim, który od lipca 2010 do sierpnia 2016 roku zagrał w pięciu oficjalnych meczach! Powód prosty, City miało go w dupie, cały czas był na liście transferowej, ale każdemu klubowi odmawiał, bo żądał zajebiście dużych pieniędzy. No to odszedł dopiero wtedy, kiedy mu się kontrakt skończył. Porównajcie sobie jego atrybuty z początkowymi Very Happy

Powrót do góry
Hombre.
Schwarz-Gelbe
Schwarz-Gelbe

PostWysłany: 2011.07.08 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Herman. napisał:
Przecież Neymar to dobre 25 baniek w plecy.

Na początku sezonu 20 powinno starczyć (przynajmniej kumpel tak miał). Ja kupiłem go do Juve po pierwszym sezonie za jakieś 35 mln. także jest to wydatek,jeszcze mi się nie rozwinął na napierdalacza ale wszystkie zmierza ku dobremu. Właśnie,ma ktoś już w miarę rozwiniętego Neymara,tak 26 lat ? Zapodajcie jakimś screenem :]

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 298, 299, 300  Następny
Strona 1 z 300
Skocz do: