Hertha Berlin - Real Madryt [1-3]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2011.07.28 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczyć taki gol Krystyny na żywo <serce>

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Dziubek90
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2011.07.28 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie wyglądał ten rzut wolny - szczególnie z góry Smile Jedyne co mnie zraziło, to MŁODZI kibice Herthy, którzy za dużo piwka wypili i zaczęli kozaczyć - ale szybko temperowałem ich zapędy! Smile

Powrót do góry
Betoo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.07.28 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Saku123 napisał:
minusy dla Pepego, Calejona i Kediry,

Z tym Callejonem to bez przesady. Grał nieźle, a asysta była świetna.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Trzmiel.
You're going to LOVE ME!

PostWysłany: 2011.07.28 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Saku123 napisał:

Z tym Khedirą też bez przesady mi się podobała jego gra, jeszcze asystę zaliczył.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Nali
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2011.07.28 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Saku123 napisał:

W sumie Pepe też nie jakaś wielka tragedia, wyłapałem o wiele więcej błedów Carvalho.

Tongue

Powrót do góry
Bezimienny
Nołnejm

PostWysłany: 2011.07.28 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Saku123 napisał:

Ogólnie mówiąc, to wymieniłeś tutaj ludzi, którzy zagrali naprawdę dobre spotkanie. Tongue

ola_ola_ola
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2011.07.28 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziubek90 napisał:
Bardzo fajnie wyglądał ten rzut wolny - szczególnie z góry Smile Jedyne co mnie zraziło, to MŁODZI kibice Herthy, którzy za dużo piwka wypili i zaczęli kozaczyć - ale szybko temperowałem ich zapędy! Smile

Co racja, to racja. Powiedziałabym nawet, że nie tylko młodzi. Z 3, 4 rzędy za mną siedział pewien starszy, grubszy, mocno spocony Pan z piwkiem w ręku i kozaczył na równi z młodzikami :P

Co do Khediry - na jednym zdjęciu (gdy się rozgrzewał) spojrzał mi nawet w obiektyw Very Happy

Raz jeszcze, w tym temacie link do moich zdjęć: http://s1193.photobucket.com/albums/aa359/ola_real/

Powrót do góry
Dziubek90
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2011.07.28 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cristiano też Ci spojrzał w obiektyw Very Happy

By the way. Jechał ktoś około 17:20 s-bahnem, który się zepsuł w drodze na stadion? Very Happy Myslałem, że nie zdążę, a bylem jeszcze grubo przed meczem Smile

Powrót do góry
marcinreal84
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.07.28 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie wróciłem z Berlina i powiem, że było Zajebiście. Meczyk, bramki Karima i gol Krystyny (nagrany :-) ) - coś pięknego. Impreza, wspólne picie z Herthą ... tego nie da się zapomnieć, liczba polskich kibiców też na duży plus!! Co tam będę mówił, kto był to wie jak było :-)

Legalne spożycie alkoholu w komunikacji miejskiej i na mieście - bezcenne ;)

kubdex
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2011.07.29 00:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ilość kibiców z polski rzeczywiście imponująca. Szukałem naszego fanklubu jednak nie mogłem znaleźć, można wiedzieć gdzie siedzieliście (oczywiscie jeżeli byliście w kupie)? Myślałem, że bedzie jakaś flaga czy cos... Smile wgl to ide sobie ładnie z tłumem niemieckim i nagle ktoś przede mną sie prawie przewrócił, co słychać ? - "o kur**!" Rozumiem, że to było spore przeżycie jednak PRZED meczem nie musieli się tak napić... Wstyd mi było.
Pozatym jestem bardzo rozczarowany kibicami Herty. Jak byłem na Lechu to spiewano przez ok 70 min ! Tutaj nie wiem czy 5 było... Czasami można zasnąc. Dodatkowo miejsce nienajlepsze - połaczone z brakiem lornetki(chciałem zobaczyć Mou, a z daleka nie widać) i przeszkadzającą szybą odgradzającą - troche mnie z początku wkurzło. Jednak i tak bardzo fajnie było. Tylko dlatego, że Real grał Smile

Dziubek90
Ja całe szczęście w ostatniej chwili zdecydowałem, że pojedziemy autem. I chyba to była dobra decyzja. Byliśmy w 20 min w domu(tylko dlatego, że cały korek na minimum 40 minut przy wyjeździe ze stadionu omineliśmy jazdą pod prąd przez kilka km Very Happy) Były jakieś opóźnienia metra?

Powrót do góry
Dziubek90
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2011.07.29 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

S-bahny jadące u góry całkowicie wysiadły, dlatego wszyscy biegli na u-bahny - ja byłem na szczęście 5min przed meczem, także nic mnie nie ominęło. Miejsce miałem kozackie - na równi ze środkową linią. Chodzę na Lecha, bo jestem z Poznania i muszę przyznać rację. U nas kocioł wyje przez cały mecz, a w Berlinie hałas był przez piętnaście minut. Nic specjalnego, słaby doping - jedyne co na mnie zrobiło wrażenie, to wypełniony po brzegi stadion Smile

Powrót do góry
abrz
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2011.08.29 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siema, sorry ze odgrzebuje stary temat ale musze sie wypowiedzieć o tym meczu.

Po bilety na mecz Hertha-REAL pojechalem w maju, bo balem sie ze w dniu meczu ich zabraknie.Kupilem bilety za bramke [na ta na ktora. C. Ronaldo brame walnął z wolnego] i wrocilem do Szczecina.

Ze Szczecina w dniu meczu wyrzuszylem o 9 30 pociagiem z innymi kibicami REALU. Na stadionie bylem bodajze 2,5 godziny wczesniej, a juz wtedy bylo duzo ludzi w barwach Realu.Liczylem na lepszy doping Herthy bo przed meczem pod bramami niezle szaleli...
Zobaczyc Real na zywo ? miazga. Zobaczyc Real na zywo przy 76 tysiącach widzów ? jeszcze wieksza miazga ! w dodatku Real w najlepszym skladzie...

Jestem nowy wiec moze troche o sobie powiem.

Kibicuje Realowi od dziecka, zawsze mialem plakaty z bravo sprt, a w 2 klasie podstawowki potrafilem powiedziec pierwszą 11 na pamieć.To bylo wanziejsze od wierszykow szkolnych hehehe

zostaly mi z tego okresu 3 pamiatki.

-Koszulka Morientesa
-Koszulka Casillasa
-rękawice Casillasa

Teraz mam jeszcze Szalik pamiatkowy z meczu Hertha-Real [jakis dziad sprzedawal po 10 ojro przed bramami Smile]

to bylo niezwykle przezycie zobaczyc tylu kibicow Realu w jednym miejscu, a szczegolnie tak piekna gre, na luzie, bramke C. Ronaldo i... kibicow z Polski wybiegajacych 5 min przed koncem zeby zdarzyc na ostatni pociag do Szczecina Twisted Evil Bieglismy kilkuosobowa grupa na s-bahna jestesmy juz na schodkach niestety odjezdzal z ostatniego peronu od bram wejsciowych i juz ktos nacisnal przycisk owierajacy drzwi gdy nagle s-bahn odjechal... i uslyszalem tylko gromkie "kurwa mać"

na szczescie kolejny s-bahn byl 9-10 minut pozniej i zdarzylismy do Szczecina

pozdrawiam.

Powrót do góry
n2
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2011.08.29 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna przygoda hehe Smile

S-Bahny jeżdżą tam co 5 max 10min nie to co u nas. Też planowałem na meczyk pojechać ale wyszło tak, że byłem trochę chory i kasy brakowało.

Tak w sumie to ile płaciłeś za pociąg ze Szczecina ?

Jedna miłość, jeden bóg ! Jebać Barce ! To nasz wróg !
Powrót do góry
abrz
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2011.08.29 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest taki bilet, ze moze na niego jechac od 1 do 5 osob i placi sie 30 euro. mozna na nim jechac do berlina, jezdzic s-bahnami i komunikacja oprocz metra i wrocic na niego.

Powrót do góry
n2
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2011.08.29 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha to wiem. Jechałem kiedyś takim z Lubeck koło Hamburga właśnie do Szczecina. To wychodzi 24zł na głowę to bardzo mało.

Ja ode mnie z Bydgoszczy nie mam bezpośredniego połączenia tylko przez Poznań to ponad 100zł. Autokarem z 150. Za 100zł mogłem sobie pyrwatnie załatwić ale inne wydatki były Tongue

Jedna miłość, jeden bóg ! Jebać Barce ! To nasz wróg !
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: