Gonzalo Higuaín [Juventus]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 282, 283, 284  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Demon Ognia
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.08.10 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, a jak był bez formy, to poruszał się w sposób anemiczny i ociężały. Chociaż ostatnim sezon Benz mocno u mnie zapunktował i nie daje mi powodów do hejtu( a przynajmniej niezbyt często:P )

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2016.08.10 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strasznie kilogramów dodaje Benzynie ta nasza koszuleczka. Mylne wrażenie być może brało się z jego brody, przez którą jak widać na załączonym obrazku można było mieć mylne wrażenie co do jego wielkiego "podgardla". Dodatkowo ten jego sposób poruszania, flegmatyczne ruchy, brak motoryki, gdy był bez formy. Zwracam honor po zobaczeniu fotki Benzemy bez koszulki ;) Od dziś nie nazwę go "grubym' Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2016.09.11 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieprofesjonalna kluseczka trzy gole w trzy mecze w Juve. Najpierw zwycięski gol z Fiorentiną na 2:1, wczoraj dublet (3:1) w niezłym stylu O.o

Powrót do góry
Trickster
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2016.09.11 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oho, czyli już spłaciło się te 90 mln co za niego dali?

Powrót do góry
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.09.11 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My po 2 meczach ogłosiliśmy Asensio Crackiem i następcą Ronaldo, także spokojnie...

Co do samego Igły, to naturalne, ze strzela. Jest głównym goleadorem w jednej z najsilniejszych drużyn w Europie. Jednak porównywanie go do Benza, które w związku z sytuacją z lata 2013 jest naturalne, to bezsens. Zarówno Karim jak i Morata są od czegoś więcej niż strzelania bramek (nie ujmując niczego Gonzalo).

Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2016.09.11 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa no to nieźle. Już Morata wyniesiony wyżej od Igły. Od czegoś więcej. Nie mogę czytać tego spierdolenie umysłowego. Co wy kurwa macie w łbach? Napastnik jest PRZEDE WSZYSTKIM od zdobywania bramek. Mamy gościa który łączy w sobie cechy 9 i 10, jest nim Karim, ale kurwa żeby teraz twierdzić że Morata jest od czegoś innego? No niepojęte.

Kluseczka nie kluseczka. Zapierdala, trafia i śmieje się z tych wszystkich ignorantów. Idealny gracz na ligowe potyczki.

NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.09.11 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyraziłem się zbyt mało precyzyjnie - głównym zadaniem zarówno Moraty, jak i Benzemy nie jest strzelanie bramek.

Nigdzie nie napisałem, że Karim > Igła (mimo, ze tak uważam), a już tym bardziej Morata > Igła. Pisząc post chciałem jedynie zauważyć, że porównywanie Gonzalo, który ma inne zadania na boisku (których nie podważam, statystyki mówią same za siebie) do ww. napastników jest błędem. Powinniśmy stawiać go obok zawodników, którzy w danych klubach odpowiadają za strzelanie goli tzw. ogórkom (bo to chyba masz na myśli pisząc o Gonzalo jako "idealnym na ligę") czyli Lewandowski, Ronaldo, Suarez (wyprzedzając twój kolejny zarzut - tak, wiem, CR nie jest "dziewiątką," jeśli Ci przeszkadza w tym zdaniu, to go wytnij i przeczytaj ponownie), a na ich przykładzie Igła wypada... normalnie.

Kakamilus
Trener
Trener

PostWysłany: 2016.09.20 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z niewielu dla ktorych zmiana Madrytu na inny czolowy klub nie wyszla na gorsze. W Napoli byl bogiem, teraz tez swoje strzela.
Powodzenia Pipita

Powrót do góry
slawekj14
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2016.10.10 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pipita w gazie to w jego temacie cisza. W tej chwili zjada Karima na śniadanie. Tyle było śmiechu, że wrócił z wakacji z nadwagą, a on pozamykał mordy wszystkim i strzela aż miło :-)

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2016.10.10 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjdą jak spierdoli setkę. W temacie Karima też cisza. Pochowali się tak głęboko jak Raol. Wylezą jak Karim łaskawca nagle coś trafi lub zagra dobry mecz. To jest standardowe. Wjedzie jeden drugi z Calmą albo innym śmieszkowatym wpisem. <serce>

Trickster
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2016.10.10 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale wiesz że to działa w 2 strony i jak Higuain czy Morata błysną to wyłazicie wy z serduszkami?
Jak to ładnie określiłeś, gdy Igła znowu spartoli 200% okazję to wyjdą fani Benzemy a ty się grzecznie schowasz.
Tak już działa ten świat.

A nie, bo przecież wy jesteście jedyni mądrzy, szlachetni i obiektywni ;)

Powrót do góry
Gehu89
Master of Drilling

PostWysłany: 2016.10.10 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam bardzo. Ja tutaj jestem zawsze, podobnie w temacie Benzemy. Oczywistym jest, że Higuaina w akcji oglądam rzadko - nie lubię Serie A, a Benzemę mam na co dzień - nie mam problemu z pochwaleniem po dobrym występie, podobnie - jak widzę zjebaną setkę Igły - nie mam problemu ze słowami krytyki.

Tutaj jest różnica.

TWL64
Stefan

PostWysłany: 2016.10.10 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:
Przyjdą jak spierdoli setkę

Przecież spierdolił, minutę przed golem Dybali. Przy drugim golu nikt go nie atakował, przy trzecim obrońca wyłożył mu patelnię.
Daremny grubas :lol2:

Z tych dwóch - Karim i Gonzo, zawsze wolałem tego drugiego, no ale czas pokazał, ze obaj są beznadziejni :P

Powrót do góry
NokiaX3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2016.10.11 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu drażni Cię, że połowa forum nie wbija tu po każdej bramce Igły.

tayron36
kibic w kapciach

PostWysłany: 2016.10.14 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak można nie chcieć Higuaina. Na mecze top się mocno spalał, ale był mistrzem klepania ogórów. Z takim Eibarem u siebie by jebnął 2 gole z 1 sytuacji i spokojne zwycięstwo. Z nim przez ostatnie 3 sezony na moje spokojnie byśmy minimum 1 ligę wyciągnęli. A LM? To już zależy, czy z pozostaniem Higuaina pozostałby Benzema. Jeżeli tak, to i te 2 LM byśmy zgarnęli. Na hiszpańską tutaj był perfekcyjny.

Kobe Bryant #24

"Wyimaginowany Beckham, czyli nadęty gwiazdor, nie istnieje, istnieje natomiast Beckham profesjonalista"
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 282, 283, 284  Następny
Strona 283 z 284
Skocz do: