Lucas Moura [Tottenham Hotspur]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
El Mou
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.08.09 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciek19911 napisał:
avadan47 napisał:
Trochę jest to dziwne, bo gdy Real wydawał tak ogromne pieniądze, w tym niemal 100mln na C.Ronaldo to kibice nasi w tym nic złego nie widzieli. Teraz gdy PSG kupiło Silvę, Verattiego, Ibre i Lucasa za ponad 100, to niektórzy mają z tym jakiś problem, że tyle kasy się wydaje.

Nie kompromituj się jak wczoraj El Mou.

No skompromitowałem się w chuj, bo Cristiano, Kaka czy Benzema byli crackami, a Silva, Ibra i Lavezzi już nie.... Od razu mówię, że jeżeli się nie mylę, póki co PSG wydało mniej niż Real w 2009, także od razu odpieram argument, że nasza trójca> czwórka PSG.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.08.09 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou.

Proszę Cię bardzo wpisz w wikipedie Real Madryt,przeczytaj uważnie a następnie PSG.
Myślę,że różnica jest znacząca. Real Madryt to instytucja to ogromny klub budowany przez wiele lat a nie wpompowane w jeden sezon petrodolary jakiś brudasów znad Zatoki Perskiej.
Nie rozumiem kompletnie osób jarających się tworami w które są pompowane pieniądze brudasów. To jest po prostu niemoralne co oni robią i zachowują jakby nie znali zasad biznesu.Kluby piłkarskie to są ich zabawki i oni swoimi zabawkami rozpierdalają prawdziwy świat futbolu,klubów które były budowane latami i musiały ciężko pracować na swoje potęgi. Tutaj sobie wchodzi Szejk wykłada pieniążki na klub zatrudni paru gości myśli,że zrobi wiele szumu w mediach,wszystkich będzie chciał kupić i jaki to on zajebisty nie jest i przebije każdego....
Co do Lucasa to w 2011 zdobył w 43 meczach 13 bramek i zaliczył 8 asyst natomiast w 2012 ma 36 spotkań 9 bramek i 8 asyst. Liga Brazylijska,rezerwowy drużyny olimpijskiej jest wart 45 mln euro,9 mln euro dla swojego agenta, i 250 tys euro tygodniowo a tak na prawdę kosztuję tygodniowo PSG 1 mln euro ze względów na ogromny podatek.
Na transfer Cristiano,Kaki,Benzemy nie dał kasy dobry wujek tylko musiała być to przemyślana jak i ryzykowna operacja która zakończyła się sukcesem i nie był to wymysł Pereza w przeciągu chwili,że chce tego tego tego pieniądze są przebije wszystkich i kupię piłkarzy. Pamiętajmy my za Kakę zapłaciliśmy 65 mln a City w 2009r oferowało 120 mln i jakoś piłkarz sam nie chciał polecieć na petrodolary szejków... bo jest też w futbolu coś takiego jak przywiązanie do tradycji klubowych czego dobitnym przykładem jest Real Madryt który bez totalnych sukcesów zawsze był wstanie przyciągać największe gwiazdy.

Powrót do góry
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.08.09 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiem ci w innym, założonym przeze mnie temacie co o tym myślę.

Tu chodziło mi o to, że ktoś tam beształ PSG, a ja napisałem, że Real zrobił to samo kilka lat temu - też wykupił najlepszych. Na to chyba JArek mi odpisał, że przecież Ronaldo, Benzema i Kaka byli crackami, dlatego teraz piszę czy Silva, Ibra czy Lavezzi nimi nie są?? Są, może trochę mniejszymi, ale też PSG mniej na nich wydało.

Powrót do góry
jez_polarny
gen. Franco

PostWysłany: 2012.08.10 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No może jednak są, no ale trochę mniejszymi. Smile halo, ale przytaczanie tego, że PSG wydało mniej pieniędzy, za jak to zabawnie stwierdziłeś - trochę mniejszych cracków jest trochę śmieszne. Mówimy tutaj o Ronaldo i Kace, czyli o piłkarzach, z taką przeszłością w poprzednich klubach czy reprezentacji (biorąc pod uwagę całokształt - umiejętności, złote piłki, trofea, marketing) o jakiej taki Lavezzi i Ibrahimovic nigdy by nie zapragnęli. Dołącz do tego Benzemę, który przychodził jako perspektywiczny młodzian, ze stosunkowo solidnym doświadczeniem jak na ten wiek i papierami na to, żeby w przyszłości trafił tam gdzie jest teraz czyli na TOPie. A od Zlatana był wtedy z dekadę młodszy... Różnica w cenie niepodlegająca jakiejkolwiek dyskusji, umiejętności piłkarzy tym bardziej.

avadan47
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.08.10 06:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak na tą chwilę PSG wydało 125mln... Już nie gadaj, że Ibra nie jest crackiem, czy Silva. Kupili ich tylko i wyłącznie dlatego że chcą przyciągnąć do siebie kibiców, tylko nie wiem czy ktoś się skusi na drużynę, w którą pompuje się petrodolary, no chyba że naprawdę im ten projekt wypali, z większym skutkiem niż City (mam na myśli Ligę Mistrzów)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
hugh hefner
forumowy ekspert

PostWysłany: 2012.08.10 07:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdzie nie jest powiedziane, ze City nie zacznie dobrze grac i w LM, niestety. Roznica miedzy PSG a City jest taka, ze ci pierwsi maja trenera.

El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.08.10 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAJMAN napisał:
No może jednak są, no ale trochę mniejszymi. Smile halo, ale przytaczanie tego, że PSG wydało mniej pieniędzy, za jak to zabawnie stwierdziłeś - trochę mniejszych cracków jest trochę śmieszne. Mówimy tutaj o Ronaldo i Kace, czyli o piłkarzach, z taką przeszłością w poprzednich klubach czy reprezentacji (biorąc pod uwagę całokształt - umiejętności, złote piłki, trofea, marketing) o jakiej taki Lavezzi i Ibrahimovic nigdy by nie zapragnęli. Dołącz do tego Benzemę, który przychodził jako perspektywiczny młodzian, ze stosunkowo solidnym doświadczeniem jak na ten wiek i papierami na to, żeby w przyszłości trafił tam gdzie jest teraz czyli na TOPie. A od Zlatana był wtedy z dekadę młodszy... Różnica w cenie niepodlegająca jakiejkolwiek dyskusji, umiejętności piłkarzy tym bardziej.

Pierdolisz, bo myślę, że Silvę można też uznać trochę naciąganie za najlepszego gracza Serie A, tak samo jak naciąganie był nim Kaka w 2009, a to, że jego wartość marketingowa jest dużo mniejsza czy nie dostaje w ciul jakiś nagród jest spowodowane kilkoma powodami. Po pierwsze grał w przeciętnym jak na obecne czasy klubie, po drugie jest obrońcą, po trzecie repra Brazylii ma chujowe lata.

Lavezziego można spokojnie porównać do Benzemy z tamtego okresu pod względem poziomu piłkarskiego.

No a Ibra to też jest chujowy, przecież nie sprawdza się w ważnych meczach i jest pierdolnięty :/

Powrót do góry
jez_polarny
gen. Franco

PostWysłany: 2012.08.10 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze Silva jest obrońcą, więc przytaczanie Kaki obok jego osoby jest barbarzyństwem. Po drugie jeżeli porównujesz Benzemę z tamtego okresu, to weź po uwagę, że miał wtedy 21 lat i spore sukcesy czy to indywidualne, czy to drużynowe we Francji, podczas gdy Lavezzi ma teraz 27 lat, więc też trochę słabo.

Wymienieni przez Ciebie gracze są wartościowi, tego nie da się zaprzeczyć, no ale przy 24-letnim wtedy Ronaldo, 27-letnim Kace i 21-letnim Benzemie... przepaść.

El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.08.10 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widzisz też kurwa przepaść w kwotach, jakie za nich zapłacili??

Powrót do góry
jez_polarny
gen. Franco

PostWysłany: 2012.08.10 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boże, widzisz i nie grzmisz... Właśnie staram się uświadomić Tobie, kolego, że ta przepaść jest spowodowana pewnymi kwestiami, które wyżej wymieniłem, no ale skoro ktoś nie chce zrozumieć, to po prostu nie zrozumie.

El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.08.10 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba ty nie rozumiesz. Połowa forum się do mnie przyjebała, bo stwierdzili, że kwoty wydawane przez PSG są nieadekwatne do zawodników, a ja udowadniam, że tak nie jest, bo poza Lucasem kwoty nie były zabójcze.

Powrót do góry
labeleq
#mijajkalisz

PostWysłany: 2012.08.10 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pieniądze za Thiago Silvę również były przesadzone o ok 10 baniek.

Chicharito10
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2012.08.10 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@up
teraz to dojebales...

oraju
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.08.10 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
poza Lucasem kwoty nie były zabójcze

Oczywiście, że nie były. Kupili 2 napastników z absolutnego topu, do tego najlepszego (?) obrońcę na ziemi za całkiem odpowiednie pieniądze. Pisanie np, że piłkarz 27 letni, to słabo, to stary jest straszną głupotą. Tym bardziej, jak buduje się zespół od zera, to wymaga się zawodników już ogranych i ukształtowanych, gotowych do walki o najwyższe cele od zaraz. Zwyczajowo ofensywni piłkarze swoje maksimum osiągają właśnie w granicach 30stki.

Lucas rzeczywiście pewno i przepłacony, ale może to była zachcianka szejka? Stać go. Z resztą przepłaconych transferów wszędzie pełno nie tylko w PSG czy City, ale to tak btw.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2012.08.10 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Mou napisał:
To chyba ty nie rozumiesz. Połowa forum się do mnie przyjebała, bo stwierdzili, że kwoty wydawane przez PSG są nieadekwatne do zawodników, a ja udowadniam, że tak nie jest, bo poza Lucasem kwoty nie były zabójcze.

Piszemy o przepłaceniu za Lucasa, w temacie o Lucasie, a Ty wyskakujesz o Ibrze, Silvie i Lavezzim. Teraz rozumiesz dlaczego tylu skoczyło?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10
Skocz do: