Lucas Moura [Tottenham Hotspur]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2012.08.10 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, czy Lucas był przepłacony będziemy mogli stwierdzić dopiero po jakimś czasie. Wszakże nie wiadomo czy to nie będzie strzał w 10. Warto wspomnieć że wielu z nas (w tym ja) uważało, że Kaka to był genialny transfer Pereza za odpowiednią kwotę, a jak wyszło - sami widzimy.

Oczywiście nic nowego nie odkryłem, jednak niektórzy o tym zapominają.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
oraju
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.08.11 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ma kupowanie młodego, perspektywicznego gracza, do kupna gracza wypalonego, po 2 słabych sezonach?

Nie wiem kto uważał Kake za genialny transfer, chyba Ci sami co wierzą w jego wielki come back.

Powrót do góry
IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2012.08.11 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy poczytać komentarze i na stronie, i na forum. Do tego, jak wspomniałem, sam myślałem iż będzie to genialny transfer. A obecnie w come back nie wierzę.

Powrót do góry
Ataru
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.08.14 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale my kupilismy Kake, ktory byl z Europy, mial byc najzajebistszym pilkarzem na swiecie, a jest on, mowiac oglednie, troche chujowy. Kazdy transfer to jakies ryzyko, Lucas moze odpalic, moze nie odpalic, a ceny dyktuje rynek. 43 to za duzo mowicie... ale juz te trzydziesci pare jakie dawal Ferguson byloby ok, bo to klub zasluzony, a pieniadze mniej smierdza? No kurwa, tak jest swiat skonstruowany, ze bogaty moze kupic wiecej, a bogatszy jeszcze wiecej niz bogaty. Jak ktos nie zgadza sie na prawa wolnego rynku to pozostaje mu tylko wziac i obrazic sie na rzeczywistosc i caly swiat. Dzis prawdziwi Pilkarze sa warci po prostu duzo wiecej niz kiedys, bo paru powaznych graczy dolaczylo do zabawy. I trzeba to przyjac do wiadomosci i jak sie chce cos znaczyc - wlaczyc sie do walki na nowych zasadach, albo strzelic focha.

Powrót do góry
czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.08.14 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ferguson dawał 26 mln i kwota była zaakceptowana tylko brakowało piłkarza podpisu który po telefonie Leonardo zmienił zdanie.
Cóż też bym zmienił jeśli ktoś by mi z góry zaoferował warunki kontraktu godne najlepszych piłkarzy świata.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Monfils
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2012.08.14 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żadna kwota Fergusona nie była zaakceptowana, no chyba że według Onetu albo WP. United odpuścili, nawet agent piłkarza stwierdził: "Manchester United? Ten klub długo się z nami nie konktaktował i prawdopodobnie przestal zabiegać o Lucasa". Ataru ma trochę racji w tym, że gdyby to Ferguson przepłacił, to nie byłoby takiego szumu. Niech PSG dalej sprowadza graczy za miliony, a potem pan szejki pójdzie w ślady swojego kuzyna i kopnie ich w dupę.

Powrót do góry
Verten
Kibic
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2012.08.15 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agent Lucasa Moury wyjawił, że gdyby nie oferta Paris Saint-Germain jego klient podpisałby kontrakt z Manchesterem United.

Wagner Ribeiro dodał również, że negocjacje z wicemistrzami Anglii były już na zaawansowanym poziomie i 19-letni Moura był bliski dołączenia do zespołu z Manchesteru.

- Sao Paulo doszło do porozumienia z Manchesterem United. Kontrakt był już gotowy i wystarczył tylko podpis, jednak wtedy zadzwonił do mnie Leonardo i poprosił, abym porozmawiał z Lucasem - wyznał dla UOL.

- Rozmawiali. Leonardo pomógł fakt, że jest Brazylijczykiem. Był bardzo ostrożny. Możliwość mieszkania w Paryżu - mieście znacznie atrakcyjniejszym niż Manchester - również miała wpływ na jego decyzję, ale generalnie chodziło o projekt PSG, którego Lucas jest pod wrażeniem.

- Wsiadłem do samolotu o 5 rano i wyleciałem z Manchesteru do Paryża sfinalizować umowę z Leonardo. To, co daje mi największą satysfakcję, to fakt, że Lucas jest szczęśliwy.

Ten twoj cytat był stary. Jakoś 2 tygodnie przed transferem do PSG

Powrót do góry
Espana.
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.08.15 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czas chyba zmienić nazwe tematu.

Pozostaje tylko pogratulować PSG. Bardzo dobry transfer, tylko za duzo zapłacili. Jeżeli Lucas naprawde tak bardzo chciał grać w Paryżu, to Sao Paulo musiało by go sprzedać, nawet taniej. Szejkowie mimo, że mają kasy od groma to chyba jej nie drukują.

werwer napisał:
Jak coś "nie jest ważne" to nie znaczy, że jest nieważne
Powrót do góry
NotYet
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2013.02.02 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie radzi sobie całkiem przyzwoicie. W 4 meczach Lique 1 - 3 asysty.

Powrót do góry
Emperador
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2015.11.25 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkopuje, bo interesuje mnie opinia o tym zawodniku.
Rzadko oglądam Ligue 1, więc niewiele wiem na jego temat.
Teraz mają tam Di Marię, kto wie czy latem nie pójdzie tam Ronaldo. Może się tam zrobić trochę ciasno, więc tak pomyślałem o nim.

Powrót do góry
Doktor Koks
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2015.11.25 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na gwałt potrzebny wariat na skrzydle. Moura, Sanchez fajne opcje, może i realne. Costa czy też Nolito- raczej wątpie. Przez głowę przechodzą mi jeszcze takie nazwiska: Coutinho, Teixeira, Brahimi, Felipe Anderson- ale nie oglądam ich zbyt często (albo niektórych to tylko z youtube). Hazard chwilę już pod formą ale pewnie to opcja nr. 1, wiadomo, marketing...

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Emperador
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2015.11.25 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, pewne jest, że Bale nie odejdzie, bo Perez go nie odda, a jeszcze zrobi z niego lidera. Natomiast odejście Ronaldo jest bardzo możliwe.
Alexisa lubię, ale jak nie raz patrzę co on wyrabia w tym Arsenalu, to łapię się za głowę.
On potrafi bawić się w drybling na swojej połowie, już nie raz w ten sposób tracił piłkę. Do tego marnuje sporo sytuacji. Żeby coś ciekawego skonstruować, albo strzelić musi najpierw kilka sytuacji schrzanić.
Coutinho, to dobra opcja, ale tu pewnie znów ubiegnie nas Barca. Sporo się mówi o jego transferze właśnie tam.

Powrót do góry
czejenus
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2015.11.25 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moura albo Coutinho to byłyby bardzo dobre kandydatury na skrzydło.

W PSG zrobiło się ciasno,ale to właśnie gdy oglądaliśmy mecze Barcy z PSG czy inne potyczki paryżan to Moura zawsze wyróżniał się świetnym dryblingiem,przyśpieszeniem...

Coutinho robi furorę w LFC i jego transfer do któregoś giganta to kwestia czasu.

Powrót do góry
Behappy
be humble

PostWysłany: 2015.11.25 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coutinho na skrzydło, mogę już się śmiać, czy raczej mam płakać?

e: W sumie to o nic mi nie chodzi, wyrażam tylko swoją reakcję, czyli pusty śmiech przez łzy. Rozumiem, że po ostatnim spotkaniu z City jest pewien trend, a do tego Real ma mega doła, ale takie gloryfikowanie Brazylijczyka jest śmieszne. Jeśli aż tak bardzo ten profil na skrzydle się wam podoba, to warto zauważyć, że w kadrze Madrytu ktoś taki istnieje. Nazywa się Isco i ma o jedną półkę większy talent niż Coutinho. Fajne statystyki, widziałeś co robił jak The Reds tracili punkty na własnym stadionie z takimi mocarzami jak Norwich?

PS: Właśnie widzę, że to nie temat o nim. Jak coś to trzeba tam.

Ostatnio zmieniony przez Behappy dnia 2015.11.25 19:51, w całości zmieniany 1 raz

Emperador
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2015.11.25 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się składa, że w ostatnich 3 meczach grał na lewym skrzydle, bilans - 4 bramki, 1 asysta. W tamtym sezonie też grał często na skrzydłach. Łącznie coś około 20 meczów. Z Arsenalem pamiętam, że zagrał bardzo dobry mecz na PS.
Gość jest uniwersalny, wiele jeszcze da się go nauczyć, więc nie wiem o co ci chodzi.

@up
Nie gloryfikuje go po ostatnim meczu z City, bo nawet tego meczu nie widziałem z wiadomych przyczyn. Widziałem za to inne, w których ciągnął ten wóżek i ładował przepiękne bramki.
Widziałem go też w poprzednim sezonie, więc to nie jest ocena na podstawie jednego meczu, a z tym Isco nawet mnie nie rozśmieszaj, bo teraz, to ja płaczę ze śmiechu.

Ostatnio zmieniony przez Emperador dnia 2015.11.25 20:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Transfery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10
Skocz do: