Olympique Lyon - Real Madryt [0-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
althregis
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2011.11.02 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna "klątwa" złamana. I dobrze.

Dobry mecz, zasłużona wygrana, spokojnie mogła być wyższa. Brakowało precyzji, ale łatwość dochodzenia do sytuacji bramkowych duża. Cieszy czyste konto Ikera (zwłaszcza biorąc pod uwagę eksperymentalną linię obrony) i gol z wolnego Crisa.

OL jako zespół pechowy dla Realu to już historia.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2011.11.02 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Sugerujesz, że z Barceloną czy innym Manchesterem od 60 minuty będziemy grali z Albiolem na po i Lassem na lo?

Sugeruję, że skład boków nie miał aż tak wiele wspólnego z tym, że powtarzaly się takie akcje -

- próbujemy wyprowadzić piłkę, nie udaje nam się, tracimy, Lyon wychodzi szybko z atakiem, pół naszej drużyny gdzieś z tyłu

- obrona rozbiega się na wszystkie strony jak pojebana, pół biegnie w kierunku piłki, drugie pół nie może się zdecydować czy łapać na spalonego czy nie

- Lyon posyła jedno prościutkie podanie na skos, pół naszej obrony, które leciało za piłką oczywiście minięte i za daleko by wrócić na czas

- drugie pół obrony w końcu próbuje łapać na tego spalonego, nie udaje się

- zawodnik Lyonu jest z piłką w polu karnym, ze dwóch obrońców panicznie za nim leci, żeby choć trochę utrudnić oddanie strzału

- jakiś naturalny czarnoskóry obywatel Francji ładuje prosto w środek bramki i Ikera

- uff.

Dave.
In Mou we trust

PostWysłany: 2011.11.03 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie problem jest nawet głębszy. W grze Realu ostatnio razi przede wszystkim to odpuszczanie w drugiej połowie meczu. Tak było dziś, tak samo było poprzednio z Sociedad, Villarrealem i Malagą. Fajnie, że umiemy nakurwiać kontry w 10 sekund, ale nie można cały czas tak grać. W pierwszych połowach wygląda to dobrze, bo obrona podchodzi wyżej, Xabi i Sami również, a ofensywny kwartet po stracie piłki od razu rozpoczyna pressing. Niestety w drugich połowach gra wygląda tak, że obrońcy i dwójka DM-ów zostają w tyle, reszta rusza z kontrą (momentalnie tworzy się ogromna luka w środku pola), stracą piłkę, nie chce im się wracać i przeciwnik od razu rusza z kontratakiem, często w przewadze liczebnej. Patrząc co nasi wyprawiają po przerwie aż ciężko jest uwierzyć, że tak dawno nie straciliśmy bramki. Mając dwubramkowe prowadzenie w Lyonie albo jednobramkowe w Sociedad, trzeba trochę tę piłkę poszanować, poklepać, zmęczyć rywala i odebrać mu chęci do gry, a my postawą po przerwie sami nakręcamy przeciwnikowi grę.

Powrót do góry
Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2011.11.03 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A, a, właśnie, jeszcze zwróciłeś na coś uwagę co mnie razi. To takie... rozdzielenie drużyny. Czyli przednie pół i tyle pół. Ostatnio tylko w drugich połowach, ale jednak. I to już było w zeszłym sezonie. Oczywiście wszyscy pracują, walczą, czasami się cofną, ale jednak wiele, wiele razy jest strasznie widoczny ten podział strasznie. Za mało mamy piłkarzy z tyłu gdy przeciwnik idzie z poważną akcją. Za mała ta przewaga liczebna, mniejsza niż być powinna, mniejsza niż jest w większości drużyn. I nie jestem pewien czy to się zmieni w poważnych meczach (nie liczę GD, bo tam to wiadomo jak bronimy), bo w poprzednim sezonie z Tottenhamem na Bernabeu też tak było, że jak szli z kontrą to było często 2 na 4, albo 3 na 5, coś kompletnie nienormalnego, zwłaszcza, że koguty grały w 10.

Cytat:
Jak pan ocenia poziom sędziowania?

Rizzoliego znam z mojej przygody we Włoszech. Wiedziałem, że to jeden z najlepszych profesjonalistów w tym zawodzie.

Nawet Mou go lubi. Very Happy

vkarol
Calma, Calma...

PostWysłany: 2011.11.03 00:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigantyczna przewaga w 1 polowie. Lyon nie potrafił dojść do głosu. Znowu pełna dominacja. Udało się też strzelić. Druga połówka tradycyjnie słabiej. Jednak boli to, że żadna kontra dzisiaj nie zakończyła się brameczką, a okazji było sporo. Wygrywamy po golach ze stałych fragmentów. Jednak, jak to mówią, gol to gol. Gerland zdobyte.

Powrót do góry
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2011.11.03 07:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda tej nonszalancji pod polem karnym Lyonu, bo strzelilibyśmy z 4-5 bramek. Nasza gra wczoraj mnie zaskoczyła. Nie spodziewałem się, że przy takim maratonie chłopaki będą tak zapieprzać na połowie rywala. Podobało mi się.

Teraz zlać Osę i odpoczywamy dwa tygodnie. (szkoda, że tylko My kibice)

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Arciomo
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2011.11.03 08:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lass grał megazajebiście, za to Angel powinien strzelić z 3 bramki. Wynik powinien być wyższy. Mój brat do mnie"Pamiętaj kiedy Ronaldo zmienia fryzurę zawsze strzela gole, przypomnij sobie Villareal rok temu" Tongue

Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2011.11.03 09:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Garde chciał remisu?! <hahaha> Niech dziękuje niebiosom, że nie było manity - co za śmieszny gość.

Marzę, aby w tym sezonie odczarować Monachium i wyrzucić tych szczekaczy z LM :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
mikess
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2011.11.03 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po wczorajszym meczu sądzę, że Di Maria woli stracić piłkę niż użyć prawej nogi... Dwie akcje, w których wystarczyło kopnąć piłkę prawą nogą, żeby powiększyć liczbę bramek <ściana>

Powrót do góry
Football Highlights
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2011.11.03 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy ponownie i zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu:

Lyon - Real Madryt (skrót meczu)

wredna
Pani trener
Trener

PostWysłany: 2011.11.03 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałabym fantastyczny mecz, gdyby panowie wykorzystali chociaż połowę swoich akcji, a tak napiszę jedynie - bardzo dobry. Koncertowe odgrywanie barkami/klatą, dziury Mesuta i świetne dogrania. Do tego naprawdę wysoko ustawiona obrona i zbliżone do siebie linie. Kontry, klepki... Brak tylko skuteczności. Ach, zapomniałabym jeszcze, Khedira. Świetnie, że aż tak wspierał zespół wyjściami do przodu, w ogóle, uważam, dobre spotkanie w jego wykonaniu. Z tym, że mam jedno "ale". Miał farta, że sędzia go oszczędził. Kartkę dostał raczej z sufitu (sama się niczego nie do patrzyłam), ale za ten faul bodaj w 85' na Lacazette, mógł obejrzeć drugie żółtko.

Powrót do góry
22dominik10
Dreams come true - Real Madrid

PostWysłany: 2011.11.03 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nareszcie udało się tak wygrać, bez szału, ale się udało. Jak to już bywa pierwsza połowa nasza, a w drugiej już lekki smrodek pod naszą bramką Tongue
Brawa za walkę, trzy punkty, dwa gole Crisa i czyste konto.

browar
Gwiazda
Gwiazda

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2011.11.03 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lyon jako zmora Realu to już historia. Ostatnie 3 mecze, 3 wygrane bramki 9-0 Smile no i wreszcie odczarowany stadion Lyonu! Bez sensu tylko łapane te żółte kartki...

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Skocz do: