Real Madryt - FC Barcelona [1-3]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 36, 37, 38  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hav
wiejski głupek
wiejski głupek

Zakaz pisania

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2011.12.13 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo śmieszy mnie, że nie możecie przyjąć do wiadomości prostego faktu. że real jest zwyczajnie słabszy od barcelony.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Mr Yoda
AlvaroCap17an

PostWysłany: 2011.12.13 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest Twoja nadinterpretacja. Nikt nie twierdzi, ze wygrali przez to, że arbiter nas oszukał. Ale nie widzę powodu, żeby ukrywać, ze spalony przy tej akcji był.

Passion, yet serenity.
Chaos, yet harmony.
Death, yet the Force.
Powrót do góry
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2011.12.13 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hav napisał:
bo śmieszy mnie, że nie możecie przyjąć do wiadomości prostego faktu. że real jest zwyczajnie słabszy od barcelony.

Słabszy w otwartej wymianie ciosów - tak. Kiedy gramy zamkiem, to jesteście bezbronni jak małe dzieci.

E: Hehe, mit, nie strzeliliście temu systemowi jeszcze bramki przy stanie 11 na 11 na boisku. Ale spoko, czekamy aż spróbujecie pokonać zamek. :]

Ostatnio zmieniony przez tyranitar dnia 2011.12.13 13:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Hav
wiejski głupek
wiejski głupek

Zakaz pisania

PostWysłany: 2011.12.13 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolejny mit, który prędzej czy później zostanie obalony. kto wie, może już tej wiosny na camp nou?

Powrót do góry
chamartin7
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2011.12.13 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz na spokojnie (i przede wszystkim na trzeźwo) obejrzałem to spotkanie. Pierwsza połowa wyrównana do bólu. Po bramce i po jednej setce z obydwu stron. Graliśmy dobrze.

Druga połowa skończyła się dla Nas przy bramce Xaviego, choć gdyby (ukochane Nasze słowo w pojedynkach z FCB) CR tak pięknie nie spierdolił tej główki, to mecz zacząłby się od nowa, nie wiemy jakby się skończył. Potem wyglądaliśmy już tak żałośnie i bezradnie, że...

Zostaliśmy wypunktowani. Sytuacji po obu stronach podobnie, wynik jednak jak najbardziej sprawiedliwy.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
Hav
wiejski głupek
wiejski głupek

Zakaz pisania

PostWysłany: 2011.12.13 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już sobie tak gdybamy. To może teraz wyobraźmy sobie, że to nie Barca, a Real traci bramkę w 20 sekundzie. Jakie byłyby szanse na remontadę w wykonaniu podopiecznych Mou? Powtórka z manity jawi się aż nadto wyraźnie. Smile

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2011.12.13 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hav napisał:
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

<wow>

iniesta też absorbował uwagę obrońców będąc na spalonym co pozwoliło fabregasowi wybiec na wolne pole. gol ewidentnie ukradziony. pierwsza bramka tez nie powinna być uznana, bo obrońca wcale nie chciał podać do messiego. ewidentnie mecz kupiony. barcelona ukradła kolejny puchar! skandal! villarato!

Przykro mi, ale nie ogarniasz przepisów gry w piłkę nożną. Na poprzedniej stronie dałem link. Tutaj spalonego nie było, a przy golu na 1:2 był.

Hav napisał:
Dalej pajacujesz. Ja mogę przyjąć ten fakt i przyznaję: Real jest słabszy od Barcelony. Twierdzę jednak, że Real miał pecha w sobotę i mógł to spotkanie wygrać. O 3 punktach dla Barcelony zadecydowały detale, szczęście. Mecz zwyczajnie mógł się inaczej potoczyć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Hav
wiejski głupek
wiejski głupek

Zakaz pisania

PostWysłany: 2011.12.13 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nza bardzo ładnie wytłumaczył dlaczego spalonego nie było. ale spoko, jeśli szukanie wymówek pomaga wam przełknąć gorycz porażki i pozwala rozpocząć pompowanie balonika na nowo, to kim ja jestem, by wam i sobie tej przyjemności odmawiać?

w meczach o taką stawkę i na tym poziomie zazwyczaj decydują detale. guardiola powtarza to do znudzenia. właśnie po dbałości o najmniejsze nawet szczegóły poznaje się najlepszych.

a szczęście? cóż raz jest (vide 20 sekunda), a raz go brakuje (2-1). Summa summarum wychodzi się zazwyczaj na zero.

Powrót do góry
liso7
todo al blanco

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2011.12.13 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hav po pierwsze masz zajebisty avatar.
po drugie zacznij odróżniać błędy obrony, od szczęścia. Ten błąd obrony wyrasta to ogromnego wielbłąda biorąc pod uwagę 'dbałość o detale'.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
zizou555
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 8

PostWysłany: 2011.12.13 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hav napisał:

zapytaj sie mnie w sobote kto jest liderem Love Barca

hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.12.13 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w bezposrednich pojedynkach, jestesmy po prostu w ostatnich latach od barki slabsi. leja nas w domu od kilku lat, jak kurwa jakichs kapucynow. raz udalo sie zremisowac, a tak to blamaz za blamazem. takiej mantry w poprzednich dziesiecioleciach nie pamietam. takiego luzu z jakim oni sobie poczynaja na santiago...

jest kompleks i to jest chujowe do kwadratu, badzmy szczerzy. pozostaje miec nadzieje, ze to sie zmieni. bo tego, ze spotkamy sie z nimi wiecej niz tylko raz w tym sezonie, to jestem niemalze pewien.

MCF para siempre.
Powrót do góry
F.C Piter
livin' the dream

PostWysłany: 2011.12.13 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hoszkar napisał:
pozostaje miec nadzieje, ze to sie zmieni.

oby, bo jeszcze kilka takich GD i barca bedzie mogla wywiesic na CN taki sam transparent jaki mieli kibice realu w spotkaniu z atletico.

Powrót do góry
BN81
Putka
Putka

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2011.12.13 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jednak Barca kradnie...

Powrót do góry
Vidmo
wiejski głupek
wiejski głupek

PostWysłany: 2011.12.13 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyranitar napisał:
Słabszy w otwartej wymianie ciosów - tak. Kiedy gramy zamkiem, to jesteście bezbronni jak małe dzieci.

Barca jest bezbronna przy zamku, natomiast my bezbronni wtedy nie jesteśmy. Stwarzamy po 30 okazji w połowie, oddajemy więcej groźnych strzałów. W ogóle jesteśmy wtedy bardzo groźni i wyraźnie lepsi. I najważniejsze jest to, że przy zamku naszym największym atutem nie jest chamstwo i brutalna gra.
O takim Realu właśnie marzą kbice. O Realu, który broni swoich wartości, który broni swoich ideałów, który gra zawsze ofensywnie i ładnie dla oka, jak w przeszłości i nie odwołuje się do piłkarskiego chamstwa, buractwa. Dobrze, że Mourinho broni tej filozofii.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
F.C Piter
livin' the dream

PostWysłany: 2011.12.13 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BN81 napisał:
Czyli jednak Barca kradnie...

to swoja droga. ale nikt tu nie mowi, ze barca jest slabsza. wrecz przeciwnie. wg mnie jest troche mocniejsza, co nie oznacza ze nie do pokonania.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 36, 37, 38  Następny
Strona 37 z 38
Skocz do: