Real Madryt - FC Barcelona [1-3]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 36, 37, 38  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BaniaCR7
Golden Boot

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2011.11.28 18:58    Temat postu: Real Madryt - FC Barcelona [1-3] Odpowiedz z cytatem

Gran Derbi Europa
Real Madryt - FC Barcelona
Estadio Santiago Bernabeu

16 kolejka La Liga
10.12.2011 r.
godzina 22:00

Cóż można krócej powiedzieć. Za kilkanaście dni będziemy świadkami emocjonującego pojedynku pomiędzy najlepszym klubem w historii piłki nożnej, a tegorocznym zdobywcą Pucharu Europy.
Na chwilę obecną nasz ulubiony klub Real Madryt jest liderem La Liga. Pomiędzy Realem Madryt, a Barcą dzieli 6 punktów. Marzę o tym, aby po Gran Derbach ta różnica nie zmalała.
Real Madryt obecnie przechodzi okres wielkiej formy, która może pomóc przy zdobywaniu trofeów.
Ale i tak Real Madryt podczas sobotniego spotkania musi uważać, bo Barca jest jak pierwiastek z 27, nieobliczalna. Trzeba uważać podczas meczu na każde podania Xaviego, czy innych piłkarzy Blaugrany, a przede wszystkim na aktorskie zachowania, które mogą się skończyć jedenastką. Jeszcze jedno, jeżeli Messi się rozpędzi to trzeba go natychmiastowo powstrzymać, bo jak znajdzie lukę w polu karnym to zaskoczy Casillasa.
Na ten mecz nie wyjdzie zapewne żaden ofensywny Real, tylko Real broniący przewagi punktowej.

Dla moderatorów:
Zakładam teraz ten wątek, ponieważ zauważyłem że w wątku odnośnie FC Barcelony jest ciągle poruszany temat Gran Derbów. Więc postanowiłem tutaj stworzyć ten wątek odnośnie tego meczu.
Za każdy mój błąd przepraszam!

Loczeno
Ridens Moriar

PostWysłany: 2011.11.28 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co mi się marzy ? Wygrana na SB, kontynuowanie świetnej passy i w rewanżu na CN może być SZPALER. I nie chodzi mi tu o poniżenie dla Puyola czy Fabregasa. Oni są wporządku. Chodzi mi tu bardziej o Busquetsa czy Valdesa. Czekam na ten moment, gdy i Ci goście będą mogli poczuć smak upokorzenia. Oby to było na CN. Ze szpalerem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Crawler
Pawełek Barokoko

PostWysłany: 2011.11.28 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko nie pompujcie balonika, bo jeśli będzie wpierdol to bardzo zaboli.

Daedalus.
Echelon IV

PostWysłany: 2011.11.28 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, nie ma się co nakręcać, bo w kilka tygodni wszystko się może zmienić.

Cytat:
Chodzi mi tu bardziej o Busquetsa czy Valdesa. Czekam na ten moment, gdy i Ci goście będą mogli poczuć smak upokorzenia

Valdes smak upokorzenia już wiele, wiele razy poznał i fakt, że nie nauczyło go to pokory tylko udowadnia jego poziom. Busquets z kolei powinien się czuć upokorzony za wszystkie numery jakie odwala na boisku, fakt, że raczej sie nie czuje o nim też dobrze nie świadczy.

IVAN_ZAMORANO
Eu adoro ser quem sou!

PostWysłany: 2011.11.28 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie zwycięstwa nie potrzebujemy, ale bardzo, bardzo, bardzo chcę wygrać i wydaje mi się to konieczne. Nie mówię tutaj o żadnych 5:0, 1:0 i wystarczy, po prostu - byleby wygrana, po przyjemnej dla oka grze. Możliwe (możliwe - pamiętajmy iż w między czasie El Molinon) że dzięki temu podtrzymamy passę zwycięstw w lidze i tym samym będziemy mieć możliwość pobicia rekordu, jakby tego było mało 9 punktów to już bardzo duża zaliczka.

Najważniejsze, tak jak Crawler pisze, nie pompować balonika. Mimo że każdy tutaj zgromadzony Madridista chce zwycięstwa, to tak jak pisałem nie jest nam tak bardzo konieczne, jak im. porażka może zniwelować stratę ale możemy być nadal liderem (jeśli nie przegramy we wspomnianym Gijon).

Powrót do góry
uohronin
prawie Ignacy Prądzyński

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2011.11.28 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Większego upokorzenia dla tych ladacznic niż wygrana z nimi i zdobycie triplete być nie może. Więc po prostu trzeba gryźć trawę, zrobić wszystko by wreszcie wygrać na Bernabeu ale spokojnie. Dopiero jest listopad, dwa miesiące temu połowa z tych którzy dziś widza nas na Cibeles wtedy zwalniało Mourinho. Nie podgrzewajcie atmosfery, jeszcze nic nie zdobyliśmy
a różowo nie jest, kto tak sądzi będzie zdziwiony po pierwszym meczu z udziałem Iturralde

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
El_Konrad
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2011.11.28 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Upokorzeniem dla Barcy jest ten oto filmik: http://www.youtube.com/watch?v=ygmGIFz_EP0 (najczęściej oglądany przeze mnie filmik na YT <hahaha> sorry, ale to mnie tak rozśmiesza, że aż coś się robi <hahaha>
A o Gran Derbi będę wypowiadał się dopiero po meczu ze Sporting'iem Gijón (to bardzo ważny mecz, aby Barcelona przyjechała do nas z minimum 6 pkt straty - być może i więcej ;) ) oraz Ajaxem... to są dwa mecze które najpierw należy wygrać, a później powalczyć o 3 pkt w lidze...
Tak jak to osoba powyżej napisała, abyśmy się nie nakręcali, bo jak meczyk nie pójdzie po naszej myśli to będzie bardzo bolało... ostatnie pojedynki z tym rywalem niestety odczułem na psychice Very Happy

Ostatnio zmieniony przez El_Konrad dnia 2011.11.28 20:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Jedreq
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2011.11.28 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne będzie to bardzo emocjonujący mecz, jak każde Gran Derby.
Nasi są faworytem w tym meczu, pamiętając o tym że Barca naprawde słabo gra na wyjazdach w tym sezonie Smile
Ważne jest to, aby nie stracić punktów ze Sportingiem, żeby mieć te 6pkt przewagi przed Bluagraną Smile
Liczę na 2:1 dla naszych. Ciekawe czy Mou postawi na dwóch napastników Benzeme i Higuaina :>

Powrót do góry
Bezimienny
Nołnejm

PostWysłany: 2011.11.28 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Punktów straty będziemy mieli najpewniej 3 bo Barcelona gra 2 mecze ligowe, podczas gdy my gramy jeden, pamiętajcie o tym ;) Jeśli i te GD Real przegra, to już niestety będzie ewidentnie świadczyło o naszym kompleksie w stosunku do nich... Barca jest w dołku, my jesteśmy na gazie, wygrywamy mecz za meczem! Oj potrzebne nam to zwycięstwo jest mocno, szczególnie dla naszego morale.

EDIT: poprawione ;)

Ostatnio zmieniony przez Bezimienny dnia 2011.11.28 20:42, w całości zmieniany 1 raz

uohronin
prawie Ignacy Prądzyński

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2011.11.28 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naszego morale

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.11.28 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy w formie, Barca jest w dołku-OK. Tylko, że przed Superpucharem było tak samo... Do meczu 12 dni nas czekają męki w Gijon a przez ten czas moze sie jeszcze cos zmienic.

Powrót do góry
ogor3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.11.28 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planować szpaler na CN,ja pierdole mistrzostwo... :| Przed nami Gijon , Barca i Sevilla, z czego pierwszy i trzeci mecz na wyjeździe, jestem pewien że już po ewentualnym wygraniu z Barcą, Marca będzie nam mistrza pisać. Tylko dla mnie, jak Barcelona wygra z nami 10grudnia to ona będzie liderem, bo jak by nagle ograła na SB ten genialny, szybki walec RM to by bolało i jakby dali rade to dadzą i u siebie. Polecam więc po 10 gr. rozmawiać , bo temat dyskusji może obrać inny kierunek.

Powrót do góry
BaniaCR7
Golden Boot

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2011.11.28 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka miesięcy temu krążyła klątwa, która została obalona w Pucharze Króla. Mówiła ona o niepokonaniu Barcy przez Real Madryt.
Wiele jest teorii mówiącej, że Barca jest rzeczą której nie da rady się pokonać. Teorie te zostały obalone przedwczoraj, kiedy Getafe pokonało wielką Barcę 1:0.
Jose Mourinho zapewne już na stosie kartek szykuje taktykę na ten mecz. Według mnie jednym z głównych filarów naszej wygranej będzie pełna koncentracja na każdej sekundzie meczu. Drobne podanie może zakończyć się utratą bramki.
Żadnych roszad, trzeba wyjść defensywnie.

Maas
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2011.11.28 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi wystarczy, że zagrają na 0 z tyłu bo o ofensywę to się nie martwię

Powrót do góry
Espana.
Trener
Trener

PostWysłany: 2011.11.28 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak tu koledzy wspominali nie można się tak nakręcać. Gdyby Real przegrał to by bardzo bolało. Każda porażka królewskich boli ale nie aż tak jak z Messim i spółka.
Ale pomyślcie jaką ogromno przewagę psychiczną byśmy mieli gdyby Real wygrał. Niewyobrażalną!

werwer napisał:
Jak coś "nie jest ważne" to nie znaczy, że jest nieważne
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 36, 37, 38  Następny
Strona 1 z 38
Skocz do: