Górny Śląsk (Katowice!) (cz. 2)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Spotkania madridistas
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
force01
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.01.14 03:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurwa jak widze te pierdolenie to znów mi się dźwiga... moszu kurwa co to ma do rzeczy po co był temat przenoszony. I jak zwykle "ehhh ciekawe czy óda(...) nam sie to wszystko ogarnac" To weź się trzepnij w łeb i może się samo załatwi a nie zobaczy. I oszczędź takiego wkurwiania z samego wieczora... Myciek, ogarniemy to czy pierdolimy ? Bo inaczej już wiadomo że będzie bida...

RM_Budzyk
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.01.14 06:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sobek napisał:
Średnio raz na 5 minut wywala komuś "błąd 1040". I wywala go, gdy ktoś próbuje przeglądać tematy z ogromną ilością stron (ok 1000, przy 10 postach na stronę).
Rozwiązanie jest bardzo proste. Wszystkie tematy, które mają więcej niż 250 stron (lepiej mniej niż więcej) muszą zostać przeniesione do Archiwum, a w ich miejsce stworzone takie same tematy z dopiskiem "(cz. 2)".

[ Dodano: Dzisiaj o 6:49 ]
force01 napisał:
kurwa jak widze te pierdolenie to znów mi się dźwiga... moszu kurwa co to ma do rzeczy po co był temat przenoszony. I jak zwykle "ehhh ciekawe czy óda(...) nam sie to wszystko ogarnac" To weź się trzepnij w łeb i może się samo załatwi a nie zobaczy. I oszczędź takiego wkurwiania z samego wieczora... Myciek, ogarniemy to czy pierdolimy ? Bo inaczej już wiadomo że będzie bida...

Po pierwsze Force to wyluzuj. Twoja frustracja jest o tyle nie na miejscu co nic nie wnosi tak samo do dyskusji jak zale Moszumana, O tyle on bynajmniej cos napisal na tym forum (mniej lub bardziej potrzebnego do zycia) ale reszta od momentu wpisania sie na liste graczy zniknela i tyle... wole wiec sluchac "takiego pierdolenia" niz nie wiedziec czy w ogole ktos tu jeszcze zyje czy juz totalnie kazdy ma wyjebane na ten turniej poza nasza trojką. Poza tym skoro miales mozliwosc ogarniecia tego przelewu to mogles to zrobic a nie siedziec cicho. Tymczasem skontaktuj sie z Ufem bo on mial jeszcze jakis pomysl wykombinowania przelewu od jakiegos typa ktory mu wisial kase wiec zebyscie czasem trzech przelewow nie zrobili. I tyle ... a jesli mamy sie tu klocic o pierdoly to moze dajmy sobie spokoj z takimi turniejami ;) bo przy naszej organizacji najwidoczniej stwarza on nam wiecej problemu niz pozytku i przyjemnosci. Dziekuje za uwage <serce>

moszuman
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2012.01.14 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem ze Ufo cos ogarnal.Rozmawialem wczoraj wieczorem. Tylko powiedzcie mi czy nie wyjdzie tak ze Ufo kase wplaci a reszta poprostu nie pojedzie.Patrz :
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

o to "oda" to nie masz co sie spinac bo pisalem to na szybko i robilem jeszcze 10 innych rzeczy w tym czasie. Wiec troche wychilluj o_O :|
Tez sadze ze nie ma co na sile sie meczyc. Bo wychodzi jak wychodzi. Sa spiny. Jak im nie zalezy to poprostu zgadajmy sie tak jak ostatnio np. na mecz z Bayernem w Siemcach. Calkiem przyjemnie sie gralo

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Matix-Torres
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2012.01.14 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do mnie to uważnie śledzę temat i wiem wszystko co się dzieje. Gdybym kasę miał/mógł wpłacić, napisałbym, ale nie ma szans gdyż, pracuję, lecz mieszkam sam, więc muszę się utrzymać sam + w przyszłym miesiącu płacę też OC jak Budzyk i musiałem trochę odłożyć ; ) zresztą gadałem z Force'm na ten temat już w czwartek : ) a z Budzykiem gadałem wczoraj też o kasie : )
lecz co do grania i przekazania kasy za moją grę jestem pewniakiem ; ]

'...bo drużyna niy galoty, niy robota, niy fuzekle, niy jak dwa łostatnie piwa,
nie jak z starych garców dekle i niy można się jyj zmieniać jak się komu tak podobo,
wsadźcie se do głowy swojyj co Chorzowski kibic godo.'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
RM_Budzyk
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.01.14 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja w to nie wątpię matix Smile a co do potwierdzenia obecności to też niegłupia uwaga. my lubimy się deklarować i nie przychodzić tak jak choćby w playarenie Smile co prawda w sumie ludzie z listy na turniej w playarenie nie zawodzą obecnością ale dobrze byłoby wiedzieć ilu nas w końcu jedzie;) no i o której w razie czego jest turniej?

dranon
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2012.01.14 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jade na 100%

350 zł wyłożyć nie mam, wiec sie nie odzywam, bo po cholere mam pisać że nie mam jak wyłożyć i tylko temat zaśmiecać?

Powrót do góry
Ufoolek
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2012.01.14 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można napisać: nie mam, i nie próbowalibyśmy z Budzykiem odgadnąć czy żyjecie/macie/czytacie/pomożecie. Sprawa jest ZAŁATWIONA. Podam wam jeszcze dziś numer konta, na który wysyłacie po 35zł.

Oto jest:

Powrót do góry
dranon
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2012.01.14 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, to skoro turniej załatwiony, to teraz co z środom? ja chętnie sie wybiore do City, myśle że było by dobrze sie spotkać i pare spraw przedyskutować.

Powrót do góry
moszuman
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2012.01.15 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

18.01.2012 godz 21.00 (zbiorka pod zaba)

Copa del Rey - Ćwierćfinał - I mecz

Real Madryt - FC Barcelona

Beda chetni to sie wybierzemy. Nie bedzie to ogladamy na Sport klubie. proste ;)

Powrót do góry
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2012.01.15 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz w środę nie dam rady, może na rewanż się wybiorę.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
force01
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2012.01.16 01:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zobacze co w pracy z tą środą, ale pewnie do ogarnięcia.

Matix-Torres
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2012.01.16 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pracuję w środę od 14 do 22, więc jeśli byłoby te spotkanie w CP aktualne to pojawiłbym się ok. 22.30 ; )

'...bo drużyna niy galoty, niy robota, niy fuzekle, niy jak dwa łostatnie piwa,
nie jak z starych garców dekle i niy można się jyj zmieniać jak się komu tak podobo,
wsadźcie se do głowy swojyj co Chorzowski kibic godo.'
Powrót do góry
Mycieek
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2012.01.16 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Za tur zapłacone
2. Środa work od 14-22 ale już załatwione że wychodzę o 20 wiec jestem za ! Może zmieńmy lokal bo zas 10 zł płacic za wejscie to jest rzeźnia :P
3. Kleyo MistrzowsKi AVATAR ! xD

Powrót do góry
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2012.01.16 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale ostatnio my płacili te dychę za wejście chyba tylko dlatego, że to sobota była. Własnie, ja Wam jeszcze muszę za fanę dać jakąś kasę, ale kurde teraz mam tryb oszczędny, ale jak bydym mioł to coś ciepnę.

Cieszę się, że Spike się podoba Very Happy

Ufoolek
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2012.01.16 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płatności za turniej: (będę edytował na bieżąco)

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Spotkania madridistas Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Następny
Strona 2 z 18
Skocz do: