RCD Mallorca - Real Madryt [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kolec43
Kibic
Kibic

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2012.01.14 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sedzia nie podyktowal karnego na Callejonie. Ta sytuacja miala miejsce chwile przed tym "spalonym" jak sadze. Po chuj wiec ty wyjzedzasz z 4 podajacym sedzia? Chyab przed chwila to wymysliles. Wbilem na Marke zero slowa o karnym.
o to, ze napisalem twoje imie mala litera przyjebales jak typowy polaczek, wiec nastepnym razem bede pisal z wielkiej albo w ogole.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Arturo
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.01.14 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pisząc ewidentnie o sędziowaniu nie chodziło że sędzia był z Nami ale o to że nie był przeciwko Nam. Przecież jakby gwizdnął karnego dla Majorki za "żebro" Ramosa to połowa Nas by tutaj zawału dostała. A wiesz że takie karne się zdarzają. Jest to ułamek sekundy i reakcja mogłaby być różna.

Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2012.01.14 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej połowie to on nie gwizdał lekkich fauli, które gwizdał Mallorce przy każdym kontakcie. Do tego naliczyłem z 5 wybić piłki na czas ze strony Mallorki, a Coentrao dostał żółtą za grę na czas przy ZMIANIE RYWALA! Poza tym przed spalonym był faul na karny. W końcówce to był faul na Pepe, nie róbcie z Realu nagle robotów, którzy są faulowani tylko, jak ktoś łamie nogę. Faul to faul.

czarzinho
árbitro de fútbol

PostWysłany: 2012.01.14 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabrał im, zabrał nam

Powrót do góry
In Flagranti
Pizza, Forum and Rock n' Roll

Ostrzeżeń: 7

PostWysłany: 2012.01.14 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy przed tym nieodgwizdanym spalonym nie było przypadkiem karnego dla nas? Słabo to było widać, ale myślę, ze spokojnie mógł to gwizdnąć...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Arturo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.14 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Jarku jesteśmy przyzwyczajeni do tego że raczej sędziowie gwiżdżą na korzyść Naszych przeciwników niż dla Nas. W tym przypadku tak nie było. Grali na czas bo mieli wynik, jeden z graczy dostał od nich również żółtą kartkę za grę na czas. Nie chcę się z Tobą licytować i udowadniać swoje racje po mam w dupie że sędzia "trochę" Nam pomógł. Cieszę się niezmiernie z 3 pkt i to jest najważniejsze. Licytowałbym się z Tobą jakbym był fanem Majorki lub Barcelony. W tym przypadku wyraziłem swoje stanowisko odnośnie sędziowania i dziękuję że tak sędziował.

Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2012.01.14 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolec, przestań się napinać. Napisałem "wystarczy zacząć" od tego, że sędzia w kolejnym meczu z rzędu rzuca piłki naszym rywalom, gdy potrzebują szybszego wznowienia. Dla mnie to parodia. Oficjalnie jest to niezgodne z przepisami, więc płaczę. To ty się dojebałeś do tego, że rzucam przeciwko twojej bramce podawanie piłki, mimo że w poście nie jest zaznaczone, że to dla mnie całość. Dałeś się złapać jak typowy debil-napinacz. I co z tego, że o karnym nie ma na Marce? Według mnie był karny i z tego poszedł ten spalony. Według ciebie nie było? Spoko, ale z taką opinią to dyskutuj na swoich forach, a nie na forum RM. Jeśli brniesz w to - jak w karnego na Krysi w GD, nawet wielu cules przyznaje, że karny + czerwo, co zmienia chyba mecz i absolutną przewagę jednej ekipy, co? - to czego oczekujesz? Tym bardziej na tym forum. Aha, kompromitacja z tym, że płaczesz o spalonego, a nie masz pojęcia z czego wyszedł.

A o imię dopierdalam się, bo mam nick i zawsze zaznaczam, że wolę, żeby pisano do mnie tak, jak funkcjonuję na co dzień na forum. Jeśli też masz jakieś specjalne życzenia w tym względzie, to je uszanuję, bo sam mam swoje wymagania. Tyle.

Arturo, ja jestem przyzwyczajony do normalnego sędziowania. I wkurwiają mnie takie rzeczy, jak podawanie piłki przez sędziego. A gra na czas? Kilkukrotne wybijanie powinno być ukarane, zresztą nasza ławka też się o to pruła, bo to na boisku zwyczajnie wkurwia. Spoko, element gry, ale sędzia mógł to temperować, ba, powinien. Nie mówiąc już o napinkach właśnie fanów Barcelony, którzy z pianą wrzeszczą o spalonym, a nie skumali nawet kontrowersji, która miała miejsce kilka sekund wcześniej. Ogólnie spoko, nie ma dramatu, ale bawi mnie niezmiernie dzisiejszy płacz, że sędzia był absolutnie z Realem. Koleś może sobie nie radził, ale miał momenty "dla każdej ze stron".

Yaguarek
Ka-boom!

PostWysłany: 2012.01.14 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwa kolejne starcia w lidze u nas. Heh, skończy się jeszcze na tym, że w ukochanym styczniu nie stracimy ani punkcika.

Powrót do góry
kolec43
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.01.14 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

El Jarek napisał:
I co z tego, że o karnym nie ma na Marce? Według mnie był karny i z tego poszedł ten spalony.

Pamietasz jak ktos wkleil filmik z 4 czerwonymi kartkami w ostatnim GD? Wedlug niego nalezaly sie 4 czerwone kartki. Ty wtedy to obsmiales? Mam cie ja teraz obsmiac?
Cytat:
Według ciebie nie było?

Przeciez juz pisalem, ze meczu nie ogldalem.
Cytat:
Spoko, ale z taką opinią to dyskutuj na swoich forach, a nie na forum RM. Jeśli brniesz w to - jak w karnego na Krysi w GD, nawet wielu cules przyznaje, że karny + czerwo, co zmienia chyba mecz i absolutną przewagę jednej ekipy, co? - to czego oczekujesz? Tym bardziej na tym forum. Aha, kompromitacja z tym, że płaczesz o spalonego, a nie masz pojęcia z czego wyszedł.

Wymien nicki. Raczej kompromitujesz to sie ty. Jesli Valdes faulowal to karny. Pokazanie zoltej kartki Valdesowi, gdy pilka juz byla za polem karnym czy nawet po za boiskiem i Ronaldo nie mial szasny na strzelenie gola byloby bledem. Ale co tym mozesz wiedziec o sedziowaniu.
RM.pl lubi pisac o sedziach. I te wasze kategorycznie stwierdzenie. VALDES FAULOWAL, podczas gdy w bardzo podobnej sytuacji Casillas vsVille wy tylko stawiacie znak zapytania. :lol2:

Ostatnio zmieniony przez kolec43 dnia 2012.01.14 23:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2012.01.14 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:lol2: Ja jestem debilem i nie znam się na sędziowaniu, ale to ja daję tutaj argumenty, a ty mnie obśmiewasz i wyskakujesz "nie oglądałem meczu". Jesteś wesołym człowiekiem. A wtedy było tak zabawnie, że wróciłeś po x miesiącach. Rzeczywiście, jesteś mocarzem. Kajam się. Zniszcz mnie.

Czarny94.
Trener
Trener

PostWysłany: 2012.01.14 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywistą oczywistością jest to że sędziowię nam pomogli . Czy był faul na Callejonie ? Mi się zdaje że kopnął go z tyłu rywal , więc 11 powinna raczej być ...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
kolec43
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.01.14 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dalem wtedy EOT, myslalem, ze sie zreflektowales, ale widze ze nie.
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=34251
To jest twoj gwozdz do trumny. Klatus podrzucil mi tego linka nawet nie wiedizalem, ze to ty pisales. w jaki sposb teraz sie bedziesz bronil maly czloweiczku?
Masz honor?

Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2012.01.14 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz w końcówce dlaczego powstał ten news. Po czteropaku Alves zarzekał się jaki to on jest dobry i że postara się ograniczyć takie zachowania. Miało to związek z Realem, bo przegraliśmy dwumecz w LM także przez jego pajacowanie. Dlatego powstał ten, pokazałem, że dalej dzieje się, co się dzieje. Poza tym AS i Marca dawały go jako główne newsy w sekcji RM, więc portalik RM.pl nie może tego zrobić?

Co tam jeszcze masz? Pośmiejemy się razem. Przypominam, że wytłumaczyłem już news o podróży Barcelony i QF. I to dosyć fajnie. Jak ci nie pasuje, to mogę być kurwą bez honoru. Możesz nawet stworzyć z Kumciem i Zawadą mój fanklub. Very Happy

kolec43
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2012.01.14 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wilshere ostrzegajacy Manchester przed nurkami z Barcelony co mial wspolnego z Realem? Zapewne byl na waszej liscie zyczen.
Zeganm

Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2012.01.14 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wilshere to nie był mój news chyba, więc chyba nie do mnie z tym. Pisałem wam, że Serpico kreuje więcej napinki, ale dla mnie nawet pasuje, że jestem dla was wrogiem numer 1. Lubię się pośmiać.

I poważnie, Kolec, nie wracaj tutaj, bo tutaj jest miejsce dla takich ludzi Barcy, którzy chcą dyskutować, a nie ciągle oskarżać. Nie wygrasz tu z teorią, że brakuje klatek w filmiku z Pepe, nie to miejsce. A jeśli masz zastrzeżenia do RM.pl o skupianie się tylko na Realu, to jestem ciekaw jaką stronę Barcelony odwiedzasz ty osobiście? BO czy FCB.com, bo obie są kilka razy bardziej skurwione w temacie napinki na rywala niż RM.pl.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7
Skocz do: