Real Madryt - FC Barcelona [1-2]
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2012.01.12 21:27    Temat postu: Real Madryt - FC Barcelona [1-2] Odpowiedz z cytatem

Tak, niestety. Już w środę.

Ktoś realnie uważa, że wygramy? Wątpliwe. Mocno. Podchodzimy do meczu w lekkiej czarnej dupie, chociaż nigdy nie uważałem, że Khedira czy Arbeloa są dla nas kluczowi, absencja ich obu może być dla nas fatalna. Albiol na środku? Coentrao na prawej obronie? A może Sahin czy Granero? Altintop? Wszystkie wersje wyglądają źle.

Jest jeszcze ktoś, kto chce wyjść ofensywnie? Dla mnie nie ma dobrej opcji, jeśli chodzi o skład. Jakie trivote nie będzie, będzie brakować jednego albo dwóch ważnych elementów. Dobre by było, żeby chociaż z przodu było optymalnie i do dyspozycji był Di Maria, ale w tej chwili nie wygląda to za dobrze. Znowu nie trenował. Kaka w żenującej formie, kolejna "noche de Krysia", niepewny Mesut. Za dużo tych znaków zapytania, średniej czy słabej formy ważnych zawodników i tych kontuzji podstawowych zawodników.

Barcelona wyraźnym faworytem, ale wierzę.

Link

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Onyx.
Galácticos 2.0

PostWysłany: 2012.01.12 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... patrząc na obecne możliwości kadrowe to jesteśmy w czarnej dupie. Żeby wygrać trzeba spiąc dupe, ale jak ich ustawi Mou? Stawiam zamek z Albiolem na środku, Coentrao na prawej i Pepe na DM-ie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2012.01.12 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze może Osasuna awansować, a ty zakładasz temat.

//Leszczu //lukecik

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Czarny94.
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2012.01.12 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zobaczycie ze Osasuna awansuje. Oni maja taki potencjał że ho ho
Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
pysio561
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2012.01.12 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Varane'a na skrajnie defensywnego pomocnika, będzie miał wtedy jakiś margines błędu. Co nie złapie to(miejmy nadzieję) wyczyszczą Ramos i Pepe, a przed nim Lass i Xabi.4-1-2-3 albo jak kto woli 4-1-4-1

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
F.C Piter
livin' the dream

PostWysłany: 2012.01.12 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem jak to ustawic, ale albiol gdziekolwiek to totalna porazka. juz wole varane. lass tez nie moze zagrac na obronie bo wtedy nasz srodek to bedzie jakas pomylka. po bokach marcelo i coentrao.

w sumie dobrze ze ten 1 mecz gramy na sb. nie mowie, ze tydzien pozniej bedzie jakos zajebiscie, ale wroci arbeloa i di maria powinien byc zdrowszy.

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2012.01.12 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo w dwumeczu z Barcą to My faworytem nie będziemy i to jeszcze sporo czasu.Na SB jest szansa coś tam ugrać oczywiście przy bardzo dobrej grze i szczęściu.Co do składu jest problem i to nie mały.Osobiście widziałbym to tak:Casillas-Lass,Ramos,Varane,Marcelo-Pepe,Alonso,Coentrao-Di Maria(jeżeli będzie gotowy),Ronaldo i Benzema.
Obstawiam 1:1/2:2.
Sahin,Altintop,Albiol sorry, ale nie chce tego oglądać :/ .

El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.12 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuźwa, ja tego nie rozumię. W grudniu, Real pany, Barce pokonamy. W styczniu Real psy, Valencia ma większe szanse na wygranie z Barcą. Takie pierdzielenie, że jesteśmy w słabej formie. W grudniu Barca jakoś tak od 3 lat ma rzekomo słabą formę, po czym dostajemy po dupie :-) Nie chcę oglądać Albiola, tak jak wy. Mimo, że chłopaka lubię, bo naprawdę grał bardzo dobrze w pierwszym sezonie, to brakuje mu ogrania i może zaufania trenera, do tego jest wolny, słabo wyprowadza piłkę. No ale z drugiej strony ten sam wolny, niepewny Albiol jest ciągle wyżej w hierarchii od Varane'a, co mnie w sumie dziwi. Ale wiem jedno, z Albiolem czy nie, musi być zamek z Pepsonem w środku. Nie chcę żadnej offensywnej gry, bo skończy się tak samo, jak nie gorzej jak miesiąc temu. Na naszą korzyść działa to, że w końcu nie jesteśmy faworytami, w końcu nie mówi się czy nie będzie mówił, jaką to Real ma formę, jakie to my rekordy bijemy.

Co do składu to opcji jest tak naprawdę od groma. Co myślicie o powrocie Carvalho do składu??? Trenował dziś z zespołem, nie grał od 3 i pół miesięcy, ale tak czy tak wydaje mi się pewniejszą opcją niż Albiol, a na Varane'a Mou się pewnie nie zdecyduje. Do tego znając "miłość" Portugalczyków, to myślę, że Ricky może wyjść w pierwszym składzie. Opcje(według mnie) na Barce:

- nie gramy trivote, na prawej gra Lass, w środku z Xabim Coentrao(najgorsza opcja dla mnie)

- nie gramy trivote, na prawej gra Fabio, w środku z Xabim Lass(druga najgorsza opcja)

Nie muszę chyba uzasadniać, czemu są to złe opcje, nie damy rady pressować przez 90 minut, a bez tego z dwójką w pomocy, na możliwą piątkę(jeżeli Pep wyjdzie 3 z tyłu) Barcy będziemy bez szans. Dalej:

- gramy trivote z Lassem i Coentrao, na prawej Altintop/Albiol/Ramos. Jak dla mnie słaba opcja, żaden z wymienionej trójki nie daje nam spokoju na prawej obronie, bo wiemy, jak Ramos tam grywał, do tego jeżeli Sergio wróciłby na bok obrony, w środku z Pepe musiałby zagrać albo Albiol, albo Carvalho

- gramy trivote z Pepe, Lassem, Fabio na prawej obronie i Carvalho/Albioem w środku. Jak dla mnie dość dobra opcja, choć nie najlepsza, bo Coentrao tak sobie się na tej prawej spisywał w grudniu

- gramy trivote z Pepe, Coentrao, na prawej gra Lass, w środku Albiol/Carvalho. Według mnie najlepsza opcja, Lass na prawej obronie daje nam najwięcej z dostępnych opcji, bo jest zarówno pewny z tyłu, jak i bardzo dobry w grze do przodu. Coentrao jest może gorszy od Lassa na dm-ie, ale również sporo zadupia, a przy trójce nie powinno być widać takiej różnicy.

Są jeszcze inne możliwości, np. Marcelo na dm-ie(grał tak trochę z Malagą w rewanżu) czy też opcja z Altintopem na dm-ie czy też po, ale to już raczej science - fiction. Mój skład: Iker - Lass, Carvalho, Ramos, Marcelo, Pepe, Coentrao, Xabi, Di Maria, Benzema, Ronaldo.

Myślicie, że Carvalho da radę??

Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2012.01.12 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carvalho? Bądźmy poważni. To chyba gorsza opcja od Albiola, bo w ogóle bez gry, a Raul przynajmniej nałapał trochę minut ostatnio.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
El Mou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2012.01.12 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co z tego, skoro gra gorzej zarówno od Varane'a, jak i smaego siebie z przed dwóch lat.

Powrót do góry
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2012.01.12 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, znów ten jeden z najmniej stresujących meczów sezonu. Z góry nastawić się na porażkę i naprawdę ciekawie się ogląda. Polecam! Sprawdzone na 10 grudnia.

Powrót do góry
M1kr0n
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2012.01.13 00:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I znowu ten pierwszy mecz na Bernabeu.
Nie stracić.
0-0 w ciemno.

Powrót do góry
Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2012.01.13 00:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu? GD trochę się przejadły, a w perspektywie jest niemal pewny dwumecz w 1/4 tudzież w 1/2 LM bądź finał Ligi Mistrzów :]

Powrót do góry
Ice-X
Sapere aude

PostWysłany: 2012.01.13 00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że tym razem nie przegramy u siebie. Remis lub zwycięstwo. Mou , piłkarze i Florek już tam się o to postarają :]

althregis
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2012.01.13 01:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najmniejsze zło:
-Varane za Albiola na środek (młody gorzej nie zagra od Raula A., a więc może tylko lepiej :-) Żaden tam Rysiek Carvalho, jak Varane ma być stoperem na najbliższe 10 lat, to dawać go na GD teraz ) do pary z Ramosem
-Fabio C na prawą obronę, Marcelo na lewą
trivote: Lass (na prawego def. pom. - niech pomaga Fabio), Xabi(środek, trochę przed pozostałą dwójką) Pepe (oficjalnie lewy def.pom., ale pewnie przyjdzie mu harować na całej długości boiska)
do tego w ataku Maryśka(jeśli będzie mógł zagrać, jak nie to Ronaldo), Mesut i Benzyna.
Obecna forma Xabiego aż prosi się o Lassa i Pepe jako partnerów w trivote. Ostatnio to niestety, ale nic Alonso nie wychodzi. Tak więc trzeba założyć dużą ilość niedokładnych podań tegoż Pana(zwłaszcza w obliczu pressingu Barcelony), a w rezultacie konieczność jeszcze szybszego niż normalnie powrotu do defensywy. W dodatku obecnośc Varane'a spowoduje palącą chęć "wypróbowania" go przez Messiego i spółę. Trzeba go troszeczkę chronić od gry 1na1 przynajmniej przez pierwszy kwadrans, bo może nie znieść presji, tym bardziej, że kataloński "trup będzie ścielił się gęsto", na pierwszy zamiar dotknięcia, a co dopiero faulu". I tu Pepe i Lass mogą okazać się niezbędni.
Co do ataku to dla mnie tylko kontry trójką , plus ewentualnie Xabi. Reszta z tyłu i to chyba tyle. Alleluja i do przodu-jak mawiał pewien Redemptorysta z pewnej toruńskiej rozgłośni radiowej.
Raczej ich nie zmanitujemy, ale 1-0 może wydusimy :]

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2011/12 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 1 z 22
Skocz do: